Трансформатори герметичні (залиті)Трансформатор BV EI 305 2054 230V/18V 3VA
ХІТ

Трансформатор BV EI 305 2054 230V/18V 3VA

Трансформатор BV EI 305 2054 230V/18V 3VA - використовують для пониження напруги в різних пристроях. Характеристики Виробник HAHN Тип трансформатора залитий Потужність 3ВА Напр..

80.00 грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Трансформатори герметичні (залиті)

Трансформатори герметичні (залиті) - тип перетворювачів напруги, всі функціональні частини якого поміщені в міцний пластиковий корпус і залиті спеціальною твердою, стійкою до різних впливів речовиною, схожою за структурою на епоксидну смолу. Трансформатори герметичні знайшли широке застосування в радіоелектронній апаратурі завдяки великій кількості переваг, серед яких:

  • Герметичність конструкції, що означає довготривалу службу без погіршення характеристик
  • Міцний корпус, що захищає герметичний трансформатор від механічних, теплових та інших пошкоджень
  • Жорсткі виводи, які дозволяють встановлювати трансформатор безпосередньо на плату без необхідності додаткового кріплення
  • Стандартизовані розміри, що дозволяють легко зробити заміну вийшовшого з ладу виробу

Герметичний корпус, як правило, приховує в собі стандартний Ш-подібний трансформатор, що відрізняється тільки наявністю спеціальних відводів для виведення їх назовні корпусу. Герметичність всередині пристрою забезпечує відсутність контакту з повітрям, вологою, пилом і іншими речами, здатними погіршити роботу приладу. Тому залитий трансформатор може працювати в досить жорстких умовах і зберігати відмінну працездатність.

Герметичні трансформатори, які можна купити в інтернет-магазині Black Chip, відрізняються по:

  • Кількості обмоток (від одиночних до декількох)
  • Потужності (від одиниць до сотень Вт)
  • Вихідній напрузі
  • Розмірами

Встановити та підготувати до роботи герметичний (залитий) трансформатор легко. Досить, наприклад, за допомогою мережевого кабелю підключити до виводів його первинної обмотки мережеву напругу, і на виводах вторинних обмоток з'явиться напруга, обумовлена параметрами трансформатора. Використовується в основному залитий трансформатор в таких пристроях, де потрібна підвищена безпека, якість і довговічність. При монтажі компонентів такого типу вкрай бажано в ланцюзі первинної обмотки трансформатора передбачати запобіжник.

Розгорнути