Неодимовий магніт N35 D-10мм H-1.5мм блискучий

Артикул: 02035

2.90 грн.

Залишок: 38 шт.

38 в наявності

Додати до списку відкладеного
Додати до списку відкладеного
2.90
грн.
x
шт.
=
грн.

Неодимовий магніт N35 D-10мм H-1,5мм

Неодимовий магніт N35 D-10мм H-1,5мм блискучий – потужний постійний магніт, що складається зі сплаву рідкісноземельного елемента неодиму, бору і заліза. Відомий своєю потужністю тяжіння і високою стійкістю до розмагнічування. Має металічний блиск, обумовлений покриттям (на зламі – сірий), дуже затребуваний і застосовується в різних галузях промисловості, медицини, в побуті та електроніці.

 

Характеристики

  • марка N35
  • діаметр 10 мм
  • товщина 1,5 мм
  • сила утримання 0,92 кг
  • температура використання до 80 °C
  • вага 1 г
  • колір блискучий

 

Техніка безпеки при роботі з неодимовими магнітами.

Не рекомендується наближати неодимові магніти до різного роду вимірювальних приладів, електродвигунів, будь-яких магнітних пристроїв, електронної техніки, це може привести до неправильної їх роботі або навіть виходу з ладу. Також не наближуйте неодимові магніти до магнітних носіїв інформації таких як дискети, жорсткі диски, банківські картки. Неодимові магніти потрібно розташовувати на досить великій відстані один від одного і від металевих предметів. Сила притягання цих магнітів дуже велика та опинившись між ними під час їх притягання частини тіла можуть постраждати, причому ступінь пошкодження може бути різною: від забитих місць до переломів. Особливо часто наражаються на небезпеку пальці рук (шкіра, нігті). Працюйте в захисних рукавичках. Уникайте зіткнення від двох неодимових магнітів, які самі по собі є досить крихкими. Під час зіткнення можуть утворитися і розлетітися осколки.
Зберігайте неодимові магніти в недоступному для дітей місці. Не давайте дітям гратися з магнітами. Проковтування одного і більше магнітів може привести до сумних наслідків.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Неодимовий магніт N35 D-10мм H-1.5мм блискучий”