Середній рейтинг магазину:
Микола 28.01.2019

Замовлення товару, звязок із менеджером та оформлення замовлення зайняли 5 хвилин. На всі питання компетентно отримав необхідні відповіді. Через дві години забрав товар зустрівшись в Івано-Франківську. Рекомендую магазин та дякую за оперативність.


Відповісти
Михайло 26.11.2018

Замовляв тут вперше, відправили через Укрпошту без питань, отримав, спаяв все працює. Магазин працює оперативно. Магазином задоволений як і товаром, надалі буду замовляти в даному магазині оскільки є потрібний мені асортимент і низькі ціни.


Відповісти
Назар 02.11.2018

Покупкою задоволений. Замовив мультиметр. У той же день відправили Новою Поштою. За фактом отримання - все відповідало опису і заводської комплектності. Дякую за оперативність.


Відповісти
Олександр 29.08.2018

Купував конденсатори високочастотні у них, все в наявності, швидко та оперативно, ціна відповідає тій що на сайті.


Відповісти
Dima 24.07.2018

Мені сподобалося. Найнижча ціна яку я тільки зміг знайти. Доставка Новою поштою. Після замовлення передзвонили швидко. Після того, як скинув гроші теж відповіли швидко, що отримали. На наступний день відправили тримачі для акумуляторів та світлодіоди. Тепер часто здійснюю покупки в цьому магазині.


Відповісти
Ігор 13.05.2018

Оформив замовлення на реле на сайті, через пару хвилин вже передзвонили та підтвердили. Переказав гроші на карту Приват24, товар доставили швидко. Спасибі за оперативність! Рекомендую.

Адміністратор: Дякуємо за відгук. Будемо раді знову допомогти при виборі товару.


Відповісти
Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)