Модулі для ARDUINOДатчик температури DS18B20-MODUL для Arduino
ХІТ

Датчик температури DS18B20-MODUL для Arduino

Датчик температури DS18B20-MODUL для Arduino - це плата цифрового датчика температури на базі мікросхеми DS18B20. Призначений для роботи спільно з мікроконтролером. Діапазон вимірюв..

30.00 грн.

Модуль DS1302 RTC годинник для ARDUINO
ХІТ

Модуль DS1302 RTC годинник для ARDUINO

Модуль DS1302 RTC годинник реального часу для ARDUINO - призначений для пристроїв, яким потрібне забезпечити контроль часу при відсутності напруги в мережі. Він може використовувати..

21.80 грн.

Одноканальний модуль з реле 12V для ARDUINO
ХІТ

Одноканальний модуль з реле 12V для ARDUINO

Одноканальний модуль з реле 12V для ARDUINO - застосовується для управління різними приладами з великою споживаною потужністю.   Для використання релейного модуля до нього необхід..

27.50 грн.

Одноканальний модуль з реле 5V для ARDUINO
ХІТ

Одноканальний модуль з реле 5V для ARDUINO

Одноканальний модуль з реле 5V для ARDUINO - застосовується для управління різними приладами з великою споживаною потужністю.   Для використання релейного модуля до нього необхідн..

26.80 грн.

Оптичний датчик обертання H206 модуль для ARDUINO
ХІТ

Оптичний датчик обертання H206 модуль для ARDUINO

Оптичний датчик швидкості обертання H206 модуль для ARDUINO - це щілинний оптичний інфрачервоний датчик швидкості обертання. Датчик використовується спільно зі щілинним диском і дозволяє відс..

17.80 грн.

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Модулі для ARDUINO

Що таке Arduino?
Arduino (Ардуіно) - одна з найпопулярніших апаратно-програмних платформ для реалізації різноманітних електронних проєктів, в основному орієнтована на непрофесійних користувачів, які ще вникають в тонкощі електротехніки, але горять бажанням власноруч створити якийсь пристрій. Низька ціна та широка поширеність й можливість проєктування-продажу навіть вражаючих за складністю пристроїв залучає навіть професіоналів, які давно працюють в галузі робототехніки.

Як працює Arduino?
Програмна частина містить в собі спочатку вшитий в схему код, а також програму для комп'ютера (Arduino IDE) щоб писати прошивки. Апаратна частина - це набір друкованих плат, які можуть з'єднуватися і взаємодіяти між собою. В плати Arduino з заводу мають вшитий власний завантажувач (bootloader). Цей завантажувач дозволяє через USB (або за допомогою перехідників UART-USB) завантажити написану програму на плату і відразу перевірити її роботу.

Весь асортимент для проєктування складається з самих друкованих плат Arduino і модулів розширення (шилдів, shields). Плати спеціально спроєктовані так, щоб їх можна було при необхідності легко доповнити, додавши до існуючої схеми нові компоненти та модулі.

Плати розширень з'єднуються з Ардуіно через штирові роз'єми на платі та за допомогою проводів. Крім самих плат, випускається безліч датчиків, драйверів двигунів, декодерів і інших функціональних пристроїв, радикально розширюють можливості застосування конструктора. Якщо потрібні якісь специфічні функції, в інтернет-магазині Black Chip завжди можна купити плати розширення і велику кількість інших комплектуючих.

Чим Arduino відрізняється від інших конструкторів?
Нахил в Arduino, на відміну, наприклад, від РадіоКит, йде не на збирання пристроїв, а на можливість як завгодно запрограмувати свою плату, змусити її виконувати потрібні дії, не змінюючи схемотехніки. Тому можливості конструктора впираються лише в фантазію автора і навички програмування на C ++ (звичайно, не рахуючи технічних обмежень самих конструкторів).

Навіть якщо ви не знаєте мови програмування або тільки починаєте вчитися - нічого страшного, в інтернеті є велика кількість навчальних статей, готових кодів до системи та прикладів, а сам процес написання дуже простий. Так що перший і головний крок - купити плату Arduino і кілька плат для неї, включити середу розробки на комп'ютері й з головою зануритися в розробку, а вже через зовсім невеликий час радувати себе та інших унікальними розробками та вражаючими механізмами.

Де купити Arduino?
Існує багато типів програмованих плат, які відрізняються за розміром, функціональними можливостями та швидкістю роботи. В інтернет-магазині Black Chip можна купити Arduino UNO, Arduino Leonadro, Arduino MEGA, Arduino NANO та Arduino Pro Micro, Ардуіно кити, бездротові Шілди, bluetooth-модулі, реле, датчики освітленості й подібні плати розширення. Жителі Івано-Франківська можуть самостійно забрати своє замовлення в магазині, для інших міст у нас є можливість зробити замовлення з доставкою по Україні.

Розгорнути