Інструменти та набори для ремонту мобільних телефонівНабір інструментів 8117 для ремонту мобільних планшетів 36 в 1
ХІТ

Набір інструментів 8117 для ремонту мобільних планшетів...

Набір інструментів 8117 для ремонту мобільних планшетів 36 в 1 - даний набір містить все необхідне для розбирання портативної електроніки, викрутки, лопатку, пінцет, медіатор, присоску. Цей н..

375.00 грн.

Набір інструментів для розбирання корпусів 8 в 1
ХІТ

Набір інструментів для розбирання корпусів 8 в 1

Набір інструментів для розбирання корпусів телефонів 8 в 1 - це набір з 8 інструментів для розкриття корпусу / розбирання смартфонів, планшетів та інших гаджетів. Набір містить: Викр..

34.50 грн.

Лопатка металева двостороння для розбирання корпусів

Лопатка металева двостороння для розбирання корпусів

Лопатка металева двостороння для розбирання корпусів - якісна металева лопатка, яку застосовують для розбирання різних корпусів (переважно телефонів і планшетів) зазвичай використовують, щоб ..

42.50 грн.

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Інструменти та набори для ремонту мобільних телефонів

Будь-які, навіть найдорожчі брендові смартфони та планшети з часом починають ламатися і щоб відновити їх роботу в повному обсязі в сервісних центрах і у приватних майстрів завжди є в наявності спеціалізовані інструменти для ремонту телефонів.

Щоб ремонт смартфона відбувся якісно і з гарантією на зроблені роботи та запчастини, краще відразу придбати набір інструментів для ремонту мобільних телефонів, універсальний або зібраний під конкретну модель відповідного електронного пристрою.

Інструменти для розбирання корпусів

До цієї групи належать:

  • Медіатори. Це трикутні пластикові аксесуари для ремонту із загостреною гранню, оскільки корпусні деталі ретельно підігнані одна до одної й необхідно м'яко, щоб не зіпсувати товарний вигляд, але з додатком зусилля, акуратно розкрити корпус.
  • Шпателі. Виконують подібне завдання, але довші.
  • Лопатки. Можуть бути як металевими, так з пластмаси.
  • Вакуумний знімач-присоска. Роз'єднує деталі шляхом дії розрядження.

Роз'єднання і з'єднання пари тачскрін - дисплей

Якщо, сенсорний екран вашого смартфона перестав реагувати на натискання - вийшов з ладу тачскрін або скло просто розбилося, доведеться міняти один або обидва із зазначених компонентів і тоді знадобляться для ремонту наступні інструменти, витратні матеріали та аксесуари:

  • Молібденовий дріт. Відрізняється малою товщиною, високою твердість і зносостійкість. Призначений для поділу пари дисплей-тачскрін. Простягається повільно між елементами, розсікаючи клейову основу.
  • Форма для фіксації. Знадобиться при склеюванні, щоб точно поєднати елементи й вони взаємно не рухалися. Цей аксесуар підбирається під свою модель телефону.
  • Сепаратор. Нагрівальний пристрій, щоб розм'якшити клей, що з'єднує компоненти дисплея мобільного телефону. Іноді сепаратор може входити до складу паяльної станції, розміщується зверху і має окремі органи управління та індикації.
  • Ультрафіолетова лампа. Сушить клей після проникнення всередину. Забезпечена таймером.

Додаткові інструменти та витратні матеріали для ремонту телефонів:

  • Як допоміжна опція в складі лабораторних блоків живлення може бути присутнім приймач сигналу мобільного телефону.
  • Клей для склеювання дисплея і тачскріну.

Купити інструменти для ремонту телефонів в Івано-Франківську та з доставкою по Україні можна, зробивши замовлення в інтернет-магазині Black Chip.

Розгорнути