Модулі зв'язку АнтениАнтена WI-FI 2.4 ГГц з роз'ємом IPEX
ХІТ

Антена WI-FI 2.4 ГГц з роз'ємом IPEX

Антена WI-FI 2.4 ГГц з роз'ємом IPEX - це антена кругової спрямованості для друкованої плати діапазону WiFi 2,4 ГГц, підключається роз'ємом ipex. У сучасних проєктах вс..

8.00 грн.

Модуль Bluetooth HC-06  4pin RS232 TTL для Arduino
ХІТ

Модуль Bluetooth HC-06 4pin RS232 TTL для Arduino

Модуль Bluetooth HC-06 4pin RS232 TTL для Arduino - це приймач - передавач з антеною, на підкладці та інтерфейсом RS232. Bluetooth модуль дозволяє підключати модулі Arduino до телефонів,..

112.00 грн.

Модуль зв'язку WiFi ESP-07 на мікросхемі ESP8266 3.3V
ХІТ

Модуль зв'язку WiFi ESP-07 на мікросхемі ESP8266 3.3V

Модуль зв'язку WiFi ESP-07 на мікросхемі ESP8266 3.3V - це модуль з вбудованою чіп-антеною і UFL роз'ємом для підключення зовнішньої антени. Даний модуль має підписані вивод..

85.50 грн.

Антена для WI-FI роутерів 2400-2500 MHz магнітна
ХІТ

Антена для WI-FI роутерів 2400-2500 MHz магнітна

Антена для WI-FI роутерів 2400-2500 MHz магнітна - розширює до 5 раз початковий сигнал вашого WiFi-доступу у відкритому просторі. Антена додає більше потужності на відстані для вашої бездрото..

60.00 грн.

Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Модулі зв'язку Антени

Бездротові модулі зв'язку належать до сучасних охоронних систем та засобів автоматики. Бездротова передача сигналів давно і міцно завоювала популярність у радіоаматорів і в інженерів в промисловій та побутовій електроніці. Існуючі модулі бездротової передачі даних дозволяють вирішувати завдання збору, обробки й передачі інформації на відстані найбільш вигідним і простим способом, використовуючи радіоканал. Вони дозволяють об'єднати декілька пристроїв, і проводити дистанційне керування і моніторинг об'єкту.

У режимі реального часу оператор, диспетчер або власник може отримувати дані про стан обладнання та цілісності будинку, складу, приміщення. Комунікаційні пристрої гарантують моментальне сповіщення в аварійних випадках і стежать за територією та станом об'єкту, що охороняється. Система повідомить, де і коли були відкриті двері, вікна та сигналізує про поломку в «розумному» будинку.

Методи передачі комунікаційних модулів
Довгий час на ринку охоронних комплексів використовувалися два методи розподілу сигналу - радіохвиля і стаціонарний телефонний зв'язок. З розвитком стільникової комунікації відкрилися нові можливості для пристроїв сповіщення. Зараз зарубіжні та вітчизняні виробники пропонують апарати, які посилають тривожні сигнали у вигляді цифрових тональних кодів DTMF, вони передаються по аналоговому каналу GSM на телефон. Таким чином, ринок безпеки пропонує системи, здатні відпрацьовувати кілька методів передавання інформації про те, що трапилося.

Вибір комунікаційного модуля
В даному розділі представлені різні модулі торгової марки Arduino і сторонніх виробників для дротового і бездротового зв'язку між елементами апаратно-програмних систем автоматики та робототехніки. В асортименті є модулі WiFi, Bluetooth, радіо, GSM, GPRS, RFID, GPS, Ethernet.

Вибір Антени
В даному розділі представлені різні активні та пасивні антени для внутрішньої та зовнішньої установки. Антени призначені для прийому і передачі сигналів по каналах WiFi, Bluetooth, радіо, GSM, GPRS, RFID, GPS, Ethernet.

Розгорнути