Пробійники Кернери ШилаПробійник круглий 3 мм Tolsen 25093
ХІТ

Пробійник круглий 3 мм Tolsen 25093

Пробійник круглий 3 мм Tolsen 25093 - використовують для отримання отворів в картоні та шкірі. В пробійнику з боку є наскрізний паз для очищення залишків матеріалу. TOLSEN - це зручний і н..

18.70 грн.

Пробійник круглий 5 мм Tolsen 25093
ХІТ

Пробійник круглий 5 мм Tolsen 25093

Пробійник круглий 5 мм Tolsen 25093 - використовують для отримання отворів в картоні та шкірі. В пробійнику з боку є наскрізний паз для очищення залишків матеріалу. TOLSEN - це зручний і н..

28.00 грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Пробійники Кернери Шила

Пробійники Кернери Шила застосовують в майстерні або на виробництві для створення отворів та розмітки в гумі, шкірі, картоні та металі. Вони дозволяють виконувати рівні й акуратні отвори потрібного розміру і форми. З одного боку вони гостро заточені, а з іншого мають хвостову частину. Це просте оснащення може застосовуватися як в ручному, так і механічному виконанні отворів.

Пробійники - це металеві циліндричні інструменти, що мають загострені кінчики. Для отримання отворів його потрібно приставити до матеріалу, в якому потрібно зробити отвір, і вдарити по пробійнику молотком.

Ще можна зустріти на вітринах магазинів і такий інструмент, як зенкер-пробійник. Цей інструмент справжня знахідка, він призначений для того, що б можна було обробляти конічні та циліндричні отвори в деталях. За допомогою такого пробійника можна виконати відразу два види робіт: зробити в необхідної деталі отвір і відразу ж, цим же пробійником розширити цей отвір до того діаметра, який вам потрібен.

Залежно від матеріалу, з яким вам належить працювати, потрібно підбирати відповідний пробійник. Пробійники є різних видів, і хороший майстер має цілі набори пробійників для будь-якого матеріалу.

Кернери - являють собою стержень, один кінець якого - конус. Коли майстру потрібно накернити метал, наприклад, перед свердлінням, він встановлює інструмент конусом на точку, де буде зроблено отвір, і вдаряє по ньому молотком. Для зручної роботи однією рукою (не потрібен молоток), а також для робіт в місцях з обмеженим доступом і відсутністю можливості для замаху, можна скористатися пружинним кернером "самострілом". Він складається з корпусу, в якому захована пружина і твердосплавний стержень.

Шило - це перш за все інструмент, який призначений для проколювання різноманітних отворів в картоні, резині, шкірі. Таке шило найчастіше буває зроблено у вигляді загостреної спиці або товстої голки, неодмінно зі зручною пластиковою або дерев'яною рукояткою.

Серед великої кількості найрізноманітніших різновидів шил присутні моделі з великим вушком на кінчику голки, які легко можуть створити умови для вільного проходження нитки, яка повинна забезпечити подальше зшивання документів, одягу або взуття.

Поштучно або набір?
Якщо вам потрібен один інструмент певного розміру, можна купити його поштучно. Зазвичай такий варіант необхідний для серійних робіт. А набір інструментів - більш універсальний варіант, коли потрібно виконувати отвори різних розмірів в різних матеріалах.

Розгорнути