Ключі Насадки НабориШестигранний ключ 2.5 мм розмір 56х19 мм
ХІТ

Шестигранний ключ 2.5 мм розмір 56х19 мм

Шестигранний ключ 2.5 мм розмір 56х19 мм - використовуються в машинобудуванні, меблевій, авіаційній та автомобільній промисловості. Характеристики для шестигранних шліців 2,5 мм ро..

5.80 грн.

Шестигранний ключ U11 для гайок М2 М2.5 М3 М4
ХІТ

Шестигранний ключ U11 для гайок М2 М2.5 М3 М4

Шестигранний ключ U11 для гайок М2 М2.5 М3 М4 - використовуються в машинобудуванні, меблевій, авіаційній та автомобільній промисловості. Характеристики для шестигранних гайок М2..

16.40 грн.

Багатофункціональний ключ для різних замків 5 в 1
ХІТ

Багатофункціональний ключ для різних замків 5 в 1

Багатофункціональний ключ для різних замків 5 в 1 - універсальний набір торцевих ключів "п'ять в одному" - залізничний трикутний зі стороною 9 мм, квадрати 5, 6, 8 мм, з двома ш..

76.00 грн.

Шестигранний ключ 1.5 мм розмір 45х13 мм

Шестигранний ключ 1.5 мм розмір 45х13 мм

Шестигранний ключ 1.5 мм розмір 45х13 мм - використовуються в машинобудуванні, меблевій, авіаційній та автомобільній промисловості. Характеристики для шестигранних шліців 1,5 мм..

3.70 грн.

Шестигранний ключ 2 мм розмір 50х16 мм

Шестигранний ключ 2 мм розмір 50х16 мм

Шестигранний ключ 2 мм розмір 50х16 мм - використовуються в машинобудуванні, меблевій, авіаційній та автомобільній промисловості. Характеристики для шестигранних шліців 2 мм р..

4.20 грн.

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Ключі Насадки Набори

Ці інструменти призначені для з'єднування або, навпаки, роз'єднування нарізних сполучень (гайок, болтів, шпильок та інших елементів). Вони поділяються на захоплюючі та охоплені - для болтів, що мають в голівці отвір для ключа (внутрішній шестигранник). Головний параметр ключів - розмір отвору для головки болта або гайки, або ж розмір головки (наконечника). Є багато видів цих інструментів, основні з яких ми розглянемо нижче.

Ріжкові та накидні - з відкритим отвором у вигляді півмісяця у комбінованих і закритим шестигранником у накидних. Як правило, на різних кінцях ручки ключа різні розміри отвору. Також часто зустрічаються комбіновані варіанти ключів, з різними формами на кінцях.

Підвидом є торцеві, мають вигнуту форму наконечника. Застосовуються для роботи у важкодоступних місцях. До них належать автомобільні (балонні) ключі, що мають подовжену ручку для створення більшого зусилля, і свічкові.

Розвідні - інструмент з можливістю зміни розміру отвору (просвіту між губками). Ще відомі як "швед". Його універсальність компенсується досить грубій роботою з гайками або болтами, на яких легко сточити грані при застосуванні такого ключа.

Трубний (газовий) ключ, крім змінюваного розміру губок, має дві довгі ручки, що дозволяють міцно затиснути елемент. Застосовується для з'єднання-роз'єднання круглих елементів, в основному водопровідних або газових труб.

Складові мають ручку з наконечником квадратного профілю для закріплення торцевої головки. Бувають з трищіткою, шарнірні, з ручкою у вигляді викрутки. Самі головки можуть бути шестигранні, дванадцятигранні або зі специфічними видами профілю. Продаються зазвичай в складі "ключ + набір головок".

Специфічні та спеціалізовані. До специфічних, які останнім часом набувають все більшого поширення, відносяться шестигранники (Г-образні, для болтів, що мають втоплені гніздо) і ключі з профілем типу "зірка".

Спеціалізовані ключі призначені найчастіше для регулювання всього однієї деталі. До них відносяться динамометричні, велосипедні, екстрактори та безліч інших типів.

Розгорнути