Радіоконструктори (набори для самостійного збирання)Електронний імітатор свічки іграшка-конструктор DIY
ХІТ

Електронний імітатор свічки іграшка-конструктор DIY

Електронний імітатор свічки іграшка-конструктор DIY - пристрій для засвічування різнобарвного світлодіода від відкритого полум'я (запальнички) в денний і нічний час. Для погашення світлод..

43.80 грн.

Електронне навантаження 150 Вт 0-10 А / 72 В DIY
ХІТ

Електронне навантаження 150 Вт 0-10 А / 72 В DIY

Електронне навантаження 150 Вт 0-10 А / 72 В конструктор DIY - це електронний еквівалент навантаження, який допоможе радіоаматорові в тестуванні, налагодженні та проєктуванні різноманітн..

317.00 грн.

Конструктор Лабораторний блок живлення DIY
ХІТ

Конструктор Лабораторний блок живлення DIY

Конструктор Лабораторний блок живлення однополярний DIY - це набір для самостійного складання високоякісного лабораторного блоку живлення. Технічні характеристики: Вхідна напруга&nbs..

125.50 грн.

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Радіоконструктори

Радіоконструктори - це велика група товарів для виготовлення різноманітних приладів, іграшок, пристроїв та систем автоматики. За допомогою наборів, ви можете зібрати такі корисні пристрої, як лабораторний блок живлення, датчик руху, електронне навантаження, електронний імітатор свічки, та багато інших пристроїв.

Що ж таке Радіоконструктор?
Це набір електронних компонентів (мікросхем, резисторів, симисторів, транзисторів,  реле, діодів та інших) і друкованої плати, на яку потрібно самостійно припаювати елементи згідно з електронною схемою, яка додається до інструкції. Конструктори бувають низької, середньої та високої складності.

У чому переваги Радіоконструктора?
Основна перевага Радіоконструктора полягає в тому, що навіть, не будучи майстром, Ви зможете самостійно зібрати цікаві та корисні пристрої, які або взагалі не представлені на нашому ринку, або коштують значно дорожче.

Що необхідно для збирання набору?
Для збирання конструктора потрібні елементарні навички пайки та схемотехніки. Якщо у вас їх немає - не біда, багато чого можна знайти в інтернеті. У мережі є статті та освітні відеоролики.
Крім того, необхідний інструмент - паяльник або паяльна станція, кусачки, пінцет, викрутки й т. д. Знадобляться витратні матеріали - флюс, припій. Все це ви можете купити в інтернет-магазині Black Chip.

При роботі та в процесі тестування виробу, необхідно дотримуватися правил електробезпеки.

Розгорнути