МанометриАвтомобільний манометр для шин стрілочний

Автомобільний манометр для шин стрілочний

Автомобільний манометр для шин стрілочний - використовують для вимірювання тиску в шинах автомобіля. Контроль значень тиску та доведення його до норми істотно впливають не тільки на комф..

70.00 грн.

Електронний манометр VT708 цифровий
ХІТ

Електронний манометр VT708 цифровий

Електронний манометр VT708 цифровий - це сучасний високотехнологічний прилад у вигляді брилка, призначений для контролю внутрішнього тиску шин різноманітного транспорту. Манометр може вимірюв..

135.00 грн.

Електронний манометр цифровий з підсвіткою
ХІТ

Електронний манометр цифровий з підсвіткою

Електронний манометр цифровий з підсвіткою - сучасний високотехнологічний прилад, призначений для контролю внутрішнього тиску шин різноманітного транспорту. Манометр може вимірювати тиск..

143.00 грн.

Ковпачок на ніпель колеса пластиковий чорний
ХІТ

Ковпачок на ніпель колеса пластиковий чорний

Ковпачок на ніпель колеса пластиковий чорний - він захищає клапан від впливу бруду і пилу. Конструкція ковпачка ребриста, що полегшує роботу при закручуванні або відкручуванні його ..

2.00 грн.

Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Манометри

Манометри - це прилади для спеціальних вимірювань, які визначають тиск, як атмосферний, так і в замкнутих системах.

Якщо вам потрібно купити манометр, то це можна зробити без проблем, якщо відвідати інтернет-магазин Black Chip. Це абсолютно універсальні за своєю конструкцією прилади, які застосовуються в таких сферах:

  • Вимірювання вакууму
  • Контроль атмосферного тиску
  • Контроль надлишкового значення тиску
  • Вимірювання різниці тисків для зазначеного параметра

Манометр відмінно працює в складі метеостанції. З його допомогою можна відстежувати ряд виробничих та інших процесів, і при необхідно вживати певних заходів. У нас ви можете купити манометр для шин автотранспорту, і тим самим забезпечити максимальну безпеку та комфорт в процесі руху на дорозі. У ряді випадків прилади забезпечуються додатковими функціями - вибухозахищені, нечутливістю до вібрації та корозії.

Застосовувати ці вимірювальні прилади можна там, де не просто є тиск, а де потрібно його відстежувати й підтримувати на заданому рівні. Коли значення тиску змінюється, то потрібно вжити заходів, які не дозволять допустити аварійної ситуації. Адже це призведе до поломки обладнання, розриву ємностей і труб. При вимірюванні тиску заведено застосовувати кілька основних типів манометрів в залежності від умов праці.

Розгорнути