Стабілітрони 2 ВтСтабілітрон 2EZ12D5 12В 2Вт DO41
ХІТ

Стабілітрон 2EZ12D5 12В 2Вт DO41

Стабілітрон 2EZ12D5 12В 2Вт DO41 - застосовують в різних схемах для стабілізації напруги та захисті пристроїв. Технічні характеристики Тип продукту Zener Diodes Номінальна нап..

3.80 грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Стабілітрони 2 Вт

На сьогодні неможливо уявити собі багато приладів, в тому числі промислову та побутову апаратуру без напівпровідникового стабілітрона. Велика їх різноманітність дозволяє вирішити завдання самої різної складності. Однією з різновидом даних пристроїв, є стабілітрони 2 Вт вивідного монтажу, при якому виводи компонентів пристрою кріпляться на друковану плату в наскрізні отвори, після чого припаюються контактних до площадок.

Залежно від умов майбутньої експлуатації та необхідних технічних характеристик, споживач без зусиль зможе підібрати ідеальний для своїх цілей пристрій, адже ринок цих товарів переповнений найрізноманітнішими номіналами стабілітронів на 2 Вт.

З усіма параметрами стабілітронів 2 Вт можна ознайомитися в каталозі на сайті нашого інтернет-магазину Black Chip.

Провідні фірми-виробники здійснюють процес виробництва стабілітронів виключно за сучасними технологіями, які постійно модернізуються та успішно застосовуються на практиці. Кожен етап контролюється співробітниками компанії, а кожен виріб тестується на відповідність стандартам якості і якість виконуваних функцій, які на стабілітрон покладені.

Незалежно від того, яку модель вибере споживач, виробники гарантують продуктивне і тривале використання будь-якого стабілітрона. Застосування кожного пристрою дозволить досягти якісної стабілізації напруги, а як наслідок і потрібного режиму роботи, безперебійного функціонування інших радіоелементів пристрою (мікросхем, транзисторів, мікроконтролерів та іншого).

Представлені в каталогах нашої компанії вироби відрізняються не тільки якістю, але і сучасними технічними вдосконаленими способами виробництва, що без проблем дозволяє з'єднувати стабілітрони між собою в кількості від двох і більше штук, для забезпечення підвищення стабілізованої напруги.

Наявна продукція від відомих виробників даної галузі регулярно поповнюється сучасними новинками, що дозволяють значно розширити сферу їх застосування.

Розгорнути