Ножі Скальпелі ЛезаНіж технічний 18мм Cutter висувний з фіксацією

Ніж технічний 18мм Cutter висувний з фіксацією

Ніж технічний 18мм Cutter висувний з фіксацією - має пластмасовий корпус. Оснащений кнопкою висунення і фіксації леза. Ріжуче полотно - лезо змінне, сегментоване, шириною 18 мм. Використовуєт..

38.80 грн.

Леза JZ23 з нержавіючої сталі для скальпеля 4 моделі
ХІТ

Леза JZ23 з нержавіючої сталі для скальпеля 4 моделі

Леза JZ23 з нержавіючої сталі для скальпеля 4 моделі - використовують в моделюванні та радіоелектроніці для дрібних робіт. Характеристики Виготовлені з вуглецевої сталі П..

28.70 грн.

Ніж-скальпель 4 модель з нержавіючої сталі (ручка)
ХІТ

Ніж-скальпель 4 модель з нержавіючої сталі (ручка)

Ніж-скальпель 4 модель з нержавіючої сталі (ручка) - використовують в моделюванні та радіоелектроніці для дрібних робіт. Характеристики: Довжина виробу 125 мм Товщина 2 м..

10.80 грн.

Ніж-скальпель KS-306 з ковпачком
ХІТ

Ніж-скальпель KS-306 з ковпачком

Ніж-скальпель KS-306 з ковпачком - використовують для різання паперу в моделюванні та радіоелектроніці для дрібних робіт. Ручку з затискачем також можна використовувати для голки чи шила..

67.70 грн.

Ніж-скальпель KS-306 з прозорим ковпачком
ХІТ

Ніж-скальпель KS-306 з прозорим ковпачком

Ніж-скальпель KS-306 з прозорим ковпачком - використовують для різання паперу в моделюванні та радіоелектроніці для дрібних робіт. Ручку з затискачем також можна використовувати для голк..

67.50 грн.

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Ножі, Скальпелі, Леза

Інтернет-магазин комплектуючих і ручного інструменту для майстрування Black Chip пропонує своїм клієнтам за вигідною ціною купити скальпелі, ножі, а також безліч іншого корисного в побуті та для ремонту інструменту. Якісні товари з гарантією і доставкою додому по всій Україні!

Сфера застосування
Кожен, хто хоч раз стикався з необхідністю проведення будь-яких монтажних робіт по електроніці, знає наскільки необхідно, наприклад, мати хороший скальпель для різання та зачищення різних матеріалів. З ними процес ремонту та монтажу - спрощується в рази.

Які скальпелі для різання купити?
Для різних потреб при монтажних роботах, або при підготовці та конструюванні різних пристроїв варто мати скальпель зі змінними лезами. Ці скальпелі не потрібно загострювати при затупленні леза, його потрібно замінити на нове. Також в каталозі нашого інтернет-магазину можна купити комплекти лез для скальпелів.

Інший інструмент для різання
Для рівної та зручної різки гіпсокартону, ізоляційної стрічки, знятті ізоляції з кабелів при застелюванні підлоги, сітки монтажної, яка накладається і фіксується перед штукатуркою або шпаклівкою, часто необхідно купити канцелярський ніж-скальпель.

Це виріб з невеликою ріжучою частиною і довгою рукояткою, щоб зручно було проникати в кути й невеликі отвори. Наприклад, прорізати сітку після штукатурки стін, вивільняючи місце для установки розеток.

В цілому, ніж скальпель купити у нас можна в безлічі варіантів:

  • Для зачистки кабелю;
  • Для нарізки гіпсокартону, тобто звичайний канцелярський;
  • Посилений з висотою леза в 3-5 см.

Крім того, рекомендуємо ніж-скальпель для паперу купити з високовуглецевої сталі з алюмінієвою ручкою та ударостійким ковпачком.

Ці та багато інших пристосувань для виробництва та ремонтних робіт можна придбати в інтернет-магазині Black Chip.

Розгорнути