Металошукачі ПінпоінтериПінпоінтер GP-Pointer металошукач - цілевказівник Помаранчевий

Пінпоінтер GP-Pointer металошукач - цілевказівник Помар...

Пінпоінтер GP-Pointer металошукач - цілевказівник Помаранчевий - це точний і потужний цілепокажчик для точного пошуку монет та металевих предметів в грунті. Пінпоінтер металошука..

465.00 грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Металошукачі Пінпоінтери

Металошукач. У дану категорію входять металошукачі традиційної конструкції — пристрої, призначені для пошуку металевих предметів в землі або під водою на великих ділянках. Такі пристрої здебільшого мають характерну конструкцію — з довгою штангою, на одному кінці якої знаходиться рукоятка, на іншому — котушка. Точність металошукачів здебільшого досить невисока — близько 20 – 30 см, вони дають змогу відносно легко знайти потрібні об'єкти на великій площі, однак для визначення точного місця розташування, швидше за все, доведеться покопати землю вручну або скористатися пінпоінтером.

Пінпоінтер. Цю назву застосовують до металошукачів високої точності, мають вигляд характерних «палиць» або «лопаток». Вони дають змогу визначити місцезнаходження металевого предмета з точністю до 1 – 2 см; а ось дальність дії пінпоінтера й охоплення вельми невеликі. Існує два основних різновиди подібних пристроїв. Перша — ґрунтові/підводні пінпоінтери. Вони призначені для використання у поєднанні з класичними металошукачами: спочатку за допомогою металошукача визначається приблизне місцезнаходження шуканого предмета, а потім для більш точного пошуку застосовується пінпоінтер. При цьому багато пінпоінтерів цього типу
допускають навіть застосування їх як імпровізованих щупів для розривання землі. Другий різновид — доглядові моделі.

Призначення

Ґрунтовий. Металошукачі призначені для пошуку металевих предметів, закопаних в землі — починаючи від монет та інших історичних артефактів і закінчуючи трубопроводами та тайниками. Можуть мати різні характеристики та сферу застосування — від найпростіших моделей, придатних хіба що для збору металобрухту, до потужних професійних пристроїв, здатних до пошуку навіть на глибині в кілька метрів. Котушка може бути захищена від вологи, однак на повне занурення у воду ґрунтові металошукачі не розраховані.

Підводний. Металошукачі, розраховані, як випливає з назви, для пошуку предметів під водою — насамперед на дні водойм. Їхні основні особливості обумовлені оптимізацією під навколишнє середовище: герметичний вологозахищений корпус (здебільшого — з можливістю занурення під воду на глибину кількох метрів), можливість роботи з вологими солоними ґрунтами, а також розподіл ваги, розраховане на зручність застосування під водою. Також подібні моделі зазвичай комплектуються водостійкими навушниками. Зазначимо, що купувати такий прилад для сухопутного застосування навряд чи виправдано: на повітрі тримати підводний металошукач не так зручно, як звичайний ґрунтовій, а дорогий вологозахист корпусу втрачає весь свій сенс.

Доглядовий.
Пристрої, призначені для проведення оглядів і пошуку металевих предметів на тілі людини під одягом. Застосовуються правоохоронними органами, службами безпеки аеропортів, вокзалів, охоронними структурами. Зазначимо, що в цьому випадку мова йде не про стаціонарні «рамки», а лише про ручні детектори. Практично всі вони належать до пінпоінтерів і мають досить компактний розмір. Завдяки цьому пристрій можна використовувати як портативний прилад для експрес-оглядів, постійно носиться з собою поряд з іншим спорядженням. Втім, такий детектор може згодитися на стаціонарному пункті пропуску, на додаток до рамки — він допомагає визначити, де саме на тілі знаходиться предмет, «який потривожив» рамку.

