Резистори цементовані 10 ВтРезистор SQP 0.1R 10W 5 % дротяний 750V

Резистор SQP 0.1R 10W 5 % дротяний 750V

Резистор SQP 0.1R 10W 5 % дротяний 750V- це дротяний резистор  потужністю 10 Вт, в керамічному корпусі, який широко використовують в різних силових схемах. Технічні характери..

7.10 грн.

Резистор SQP 0.22R 10W 5 % дротяний 750V

Резистор SQP 0.22R 10W 5 % дротяний 750V

Резистор SQP 0.22R 10W 5 % дротяний 750V- це дротяний резистор  потужністю 10 Вт, в керамічному корпусі, який широко використовують в різних силових схемах. Технічні характер..

7.10 грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Резистори цементовані 10 Вт

Будь-який любитель електроніки, який хоч раз мав справу з мікросхемами, знає, що в будь-якому електронному пристрої без резисторів обійтися просто неможливо. Функцій для цього компоненту може бути кілька - ділення напруги, розсіювання потужності, розподіл струму і так далі. Об'єднує всі ці функції одна основна - активний опір. Власне, і саме слово "резистор" можна буквально перекласти як "опір". Резистори цементовані 10 Вт належать до пасивних компонентів електричного кола. Чим вище буде опір елемента, тим вище створюється напруга в самому ланцюзі.

Потужність резистора
Для забезпечення гарантованого розсіювання надлишків потужності в електричному колі, можна купити вивідний резистор на 10 Вт. Незалежно від того як змонтовано резистор, а також від навантаження, якому він піддається, елемент не повинен вийти з ладу. Саме тому рекомендується підбирати деталь з номіналом в середньому на 30% більшу ніж запланована потужність. Іншими словами, елемент повинен легко справлятися з потужністю і спокійно позбавлятися від надлишків перетворюючи її в теплову енергію. Слід враховувати й те, що температура навколишнього середовища також впливає на максимальну розсіюєму потужність. Чим вище зовнішня температура, тим вона менше.

З'єднання резисторів
На друковану плату вивідні резистори можна монтувати послідовним або паралельним з'єднанням. При послідовному з'єднанні опір збільшується, тобто підсумовується. При паралельному з'єднанні опорів, відбувається по іншому. Наприклад, при монтажі двох однакових по всіх параметрах деталей опір складе половину потужності кожного з двох елементів. Відповідно, при збільшенні кількості деталей при паралельному з'єднанні розподіляється й опір.

Резистори цементовані 10 Вт варто купити в тому випадку, якщо потужність компоненту приблизно на 30% більша запланованої. Інтернет-магазин Black Chip завжди готовий запропонувати своїм покупцям резистори цементовані 10 Вт, так і будь-якої іншої потужності.

Розгорнути