Термістори NTC вимірювальніТермістор 100K NTC-MF52AT для вимірювання температури

Термістор 100K NTC-MF52AT для вимірювання температури

Термістор 100K NTC-MF52AT для вимірювання температури - використовують в різних вимірювальних схемах для контролю температури різних матеріалів. Характеристики Тип: MF52 Номін..

2.80 грн.

Термістор 10K NTC-MF52AT для вимірювання температури
ХІТ

Термістор 10K NTC-MF52AT для вимірювання температури

Термістор 10K NTC-MF52AT для вимірювання температури - використовують в різних вимірювальних схемах для контролю температури різних матеріалів. Характеристики Тип MF52 Но..

2.80 грн.

Термістор 50K NTC-MF52AT для вимірювання температури

Термістор 50K NTC-MF52AT для вимірювання температури

Термістор 50K NTC-MF52AT для вимірювання температури - використовують в різних вимірювальних схемах для контролю температури різних матеріалів. Характеристики Тип: MF52 Номіна..

2.80 грн.

Термістор 5K NTC-MF52AT для вимірювання температури
ХІТ

Термістор 5K NTC-MF52AT для вимірювання температури

Термістор 5K NTC-MF52AT для вимірювання температури - використовують в різних вимірювальних схемах для контролю температури різних матеріалів. Характеристики Тип: MF52 Номінал..

2.80 грн.

Термістор NTC 10K для вимірювання температури DO35
ХІТ

Термістор NTC 10K для вимірювання температури DO35

Термістор NTC 10K для вимірювання температури DO35 - використовують в різних схемах для вимірювання температури матеріалів та повітря. Характеристики Тип MF58 Номінальний..

2.50 грн.

Термістор NTC 100K для вимірювання температури DO35
ХІТ

Термістор NTC 100K для вимірювання температури DO35

Термістор NTC 100K для вимірювання температури DO35 - використовують в різних схемах для вимірювання температури матеріалів та повітря. Характеристики Тип MF58 Номінальни..

2.50 грн.

Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Термістори NTC вимірювальні

Термістори NTC вимірювальні - це резистори які використовують для точних вимірювань температури. Виготовлені з оксидів металів або напівпровідників, опір яких значно змінюється в залежності від навколишньої температури.

Принцип роботи
Вимірювання температури за допомогою термісторів відбувається непрямим чином. Це пов'язано з тим, що вимірювальні термістори NTC характеризуються зниженням опору з ростом температури. Знаючи залежність, що зв'язує ці дві змінні, а також потужність, яка виділяється термістором, можливо вичислити актуальну температуру досліджуваного об'єкта. Точність здійснюваного вимірювання тісно пов'язана з діапазоном роботи, в якому конкретний матеріал поводиться відповідно до наведеної характеристики, а також зазначеною виробником похибкою, визначеної на підставі лабораторних досліджень. Основним застосуванням цих виробів є датчики температури, які вмонтовані в електронні системи для вимірювання температури.

Способи монтажу і критерії вибору вимірювальних термісторів NTC
Електронні компоненти даного типу можуть монтуватися в схеми двома способами - SMT і THT. У першому використовуються SMD компоненти. У разі наскрізного монтажу використовуються компоненти з виводами. В інтернет-магазині Black Chip є як термістори NTC SMD, як і термістори NTC THT.

При виборі вимірювальних термісторів NTC слід звернути увагу на:

  • номінальний опір термістора, призначення та спосіб монтажу
  • матеріальну константу B
  • потужність
  • номінальну робочу температуру
  • похибку
  • розміри корпусу і виконання
Розгорнути