Максимальна глибина виявлення

Найбільша глибина, на якій металошукач гарантовано спроможний виявити металевий предмет. Зазначимо, що цей параметр найчастіше є досить приблизними, до того ж дещо умовним. Це пов'язано з тим, що він зазвичай вказується для ідеальної обстановки, і навіть для таких умов абсолютно точне значення вивести складно. Тому на практиці глибина виявлення сильно залежить від ряду додаткових чинників (починаючи від характеристик ґрунту і закінчуючи навичками користувача) і може бути значно менше, ніж зазначено в характеристиках. А все-таки, заявлена глибина непогано описує можливості металошукача, і по ній цілком можна порівнювати різні моделі між собою.

Дискримінатор

Наявність в конструкції металошукача спеціального модуля для розпізнавання виявлених об'єктів — дискримінатора. Дискримінатор дозволяє з досить високим ступенем точності визначати розмір і матеріал предметів, на які реагує металошукач. Ця функція використовується насамперед для фільтрації спрацьовувань: приміром, пристрій можна налаштувати так, щоб він не реагував на залізні предмети та алюмінієві язички від банок з напоями, але подавав сигнал при виявленні міді, срібла або золота. А в деяких моделях передбачається можливість інформувати користувача про конкретні характеристики знайденого предмета; це може позбавити від необхідності зайвий раз копатися в землі.

Ударозахист

Під захистом від ударів в такій ситуації мається на увазі посилена конструкція корпусу, що захищає металошукач від пошкоджень при ударах і струсах. Зазначимо, що далеко не всі подібні моделі мають офіційну сертифікацію як ударостійкі — часто справа обмежується заявами виробника про «міцні матеріали». Однак, навіть такі заяви зазвичай мають під собою певні підстави, і загалом ударозахищені прилади більш надійні та міцніші, ніж аналогічні моделі без цієї характеристики.

Живлення

AA. Змінні елементи, відомі всім як «пальчикові». Вони можуть виконуватися як у вигляді одноразових батарейок, та й у вигляді акумуляторів, що перезаряджаються, випускаються багатьма виробниками, а різні марки помітно відрізняються за ціною і якістю, що дає багато можливостей щодо вибору оптимального варіанта. Та й продаються батарейки АА практично повсюдно. З іншого боку, їх зазвичай потрібно багато — близько 4, оскільки металошукачі споживають досить багато енергії; а у комплект постачання самі елементи найчастіше не входять.

«Крона». Змінні елементи живлення стандартного типорозміру, в характерному корпусі прямокутної форми з парою контактів на торці, номінальною напругою 9 В. Зустрічаються помітно рідше. Також можуть випускатися у вигляді акумуляторів.

Акумулятор. Живлення від власного акумулятора (часто вбудованого), який не відповідає стандартним типорозмірам змінних елементів. Такі акумулятори можуть мати високу ємність і потужність і часто виявляються зручніше змінних елементів. Крім того, вони зазвичай постачаються в комплекті з приладом, що позбавляє від необхідності шукати живлення самостійно. Головним недоліком цього варіанта можна назвати неможливість швидкої заміни в разі вичерпання заряду — доведеться заряджати батарею, а це вимагає не тільки джерела живлення, але і часу. Теоретично, якщо акумулятор знімний, можна тримати напоготові запасну заряджену батарею, однак на практиці запасні елементи обходяться дорого, та й з їх пошуком можуть виникнути труднощі. З низки технічних причин подібне живлення зустрічається зрідка, переважно у висококласних моделях.

— 18650. Назва цих батарей походить від їх габаритів: 18,6х65,2 мм, циліндричної форми, зовні вони нагадують дещо збільшені елементи АА, проте мають робочу напругу близько 3,7 і більшу ємність. Крім того, всі елементи типу 18650 є не одноразовими батареями, а акумуляторами (літій-іонного типу).

— C. Змінні елементи стандартного типорозміру, циліндричної форми, з номінальною напругою 1,5 В. За довжиною практично не відрізняються від описаних вище АА, проте значно товщі, внаслідок чого мають вищу ємність. Водночас зустрічається даний тип живлення досить рідко; це можна сказати й про самі батареї.

Розгорнути