ВикруткиВикрутка 5 в 1 титанове покриття (A-6436) 5 насадок
ХІТ

Викрутка 5 в 1 титанове покриття (A-6436) 5 насадок

Викрутка 5 в 1 титанове покриття (A-6436) 5 насадок синя - призначена для виконання ремонтних робіт мобільних телефонів різних марок та іншої цифрової техніки. Технічні характеристики ..

67.50 грн.

Викрутка GT-CD103LY 4х110мм плоска та хрестоподібна
ХІТ

Викрутка GT-CD103LY 4х110мм плоска та хрестоподібна

Викрутка GT-CD103LY 4х110мм плоска та хрестоподібна - призначена для виконання ремонтних та монтажних робіт в різних сферах. Технічні характеристики Ширина наконечника 3,7 мм ..

47.50 грн.

Викрутка GT-CD104LY 6х85мм плоска та хрестоподібна
ХІТ

Викрутка GT-CD104LY 6х85мм плоска та хрестоподібна

Викрутка GT-CD104LY 6х85мм плоска та хрестоподібна - призначена для виконання ремонтних та монтажних робіт в різних сферах. Перевагою даної викрутки є гніздо, яке розміщене на ручці..

58.50 грн.

Викрутка GT-CD105LY 6х150мм плоска та хрестоподібна

Викрутка GT-CD105LY 6х150мм плоска та хрестоподібна

Викрутка GT-CD105LY 6х150мм плоска та хрестоподібна - призначена для виконання ремонтних та монтажних робіт в різних сферах. Перевагою даної викрутки є гніздо, яке розміщене на ручц..

75.50 грн.

Викрутка PX6-38 плоска чорна
ХІТ

Викрутка PX6-38 плоска чорна

Викрутка PX6-38 плоска чорна - призначена для виконання демонтажних та монтажних робіт в різних сферах. Технічні характеристики Ширина наконечника 6 мм Довжина стержня 38 мм Діам..

49.50 грн.

Викрутка PX6-38 хрестоподібна чорна
ХІТ

Викрутка PX6-38 хрестоподібна чорна

Викрутка PX6-38 хрестоподібна чорна - призначена для виконання демонтажних та монтажних робіт в різних сферах. Технічні характеристики Тип наконечника PH2 Довжина стержня 38 м..

49.50 грн.

Викрутка та індикатор напруги E.Next e.tool.test02 3.5х140мм

Викрутка та індикатор напруги E.Next e.tool.test02 3.5х...

Викрутка та індикатор напруги E.Next e.tool.test02 3.5х140мм - призначений для реєстрації напруги від 100 до 500В контактним методом. Технічні характеристики Виробник E.Nex..

16.70 грн.

Викрутка хрестоподібна PH000 чорна
ХІТ

Викрутка хрестоподібна PH000 чорна

Викрутка хрестоподібна PH000 - призначена для виконання ремонтних робіт мобільних телефонів різних марок та іншої цифрової техніки. Технічні характеристики Тип наконечника PH000..

5.70 грн.

Викрутка GT-CD106LY 6х150мм з перемикачем
ХІТ

Викрутка GT-CD106LY 6х150мм з перемикачем

Викрутка GT-CD106LY 6х150мм з перемикачем - призначена для виконання ремонтних та монтажних робіт в різних сферах. Перевагою даної викрутки є гніздо, яке розміщене на ручці з б..

107.50 грн.

Набір біт BAIDA 30+викрутка в футлярі
ХІТ

Набір біт BAIDA 30+викрутка в футлярі

Набір біт BAIDA 30+викрутка в футлярі - зручний і корисний інструмент для кожної людини, якій доводиться хоча б час від часу розбирати та ремонтувати різні електронні пристрої. У набо..

81.00 грн.

П'ятигранна викрутка 0.8mm Pentalobe для Apple iPhone
ХІТ

П'ятигранна викрутка 0.8mm Pentalobe для Apple iPhone

П'ятигранна викрутка 0.8mm Pentalobe для Apple iPhone - призначена для виконання ремонтних робіт мобільних телефонів різних марок та іншої цифрової техніки. Технічні характеристики ..

