ЩіткиЩітка латунна 170мм вигнута чорна
ХІТ

Щітка латунна 170мм вигнута чорна

Щітка латунна 170мм вигнута чорна - використовують для очищення дрібних деталей, з'єднань і контактів з різних матеріалів. Параметри довжина виробу 170 мм висота ворс..

13.20 грн.

Щітка нейлонова 170мм вигнута чорна
ХІТ

Щітка нейлонова 170мм вигнута чорна

Щітка нейлонова 170мм вигнута чорна - зручна для зачистки та поліруванні в важкодоступних місцях. Застосовують для очищення чутливої електроніки, очищення пластика й оббивки, п..

11.50 грн.

Щітка стальна 25 мм для чистки труб теплообмінників
ХІТ

Щітка стальна 25 мм для чистки труб теплообмінників

Щітка стальна 25 мм для чистки труб теплообмінників котлів - використовується для очищення труб теплообмінника і стінок газового та твердопаливного котла від сажі та деревних смол. Чистк..

72.00 грн.

Щітка стальна 30 мм для чистки труб теплообмінників
ХІТ

Щітка стальна 30 мм для чистки труб теплообмінників

Щітка стальна 30 мм для чистки труб теплообмінників котлів - використовується для очищення труб теплообмінника і стінок газового та твердопаливного котла від сажі та деревних смол. Чистк..

75.00 грн.

Щітка стальна 50 мм для чистки труб теплообмінників

Щітка стальна 50 мм для чистки труб теплообмінників

Щітка стальна 50 мм для чистки труб теплообмінників котлів - використовується для очищення труб теплообмінника і стінок газового та твердопаливного котла від сажі та деревних смол. Чистк..

92.00 грн.

Щітка стальна 170мм вигнута чорна
ХІТ

Щітка стальна 170мм вигнута чорна

Щітка стальна 170мм вигнута чорна - використовують для очищення дрібних деталей, з'єднань і контактів з різних матеріалів. Також щітку зручно використовувати в важкодоступ..

12.80 грн.

Щітка стальна 20 мм для чистки труб теплообмінників
ХІТ

Щітка стальна 20 мм для чистки труб теплообмінників

Щітка стальна 20 мм для чистки труб теплообмінників котлів - використовується для очищення труб теплообмінника і стінок газового та твердопаливного котла від сажі та деревних смол. Чистк..

69.00 грн.

Щітка стальна 35 мм для чистки труб теплообмінників
ХІТ

Щітка стальна 35 мм для чистки труб теплообмінників

Щітка стальна 35 мм для чистки труб теплообмінників котлів - використовується для очищення труб теплообмінника і стінок газового та твердопаливного котла від сажі та деревних смол. Чистк..

79.00 грн.

Щітка стальна 40 мм для чистки труб теплообмінників
ХІТ

Щітка стальна 40 мм для чистки труб теплообмінників

Щітка стальна 40 мм для чистки труб теплообмінників котлів - використовується для очищення труб теплообмінника і стінок газового та твердопаливного котла від сажі та деревних смол. Чистк..

83.00 грн.

Щітка стальна 45 мм для чистки труб теплообмінників

Щітка стальна 45 мм для чистки труб теплообмінників

Щітка стальна 45 мм для чистки труб теплообмінників котлів - використовується для очищення труб теплообмінника і стінок газового та твердопаливного котла від сажі та деревних смол. Чистк..

87.00 грн.

Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Хомути Стяжки

У нашому магазині крім електронних компонентів, модулів, ви можете купити різні дрібниці для очищення, кріплення, герметизації та обробки різних матеріалів. Наприклад, заіржавілий метал, перед покриттям захисного шару, спочатку необхідно очистити від іржі. Це можна зробити декількома способами й за допомогою різних інструментів. Найпростіший і найпоширеніший спосіб - енергійна обробка іржавої поверхні жорсткою щіткою зі сталевою щетиною. Металеві щітки бувають різної форми: широкі та короткі або вузькі й довгі. Щітку потрібно вибирати в залежності від того, яку поверхню збираються обробляти. Місця з не великою іржею, обробляються ручної щіткою досить легко, декількох рухів буде достатньо для видалення оксиду металу або іржі. Після видалення іржі, потрібно очистити, змочивши в бензині або краще в розчиннику ганчірку, для видалення з металу іржавого пил. Тепер можна приступати безпосередньо до антикорозійної обробки.

Види щіток:

Щітки бувають сталевими дротяними, з нержавіючої сталі з латунні та синтетичні. Щітки підбираються залежно від матеріалу, типу і форми оброблюваної поверхні. Щітки застосовуються як у виробничих, так і в домашніх умовах.

Щітка металева - інструмент, який володіє, як високими колючо-ріжучими властивостями, так і відрізняється достатньою жорсткістю. Щітку металеву часто використовують при ремонтних і оздоблювальних роботах, як правило, в поєднанні з ручними електричними та механізованими інструментами.

Щітка металева кругла - важливий інструмент, який застосовують для очищення труб теплообмінника і стінок газового та твердопаливного котла від сажі та деревних смол.

Щітка металева дискова - дуже популярна, її використовують як насадку в парі електроінструментом, як при проведенні побутових ремонтних робіт, так і на будівельних підприємствах, на великих підприємствах чорної та кольорової металургії, автомобілебудуванні та інших сферах.

Щітка з нержавійки - застосовується для обробки високолегованих сталей. Після її впливу, на поверхні, з часом, не виникне іржі, як після обробки моделлю з дротом з вуглецевої сталі. Таку оснастку купують для обробки зварних швів нержавіючих виробів, що контактують з водою, наприклад, огорожі, сходи, поручні біля басейнів.

Щітка латунна - так само відмінно очищає іржу, стару фарбу, бруд і багато іншого. Дротові волокна покриті латунню і запресовані в металеву або пластикову основу з ручкою. Латунні щітки не створюють іскру, а через те, що її волокна покриті кольоровим металом, вони підійдуть для очищення м'яких металів: срібло, золото, мідь, латунь та інші. Після застосування латунної щітки, її необхідно очистити, для того, щоб вона вам прослужила довгий час.

Щітка нейлонова - відрізняється високою зносостійкістю і великим експлуатаційним терміном і дозволяє обробляти не тільки площину, а й торці, кромки та контури деталей зі складними формами.

Щітки металеві зазвичай зберігають в підвішеному вигляді, або ж в сухий ємності.

Розгорнути