Трансформатори Ш-подібніТрансформатор ТАН 104-220-50 анодно-розжарювальний
ХІТ

Трансформатор ТАН 104-220-50 анодно-розжарювальний

Трансформатор ТАН 104-220-50 анодно-розжарювальний - розрахований на різний струм і напругу, які при послідовному і паралельному з'єднаннях дозволяють отримувати ..

380.00 грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Трансформатори Ш-подібні

Ш-подібний трансформатор це тип трансформатора у якому сердечник складається з пластин, виконаних у формі букви Ш - звідси й назва.

Конструкція Ш-подібного трансформатора
Пластини зроблені зі спеціального магнітом'якого матеріалу - трансформаторного заліза. Ш-подібні пластини накладаються один на одного, утворюючи замкнуту систему, по якій тече магнітний потік. Ш-подібний трансформатор найпростіший у виготовленні та обслуговуванні. Щоб зробити такий трансформатор, застосовують спеціальний каркас для намотування обмоток. На ньому мотаються всі необхідні обмотки, а потім в підготовлений отвір всередині каркасу закладається необхідна кількість пластин. Таким чином можна виготовляти трансформатори будь-яких розмірів та форм. Даний тип перетворювачів розрахований на роботу зі змінним струмом частотою 50 Гц. Якщо необхідно використовувати високочастотні імпульсні блоки живлення, можна купити в інтернет-магазині Black Chip готові або зібрати самому - для них необхідні трансформатори з феритовими сердечниками.

Властивості Ш-подібного трансформатора
Ш-подібний трансформатор характеризується простотою виготовлення, стабільними параметрами, хорошою здатністю до навантаження, досить високим ККД і, як наслідок, найбільшою поширеністю в сучасних приладах. Представлені в асортименті трансформатори відрізняються за такими параметрами:

  • Потужність
  • Розмір
  • Вихідна напруга
  • Кількість вторинних обмоток
  • Коефіцієнт трансформації

Ш-подібний трансформатор застосовують для побудови на різну потужність блоків живлення, також як вихідний звуковий в лампових підсилювачах та в інших різноманітніших пристроях різної спеціалізованої техніки. При монтажі блоків живлення з такими трансформаторами потрібно в ланцюг первинної обмотки включати запобіжник для забезпечення максимальної безпеки.

Розгорнути