Ремонт та техобслуговування газових котлів у Івано-Франківську

Проводжу ремонт та техобслуговування газових котлів іноземного і вітчизняного виробництва.

Монтую термостати та здійснюю чистку котлів.

 

Навіщо потрібно проводити ремонт та техобслуговування газових котлів?

Забруднення робочих поверхонь нагрівальних елементів всього на 1 мм значною мірою збільшує споживання газу. Цей показник може вирости до 7 %.

Своєчасна чистка та ремонт газового котла видалять різні забруднення, налипання сажі й запобігати виникненням корозії. Чистку котла необхідно проводити не менше, ніж один раз на рік. Це дозволить не тільки більш якісно та ефективно працювати обладнанню, а й значною мірою продовжити термін його експлуатації.

 

Перелік дій при аварії котла

  •  Не включається котел і не висвічуються помилки – як правило, це свідчить про відсутність електрики в блоці управління. Перевірити наявність напруги в розетці.

 

  •  Є присутність напруги на котлі, але котел не вмикається – багато імпортних котлів фазо залежні та працюють тільки в одному положенні вилки. Спробуйте перевернути вилку в розетці. Перевірте, чи є тиск води в системі опалення (1,5 bar рекомендовано), підкачайте воду, якщо її немає, або тиск менш як 1 bar.

 

  • Висвічується код помилки на дисплеї, або котел робить спроби включитися та при невдалих спробах висвічується код помилки – спробуйте натиснути кнопку (reset) для скидання помилки та повторного запуску котла. При повторній несправності котла запишіть код помилки та зверніться в сервісний центр для консультації. При наявності інструкції до вашого котла в таблиці помилок ідентифікуйте код аварії – цим ви допоможете фахівцю, і на виклик він одразу зможе привезти потрібні для заміни запчастини. Устаткування дуже різне, майстер не може пам’ятати напам’ять всі коди помилок. Чим точніше інформація, тим швидше і простіше можна відремонтувати котел.

 

  • Витікання води – з котла капає, або тече вода, що свідчить про поломку котла. Найчастіше витікає вода з запобіжного клапана, в результаті аварійного скидання води. Часто протікання води викликано відсутністю правильного технічного обслуговування котла раз на рік, згідно з вимогами виробника. У більшості випадків потрібна заміна скидного клапана і прокладок / сальників, крім того обов’язково потрібно відрегулювати тиск повітря в розширюваному баку.

 

  • Недостатня температура гарячої води / опалення – часто причина даної поломки є накип, неправильне регулювання обладнання, недостатній тиск газу, несправності трьох ходового клапана.

 

  • Не працює чи погано гріє радіатор в будинку – як правило це не несправність котла, а проблеми з циркуляцією води по системі опалення: забитий фільтр і труби, повітря в радіаторі, які не відрегульовані або неправильно змонтована система опалення.

 

Якщо ці дії не допомогли, телефонуйте нам за тел.  (068) 46-32-436

Дуже важливо, щоб до моменту приїзду майстра був забезпечений безперешкодний підхід до котла для швидкого усунення поломки.