Обжимний інструмент та Знімачі ізоляціїЗнімач ізоляції автоматичний ST-1 (оголювач)
ХІТ

Знімач ізоляції автоматичний ST-1 (оголювач)

Знімач ізоляції автоматичний ST-1 - простий у використанні та швидкий у роботі при зніманні ізоляції з плоских та круглих проводів. Застосування Призначений для швидкого автомат..

260.00 грн.

Кліщі обтискні крімпер і стріпер RJ45 RJ12 RJ11
ХІТ

Кліщі обтискні крімпер і стріпер RJ45 RJ12 RJ11

Кліщі обтискні крімпер і стріпер RJ45 RJ12 RJ11 - це універсальний інструмент, призначений для обтиску роз'ємів RJ-45 (8P8C), RJ-12 (6P6C) та RJ-10 (4P4C), а також для зняття ізоляції, як..

190.00 грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Обжимний інструмент та Знімачі ізоляції

Обжимний інструмент та знімачі ізоляції - призначені для обтиску кільцевих і вилкових неізольованих наконечників. У нас ви можете знайти моделі обжимного інструменту, оснащені механізмом, який значно спрощує роботу. Надійні та прості у використанні, вони вже довели свій високий клас в ході безлічі сертифікацій і перевірок в польових умовах.

Представлені в цьому розділі моделі обжимного інструменту наділені безліччю важливих переваг і особливостей. Представлені кримпери для конекторів, клем і контактів можуть служити для перерізання проводів з різним перетином. Крім того, такий інструмент можна без проблем доукомплектувати змінними матрицями серії CP і серії 1PK. Для зменшення зусилля при стисненні, використовується спеціальний механізм. Також ви зможете запросто здійснювати регулювання тиску обтиску. Працювати з такими інструментами легко і просто: у них вкрай надійний хват завдяки нековзним накладкам на рукоятці.