Макетні плати контактніПлата макетна 400 отворів Solderless Breadboard
ХІТ

Плата макетна 400 отворів Solderless Breadboard

Плата макетна 400 отворів Solderless Breadboard - призначена для збирання та моделювання прототипів електронних пристроїв для безпечного монтажу елементів. На платі є 400 отворів, фізично&..

55.50 грн.

Плата макетна 830 отворів Solderless Breadboard (MB-102)
ХІТ

Плата макетна 830 отворів Solderless Breadboard (MB-102...

Плата макетна 830 отворів Solderless Breadboard (MB-102) - призначена для збирання та моделювання прототипів електронних пристроїв для безпечного монтажу елементів. На платі є 830 отворів,..

80.00 грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Макетні плати контактні

Купити монтажну плату буде зручно в інтернет-магазині Black Chip. Для вас ми підібрали оптимальний асортимент електротехнічного та іншого роду товарів.

Опис плат
Перед виготовленням різних електронних пристроїв, з'являється потреба в тому, щоб перевірити працездатність електронної схеми та ряду вузлів. Якщо ж ви здійсните монтаж, то зможете перевірити відповідність вимогам і працездатність виробу. Коли відбувається перевірка продукції на початковій стадії, немає сенсу повною мірою занурюватися в процес виробництва. На цьому етапі напевно знадобляться певні доробки, оскільки постійні перероблювання можуть знизити інтерес до новинки й привести до чималих витрат.

Купівля макетної плати для монтажу сильно полегшує роботу розробників техніки та радіоаматорів. Відповідно до потреб виділяють три різні варіанти монтажу: для установки деталей в гнізда, для установки за допомогою скрутки та за допомогою пайки. У всіх різновидів макетних плат є свої підвиди. По суті, плата - це прототип майбутнього виробу, що дозволяє провести експеримент.

Плати з установкою деталей в гнізда - це невеликі прямокутники із пластику, які мають велику кількість отворів. У ці отвори вставляють ніжки радіодеталей. У всіх отворів є перехід до металевих контактів. З'єднання між контактами влаштовані так, щоб задіювалася робота шин живлення. Купівля монтажної плати без пайки дає значний вибір в плані розташування отворів і розмірів, а також колірних рішень. Саме через різноманіття і невелику вартість такі вироби виявляються більш ніж доступними. Ви можете здійснювати свій вибір на підставі потреб. Якщо в одному випадку можна обійтися невеликою за розміром платою, то в іншій ситуації вам знадобиться великий виріб для створення безлічі вузлів.

Коли готується макет, потрібно виходити зі схеми плати, адже всередині неї деталі неодмінно з'єднуються певним чином між собою. І якщо при монтажі немає розуміння того, як будуть проходити ті чи інші процеси, то це призводить до появи проблем. Тип плат без паяння, незалежно від виробника і розміру, створюються завжди з дотриманням загального стандарту. Основна відмінність виробів - є чи немає контактів для монтажу шин живлення.

Рекомендації по монтажу
Для складання моделі недостатньо лише наявності радіодеталей. Також потрібні перемички для того, щоб здійснити з'єднання між різними контактами плати. Є люди, які використовують з цією метою відрізки звичайних проводів. Інші радіоаматори й фахівці застосовують з цією метою спеціальні перемички для даного виду плат. Є перемички м'які та жорсткі залежно від того, де саме їх належить використовувати.

Коли здійснюється складання схеми, необхідно розуміти, що гнучкі провідники здатні брати на себе роль антени й призводити до появи перешкод. В результаті можуть виникати такі явища, як скидання контролера або незрозумілі плями на РК дисплеї. Подібних недоліків в результаті може виявитися безліч. Якщо ви знаєте про причини появи перешкод, то можете уникнути їх в процесі технічної діяльності.

Розгорнути