Резистори SMD 0603Резистор 0603 1M 1 % SMD керамічний
ХІТ

Резистор 0603 1M 1 % SMD керамічний

Резистор 0603 1M 1 % SMD керамічний - широко використовують в сучасній електроніці. Характеристики Номінальний опір 1 МОм Нормований допуск ± 1% Розсіювана потуж..

0.20 грн.

Резистор 0603 10k 1 % SMD керамічний
ХІТ

Резистор 0603 10k 1 % SMD керамічний

Резистор 0603 10k 1 % SMD керамічний - широко використовують в сучасній електроніці. Характеристики Номінальний опір 10 кОм Нормований допуск ± 1% Розсіювана пот..

0.20 грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Резистори SMD 0603

Резистори SMD 0603 - один з найбільш широко використовуваних радіокомпонентів, його можна знайти в будь-якому електронному пристрої, від самого простого, до неймовірно складного обчислювального приладу. Без цих компонентів неможливе створення навіть найпростішого електронного приладу. І так, з чого ж складаються резистори SMD 0603? Основа цього радіокомпоненту - матеріал з високою питомим опором. До цього матеріалу підключаються електроди, а сам матеріал поміщають в спеціальну захисну оболонку, і все. Конструкція дуже проста. Його основна характеристика - опір. Існують різні резистори з різним опором і крім опору вони відрізняються тільки своєю конструкцією.

Одним з поширених різновидів є SMD-резистори. Вони відрізняються від звичних навісних, своїми розмірами та формою.

Ну і звичайно варто уточнити, що ж означає ця абревіатура. Це - surface mounted device, що перекладається як - прилад, що монтується на поверхню. Якщо ви розбирали сучасний планшет, телефон або ж свій комп'ютер, то напевно звернули увагу, що на платі знаходяться не звичні електронні елементи для навісного монтажу, а їх мініатюрні аналоги - smd компоненти. Ось ці дрібні радіокомпоненти й називають SMD-елементами.

Застосування таких мініатюрних радіокомпонентів дозволяє створювати складні, але компактні плати для складних, якісних і точних приладів.

Переваги SMD-технології очевидні: елементи досить компактні й не поступаються за своїми характеристиками великим навісним. Єдиний нюанс, який необхідно враховувати - smd резистор трохи складніше паяти паяльником, через їх малий розмір. Але якщо у вас є хороша паяльна станція то завдання значно спроститися.

Крім того, для перевірки таких малих радіокомпонентів необхідні спеціальні вимірювальні щупи, які під'єднають до стандартного мультиметру або мультиметр-пінцет призначений для роботи з радіокомпонентами, які монтуються на поверхню плати.

Застосовують такі компоненти, серед яких резистори SMD 0603, в будь-якому цифровому або високотехнологічному пристрої. Хоча їх можна знайти й на платі управління домашньої пральної машини, холодильника або газового котла. Це досить поширені радіокомпоненти.

Зверніть увагу, що на кожному резисторі є певний код, що складається з чотирьох цифр. У цих цифрах закодований розмір резистора L-довжина W-ширина H-висота:

0402 - L-1 мм. W-0,5 мм. H-0,35 мм
0603 - L-1,6 мм. W-0,8 мм. H-0,45 мм
0805 - L-2 мм. W-1,2 мм. H-0,4 мм
1206 - L-3,2 мм. W-1,6 мм. H-0,5 мм
2512 - L-6,35 мм. W-3,2 мм. H-0,5 мм

Купити резистори, а також багато інших радіокомпоненти Ви можете в нашому інтернет-магазині Black Chip, з доставкою по всій Україні!

Розгорнути