Маркери та ручкиМаркер синій Deli 6824 двосторонній перманентний
ХІТ

Маркер синій Deli 6824 двосторонній перманентний

Маркер синій Deli 6824 двосторонній перманентний - призначений для виділення тексту або малюнка. Маркери виготовляють різних кольорів. У перманентних маркерах містяться особливе чорнило, я..

13.70 грн.

Маркер червоний Deli 6824 двосторонній перманентний
ХІТ

Маркер червоний Deli 6824 двосторонній перманентний

Маркер червоний Deli 6824 двосторонній перманентний - призначений для виділення тексту або малюнка. Маркери виготовляють різних кольорів. У перманентних маркерах містяться особливе чорнило..

13.70 грн.

Маркер чорний Deli 6824 двосторонній перманентний
ХІТ

Маркер чорний Deli 6824 двосторонній перманентний

Маркер чорний Deli 6824 двосторонній перманентний - призначений для виділення тексту або малюнка. Маркери виготовляють різних кольорів. У перманентних маркерах містяться особливе чорнило, ..

13.70 грн.

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Маркери та ручки

Маркери з'явилися в 60-х роках минулого століття, коли звичні друкарські інструменти вже не могли реалізувати зростаючі потреби користувачів. Сьогодні існує велика різноманітність маркерів, які мають різні властивості чорнил для різних завдань та поверхонь:

Для виділення тексту - маркери яскравих неонових кольорів для виділення або підкреслення рядків в друкованому або рукописному тексті. Вони незамінні в навчанні та в офісі, коли потрібно опрацювати велику кількість інформації й виділити головне, перевірити документ, оформити й структурувати записи. Маркери для виділення тексту мають чорнило на водній основі та клиновидний пишучий стержень, який дає можливість робити широкі, і тонкі лінії.

Перманентні маркери призначені для нанесення незмивних надписів на різні поверхні - метал, деревина, скло, картон, пластик, текстоліт і т. д. В асортименті інтернет-магазину Black Chip є різні перманентні маркери для зручності роботи.

Маркери для дошок - вони необхідні в офісах, школах, університетах та на різних тренінгах, де використовуються магнітні дошки для інформативного оформлення. Вони мають чорнило на водній основі й підходять для дощок або інших гладких поверхонь - слід маркерів легко видаляється губкою для дощок, сухою тканиною або серветкою.

Лак-маркери використовуються як для декору, розпису по дереву або кераміці, вітражних робіт, дизайнерами при оформленні інтер'єру, так і для промислового маркування. Їх особливість - високопігментне чорнило, яке лягає навіть на шорсткі поверхні щільним шаром і залишає яскравий насичений слід, аналогічно фарбі або лаку. Маркери для оформлювальних робіт випускаються в 8 кольорах (в тому числі металік - золотий і срібний) і у 3-х видах пишучих стержнів для різної товщини лінії: 0,5 мм, 1,8 - 2,2 мм, 2,4 - 2,8 мм.

Маркери для CD / DVD - це перманентні маркери з тонким пишучим стержнем для нанесення стійких написів на неробочу поверхню CD / DVD дисків. Їх також можна використовувати як звичайні тонкі перманентні маркери на різних поверхнях - пластик, дерево, метал, картон, текстоліт. Чорний перманентний маркер для CD / DVD представлений в серії Deli.

Розгорнути