Роз'єми автомобільніРоз'єм автомагнітоли EURO ISO штекер
ХІТ

Роз'єм автомагнітоли EURO ISO штекер

Роз'єм автомагнітоли EURO ISO штекер - це здвоєний штекер АКУСТИКА + ЖИВЛЕННЯ призначений для підключення автомагнітоли до електропроводки автомобіля. Виріб являє собою спеціаль..

23.50 грн.

Вилка живлення для прикурювача з крученим проводом
ХІТ

Вилка живлення для прикурювача з крученим проводом

Вилка живлення для прикурювача з крученим проводом - призначена для забезпечення живлення портативних електронних пристрою в автомобілі, що мають роз'єм живлення 5,5 / 2,1 мм. ..

32.50 грн.

Гніздо автомобільне чорне на провід
ХІТ

Гніздо автомобільне чорне на провід

Гніздо автомобільне чорне на провід - застосовують для підключення пристроїв з автомобільним штекером для прикурювача. Опис товару Гніздо (розетка) для автомобільного штекера прикурю..

10.90 грн.

Штекер прикурювача чорний без пелюстки
ХІТ

Штекер прикурювача чорний без пелюстки

Штекер прикурювача чорний без пелюстки - використовують для під'єднання різних пристроїв до розетки автомобільного прикурювача. Опис товару Розбірний штекер для автомобільної роз..

8.70 грн.

Штекер прикурювача чорний з індикатором
ХІТ

Штекер прикурювача чорний з індикатором

Штекер прикурювача чорний з індикатором - використовують для розетки автомобільного прикурювача. Опис товару Розбірний штекер для автомобільної розетки прикурювача Корпус чорн..

24.50 грн.

Штекер прикурювача чорний з червоним
ХІТ

Штекер прикурювача чорний з червоним

Штекер прикурювача чорний з червоним - використовують для розетки автомобільного прикурювача. Опис товару Розбірний штекер для автомобільної розетки прикурювача Корпус, чорний з че..

7.80 грн.

Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Роз'єми автомобільні

Для отримання живлення 12 В від прикурювача для підключення автомагнітоли та інших пристроїв, що живляться від акумуляторної батареї або бортової електромережі, призначені роз'єми автомобільні та штекери. Вони можуть бути як двоконтактні, так і багатоконтактні, виготовлені з металу або пластику.

Різновиди роз'ємів автомобільних

  1. Штекер автомобільного прикурювача. Цей роз'єм складається з центрального проводу, через який протікає струм (коли транспорт зупинений то від акумуляторної батареї, коли в русі - від генератора). Другий контакт роз'єму у вигляді пари пружних металевих дуг. Їх застосовують для фіксації, щоб штекер автомобільного прикурювача не випав з гнізда. Автомобільні штекери можуть бути з запобіжником, з кнопкою виключення, з індикатором стану у вигляді світлодіода.
  2. Роз'єм для підключення автомобільної магнітоли. Має подовжений циліндричний контакт невеликого діаметру. Під'єднується в роз'єм автомагнітоли. Розрахований роз'єм на струм в декілька ампер. Також можна роз'єм iso для автомагнітоли купити багатоштировий - одинарний або здвоєний. При виборі необхідно виходити з марки авто, і самого звуковідтворювального пристрою, щоб була сумісність по контактах. Також у продажу представлені перехідники під різні роз'єми для автомобільних магнітол і спеціальні штекери для антен.

Для перевірки не потрібні спеціальні вимірювальні прилади, достатньо простого мультиметра, щоб продзвонити ланцюг на обрив або в робочому режимі виміряти чи надходять на контакти напруга.

Вимоги до автомобільних роз'ємів

  • Розташовані в підкапотному просторі повинні витримувати вібрацію, бути захищеними від пилу, бруду, окислення, випарів бензину. Для цього автомобільні роз'єми часто бувають в герметичному виконанні.
     
  • Роз'єм для прикурювача автомобільний повинен витримувати струм в 10 - 16 А. Наприклад для підключення низьковольтного паяльника 12 або 24 В або перехідника USB. Контактні виводи штекера не повинні окислюватися, а пластмасовий корпус не плавитися від нагрівання при тривалому використанні автоприкурювача.

Для заміни поламаних або підключення додаткових пристроїв, ви можете купити автомобільний роз'єм (12 або 24 В), фішки, колодки, для магнітоли, прикурювача, в інтернет-магазині Black Chip з відправкою по Івано-Франківську та Україні.

Розгорнути