Резистори SMD 1812Резистор 1812 0.39R 1 % SMD керамічний
ХІТ

Резистор 1812 0.39R 1 % SMD керамічний

Резистор 1812 0.39R 1 % SMD керамічний - використовують в різноманітних електронних схемах. Резистори є найпоширенішими елементами в схемах. Характеристики Корпус 1812 Номінал..

1.40 грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Резистори SMD 1812

Такі пасивні електронні елементи як резистори SMD 1812, а також різні трансформатори, котушки, конденсатори та інші комплектуючі можна з гарантією і доставкою додому вибрати з широкого асортименту каталогу в інтернет-магазині Black Chip.

Резистори SMD 1812 - функціональні радіоелементи
Ці унікальні обмежувачі сили струму і напруги на певній ділянці електричного кола малого формату, використовуються на додаток до інших компонентыв на платі для поверхневого монтажу. Їх відмінні риси - це стандартизований розмір і характерний тип кріплення на корпусі. Так:

  • довжина такого резистора дорівнює 4,5 мм;
  • ширина - 3,2 мм;
  • товщина - близько 0,5 мм;
  • тип кріплення - напаяні контакти без дротяних виводів.

Типи, представлені на сайті
В каталозі представленої нами продукції ви знайдете різні номінали товарів даного типу. Всі вони мають:

  • різні показники робочого опору;
  • допуск;
  • потужність.

Таким чином, можна виділити перетворювачі опору Surface Mount Technology серії 1812 з опором 0,33 Ом, 0,056 Ом, 0,47 Ом, 2, 10, 100, 33 Ом, 200 кОм, 1 МОм - для різних технічних рішень. Всього діапазон опору даних елементів, представлених на сайті, варіюється в межах від 0 Ом і до 1 МОМа. Всі резистори Surface Mount Technology 1812 продаються в упаковках фасуванням від 10 одиниць.

Навіщо потрібен резистор з нульовим опором?
Напевно, ви звернули увагу на наявність в нашому каталозі резисторів SMD з нульовим опором, навіщо він потрібен. Відповідь досить проста. Є цілих три причини:

  • він використовується як перемичка для розведення плати;
  • служить для перетину доріжок;
  • необхідний як запобіжник в електричних ланцюгах.

Якщо шарів перемички недостатньо на складній або навіть простій схемі - в бій вступають ці маленькі детальки - і розведення плати може бути без особливих проблем. Правда, все ж варто використовувати, щоб укласти все на свої місця, спеціальні інструменти. При роботі з платою важливо дотримуватися суворої техніки безпеки й не перевищувати допустиме значення робочої напруги, оскільки резистори можуть перегрітися і навіть спалахнути.

Якщо у вас є потреба, такі пасивні елементи як резистори SMD 1812 купити терміново і з запасом, можна звернутися до нашого інтернет-магазину Black Chip. Тут ви знайдете комплектуючі, оформите їх доставку по регіонах країни, зокрема по Києву, Харкову, Львову, Одесі та Дніпрі.

Розгорнути