Ремонт

Ремонт та техобслуговування газових котлів у Івано-Франківську

Ремонт та техобслуговування газових котлів у Івано-ФранківськуПроводжу ремонт та техобслуговування газових котлів іноземного і вітчизняного виробництва.

Монтую термостати та здійснюю чистку котлів.

 

Навіщо потрібно проводити ремонт та техобслуговування газових котлів?

Забруднення робочих поверхонь нагрівальних елементів всього на 1 мм в значній мірі збільшує споживання газу. Цей показник може вирости до 7 %.

Своєчасна чистка та ремонт газового котла видалять різні забруднення, налипання сажі й запобігати виникненням корозії. Чистку котла необхідно проводити не менше, ніж один раз на рік. Це дозволить не тільки більш якісно та ефективно працювати обладнанню, а й значною мірою продовжити термін його експлуатації.

 

Перелік дій при аварії котла

  • Якщо ви побачите кнопку скидання помилок (reset), зробіть скидання.
  • Також зверніть увагу, на те, як вилка була вставлена в розетку, більшість імпортних газових котлів фазо залежні та працюють тільки в одному положенні вилки. Спробуйте перевернути вилку в розетці. Можливо в результаті робіт на лінії електромережі була змінена фаза.
  • Перевірте, чи є подача газу на інших приладах.
  • Перевірте, чи є тиск у системі (1,5 bar рекомендовано), підкачайте воду, якщо її немає, або тиск менш як 1 bar.
  • Запишіть код помилки, що видається на дисплеї та перевірте її по таблиці помилок на сторінці інструкції по експлуатації газового котла. Цим ви допоможете фахівцю – на виклик він одразу зможе привезти потрібні для заміни запчастини.

 

Якщо ці дії не допомогли, телефонуйте нам за тел.  (099) 52-74-182    або    (068) 46-32-436

Дуже важливо, щоб до моменту приїзду майстра був забезпечений безперешкодний підхід до котла для швидкого усунення поломки.