Автомобільні аксесуариАвтомобільний манометр для шин стрілочний

Автомобільний манометр для шин стрілочний

Автомобільний манометр для шин стрілочний - використовують для вимірювання тиску в шинах автомобіля. Контроль значень тиску та доведення його до норми істотно впливають не тільки на комф..

70.00 грн.

Електронний манометр VT708 цифровий
ХІТ

Електронний манометр VT708 цифровий

Електронний манометр VT708 цифровий - це сучасний високотехнологічний прилад у вигляді брилка, призначений для контролю внутрішнього тиску шин різноманітного транспорту. Манометр може вимірюв..

135.00 грн.

Електронний манометр цифровий з підсвіткою
ХІТ

Електронний манометр цифровий з підсвіткою

Електронний манометр цифровий з підсвіткою - сучасний високотехнологічний прилад, призначений для контролю внутрішнього тиску шин різноманітного транспорту. Манометр може вимірювати тиск..

143.00 грн.

Роз'єм автомагнітоли EURO ISO штекер
ХІТ

Роз'єм автомагнітоли EURO ISO штекер

Роз'єм автомагнітоли EURO ISO штекер - це здвоєний штекер АКУСТИКА + ЖИВЛЕННЯ призначений для підключення автомагнітоли до електропроводки автомобіля. Виріб являє собою спеціаль..

23.50 грн.

Вилка живлення для прикурювача з крученим проводом
ХІТ

Вилка живлення для прикурювача з крученим проводом

Вилка живлення для прикурювача з крученим проводом - призначена для забезпечення живлення портативних електронних пристрою в автомобілі, що мають роз'єм живлення 5,5 / 2,1 мм. ..

32.50 грн.

Гніздо автомобільне чорне на провід
ХІТ

Гніздо автомобільне чорне на провід

Гніздо автомобільне чорне на провід - застосовують для підключення пристроїв з автомобільним штекером для прикурювача. Опис товару Гніздо (розетка) для автомобільного штекера прикурю..

10.90 грн.

Ковпачок на ніпель колеса пластиковий чорний
ХІТ

Ковпачок на ніпель колеса пластиковий чорний

Ковпачок на ніпель колеса пластиковий чорний - він захищає клапан від впливу бруду і пилу. Конструкція ковпачка ребриста, що полегшує роботу при закручуванні або відкручуванні його ..

2.00 грн.

Штекер прикурювача чорний без пелюстки
ХІТ

Штекер прикурювача чорний без пелюстки

Штекер прикурювача чорний без пелюстки - використовують для під'єднання різних пристроїв до розетки автомобільного прикурювача. Опис товару Розбірний штекер для автомобільної роз..

8.70 грн.

Штекер прикурювача чорний з індикатором
ХІТ

Штекер прикурювача чорний з індикатором

Штекер прикурювача чорний з індикатором - використовують для розетки автомобільного прикурювача. Опис товару Розбірний штекер для автомобільної розетки прикурювача Корпус чорн..

24.50 грн.

Штекер прикурювача чорний з червоним
ХІТ

Штекер прикурювача чорний з червоним

Штекер прикурювача чорний з червоним - використовують для розетки автомобільного прикурювача. Опис товару Розбірний штекер для автомобільної розетки прикурювача Корпус, чорний з че..

7.80 грн.

Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Автомобільні аксесуари

Автомобільні аксесуари - це дуже важлива складова, без якої автовласникам дуже важко обійтися. Хороші товари для авто зроблять ваші поїздки комфортнішими та зручнішими, а це дуже важливо, особливо коли поїздки тривають довго. Але не варто забувати, що аксесуари для авто допоможуть також захистити транспортний засіб і убезпечити вас та ваших пасажирів.

Купити аксесуари для авто можна на сайті інтернет-магазину Black Chip за доступною ціною. Наш магазин автомобільних аксесуарів пропонує великий асортимент на хороші автотовари від провідних виробників. Купити автотовари з доставкою дуже зручно, ми доставимо ваше замовлення в будь-яке місто України. Магазин аксесуарів для авто пропонує продукцію як для інтер'єру, так і для екстер'єру. Аксесуари в машину додадуть оригінальність машині і забезпечать новий рівень комфорту та безпеки.

Багатьма перевагами володіють автомобільні аксесуари, інтернет-магазин надає зручний пошук за назвою товару, по якому можна підібрати всі аксесуари. 

Купити автомобільні аксесуари в Україні не так вже й складно, головне знайти товари, які вам потрібні за не високою ціною та гарною якістю. Такі аксесуари для машини зроблять її більш функціональною та зручною.