8.50 грн.

Показано від 1 до 11 з 11 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Викрутки

Викрутка - один з ключових інструментів, які використовує радіолюбитель. Складно пригадати інструмент, який би використовувався частіше. Завдяки величезному функціоналу та універсальності стандартний набір викруток дозволяє замінити цілу гору інших пристосувань.

Розбирання різноманітних гвинтів, відкручування шурупів, гвинтів спричинило блискавичний розвиток промисловості, яка виробляє велике різномаїття викруток. Сьогодні виявити гвинтик можна в складі будь-якої навколишнього нас техніки. Озирніться: гвинти є в телефоні, в комп'ютері або ноутбуці, в моніторі, у фотоапараті, в пилососі, в зарядному пристрої, в годиннику, у дверях, ліжках і тумбочках, одним словом - практично скрізь, оточуючи людей вдень і вночі.

Не стало страшно? Звичайно ні, адже нас охороняють викрутки! З їх допомогою запросто вийде знешкодити будь-який гвинт, шуруп або саморіз. Тільки перш ніж готуватися купити викрутки всіх можливих різновидів - розберемося, на які види вони поділяються і як їх застосовувати.

Види викруток

Викрутки для телефону, ноутбука, годинника (годинникові викрутки)
Зазвичай, це набір з невеликих викруток або основа з магнітним утримувачем, в комплекті до якої йде якась кількість змінних біт. Через те, що біти повинні бути маленькими й тонкими - викрутки для годинника не можуть похвалитися високою міцністю і великим максимальним зусиллям. Призначені для розбирання та збирання дрібних пристроїв, де велике зусилля просто не потрібно. Великі гвинти та шурупи ними закручувати не варто - швидко зламаються.

Стандартні викрутки загального призначення
Звичайна викрутка, з якою всі знайомі. Раніше була практично єдиним видом, та й зараз залишається основним. За конструкцією - металевий пруток, з одного боку має виїмки в формі певного типу насадки, з іншого - щільно закріплену ручку. Універсальний вид, але якщо необхідно відкрутити щось велике, старе і заіржавілі - тоді не врятує. Для "вандальних" цілей можна купити викрутку такого типу.

Ударні викрутки
Їх особливість: всередині корпусу знаходиться спеціальний поворотний механізм. При ударі по верхній частині викрутки молотком, цей механізм перетворює енергію удару в енергію для повертання. Відбувається це одночасно з тим, як викрутка (через удар) сильно притискається до гвинта. Результат - практично будь-який гвинт стає можливим відкрутити, при цьому ризик того, що зіпсує головку мінімальний. З мінусів таких викруток виділяється їх відносно висока ціна, але для відкручування великих, щільно закручених або сильно «прикипілих» головок вони практично незамінні.

Типи насадок для викруток

Відмінності виявляються і в формі насадок для викруток. Основні серед них:

  • Хрестова (Phillips, PH)
  • Позідрайв (POZIDRIV, PZ)
  • Шпицева (Плоска)
  • TORX (Зірочка)
  • Шестигранна
  • Трикутна
  • Вилкова
  • І інші, більш рідкісні

Кожен тип існує як окрема викрутка і в складі наборів.

В інтернет-магазині Black Chip можна купити викрутки будь-яких типів від великої кількості виробників (INTERTOOL, Pro'sKit, Baku, YIHUA, Baida, Lukey). Якщо не знаєте, що вибрати або випадково заблукаєте в асортименті - наші фахівці готові допомогти й запропонувати кращий варіант. Ми намагаємося, щоб ціна на набори викруток залишалася найкращою серед конкурентів. Якщо ваше місто проживання Івано-Франківськ, купити викрутку дуже просто - наші менеджери можуть передати покупку відразу ж в день замовлення. Для жителів інших міст ми організовуємо швидку доставку по Україні кількома службами доставки.

Розгорнути