ZIF-панелькиПанель 14 ZIF 14pin з нульовим зусиллям
ХІТ

Панель 14 ZIF 14pin з нульовим зусиллям

Панель з нульовим зусиллям 14pin DIP 14 ZIF фірми TEXTOOL для мікросхем у вузьких DIP корпусах. Використовуються в програматорах і пристроях тестування мікросхем. В даній ZIF-панелі можлива у..

22.50 грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії ZIF-панельки

ZIF-панельки використовують для мікросхем з корпусами DIP, PGA, PLCC і SOIC. У перекладі з англійської ZIF ("zero insetrion force") означає "з нульовим зусиллям". Мається на увазі зусилля, яке прикладається до мікросхеми при її установці в панельку. Універсальні ZIF-сокети покривають цілий діапазон типорозмірів в рамках відповідного типу корпусу - DIP, PLCC, PGA, SOIC або BGA.

  • Контакти покриті оловом по нікелю або позолочені.
  • Максимальний струм через контакт - до 1 А.
  • Опір ізоляції - щонайменше 1000 МОм.
  • Сила притискання, наведена до ніжки мікросхеми - не менше 55 г / контакт.

Універсальні DIP ZIF-панельки масово застосовується в програматорах для мікросхем у вузьких і широких корпусах DIP. Панелька може бути закріплена, впаяна в плату або вставлена ​​в інший (стаціонарний) сокет відповідного розміру. Панельки випускаються для мікросхем з числом контактів 14, 24, 28, 32, 36, 40, 42, 44 і 48. Контакти покриті оловом по нікелю або позолочені. максимальний струм через контакт до 1А. Опір ізоляції не менше 1000МОм. Притискна сила, наведена до ніжки мікросхеми не менше 55 г / контакт.

Контакти панельки, що знаходиться в неробочому стані (тобто при відсутності мікросхеми), рекомендується тримати замкненими з метою мінімізації деформування механічного навантаження. Гарантоване число циклів відкривання / закривання - не менше 25000. Максимальна температура експлуатації панельки 150 ° С в комерційному виконанні та 250 ° С в спеціальному виконанні. Спеціальне виконання дає можливість використовувати ці панельки в тестових пристроях для випробування мікросхем в розширеному діапазоні температур.

Нижче перераховані основні типи та характеристики універсальних ZIF-сокетів

ZIF-панельки PLCC Серія 536
Даний сокет для PLCC корпусів хоча і не є універсальним, тобто має фіксований типорозмір, проте не вимагає зусиль при установці мікросхеми. Панелька випускається для мікросхем з числом виводів 20, 28, 32, 44, 52, 68 і 84. Контакти виготовлені з BeCu, покриті нікелем і позолочені. Струм через контакт до 1А. Опір ізоляції не менше 1000МОм. Опір контактів 30МОм. Температурний діапазон експлуатації від -55 ° С до + 170 ° С.

Універсальний PLCC ZIF Серія 537
Універсальний PLCC ZIF-сокет розрахований на корпуси мікросхем з числом виводів 20, 28, 32, 44, 52, 68 і 84. Сокет складається з підстави та відкидається притискною кришкою. Налаштування на необхідний типорозмір корпусу PLCC здійснюється за допомогою пластмасових вкладишів. Контакти позолочені, струм через контакт до 1А. Температурний діапазон експлуатації від -65 ° С до + 125 ° С. Гарантоване число циклів установки / вилучення мікросхем не менше 10000.

Універсальний SOIC ZIF Серія 547
Даний універсальний SOIC ZIF-сокет підходить для мікросхем з виводами Gull Wing і J-lead. У нього можуть бути встановлені мікросхеми з числом виводів до 44, кроком 1,27 мм і шириною корпусу від 3,81 мм до 15,24 мм. Панелька складається з підстави з рухомими елементами для настройки на корпуси різної ширини та відкидається притискною кришкою. Спеціальний важіль полегшує витягування мікросхеми з панельки, проте витягувати можливо і без нього. Контакти виготовлені з BeCu і позолочені. Струм через контакт до 1А. Максимальна температура експлуатації + 125 ° С.

Розгорнути