МоторчикиМоторчик FA-130RA колекторний 1-3VDC
ХІТ

Моторчик FA-130RA колекторний 1-3VDC

Моторчик FA-130RA колекторний 1-3VDC - використовують в іграшках та різних пристроях. Для підключення та управління моторами використовуйте Motor Shield або драйвер моторів. Харак..

25.50 грн.

Моторчик R140 колекторний 3-6VDC
ХІТ

Моторчик R140 колекторний 3-6VDC

Моторчик R140 колекторний 3-6VDC - використовують в іграшках та різних пристроях. Для підключення та управління моторами використовуйте Motor Shield або драйвер моторів. Характери..

22.70 грн.

Моторчик RF500TB колекторний 3-12VDC
ХІТ

Моторчик RF500TB колекторний 3-12VDC

Моторчик RF500TB колекторний 3-12VDC - використовують в іграшках та різних пристроях. Для підключення та управління моторами використовуйте Motor Shield або драйвер моторів. Харак..

87.80 грн.

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Моторчики

Напевно кожному з нас ще з дитинства знайомі такі електричні вироби, як електромоторчики. Попри свої скромні габарити й простоту зовні, вони мають повноцінний механізм електричного двигуна. Такі пристрої використовуються і сьогодні в різних видах дитячих іграшок, і дрібній техніці. Перш ніж купити моторчик для своїх потреб, ми радимо ознайомитися з інформацією про те, що ж являє собою цей механізм. Електромоторчик це повноцінний електромеханізм, особливістю якого є перетворення електричної енергії в механічну.

У більшості випадків використовується двигун постійного струму, купити який ви зможете на нашому сайті. Цей механізм живиться за допомогою постійного струму, але не варто забувати, що такий пристрій не вічний. Рано чи пізно його внутрішні деталі можуть вийти з ладу або зноситися зовсім, тому часто потрібна його заміна. Такий принцип роботи, як перетворення енергії з однієї форми в іншу, був відомий вже з 1800 років, однак на сьогодні він досконалий і має велику популярність. В сучасних іграшках для маленьких дітей використовуються найпростіші механізми, які демонструють принцип функціонування пристрою.

Моторчики для іграшок та пристроїв
Якщо вам необхідно придбати мотор DC, але ви не впевнені у свому виборі. Перед покупкою ви вже ознайомилися з тим, що ж являє собою цей пристрій, але і цього не завжди достатньо. Ми рекомендуємо звертати увагу на такі аспекти, як сила, швидкість обертання, величина навантаження, діаметр пристрою, потужність, споживання енергії, наявність режимів. Знаючи всі ці параметри, ви точно не помилитеся і зробите правильний вибір. Будь-яка характеристика може вплинути на швидкість іграшкового автомобіля або іншого виробу, що також слід враховувати. Перед тим, як електродвигун для іграшок купити, треба поцікавитися:

  • на яку кількість обертів він розрахований. Всі моделі повинні виготовлятися відповідно до встановлених норм і вимог;
  • який струм споживання мотора та напруга живлення;

Електромоторчики для моделей - купити швидко і недорого стало реально.

Для того, щоб за доступною ціною електричний моторчик купити - досить зробити замовлення на сайті. Процес оформлення заявки займе всього кілька хвилин, і найближчим часом ви зможете отримати бажаний товар за адресою. Головною перевагою співпраці з інтернет-магазином Black Chip для вас є гарантія отримання якісного обладнання для радіотехніки. Тільки на цьому сайті ви зможете купити електромоторчики виходячи з потреб вигідно і надійно. При необхідності, ви можете поставити будь-яке питання щодо товарів цієї категорії в режимі онлайн або за телефоном.

Розгорнути