Кабельні амортизатори та гермоводиКабельний ввід GM10-B чорний
ХІТ

Кабельний ввід GM10-B чорний

Кабельний ввід GM10-B чорний - еластичні кабельні вводи служать для захисту кабелів і зв'язок проводів при проходженні їх через отвори в тонкостінних корпусах. Характеристики ..

1.20 грн.

Кабельний ввід GM4-B чорний
НОВІ

Кабельний ввід GM4-B чорний

Кабельний ввід GM4-B чорний - еластичні кабельні вводи служать для захисту кабелів і зв'язок проводів при проходженні їх через отвори в тонкостінних корпусах. Характеристики ..

0.90 грн.

Кабельний ввід GM8-B чорний
ХІТ

Кабельний ввід GM8-B чорний

Кабельний ввід GM8-B чорний - еластичні кабельні вводи служать для захисту кабелів і зв'язок проводів при проходженні їх через отвори в тонкостінних корпусах. Характеристики ..

1.10 грн.

Кабельний ввід GM7-B чорний
ХІТ

Кабельний ввід GM7-B чорний

Кабельний ввід GM7-B чорний - еластичні кабельні вводи служать для захисту кабелів і зв'язок проводів при проходженні їх через отвори в тонкостінних корпусах. Характеристики ..

1.00 грн.

Кабельний ввід R5 амортизатор гумовий
ХІТ

Кабельний ввід R5 амортизатор гумовий

Кабельний ввід R5 амортизатор гумовий - застосовують для запобігання пошкодження кабелю при підключенні до різноманітних пристроїв. Характеристики Матеріал гума Колір чорний Довж..

2.00 грн.

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Кабельні амортизатори та гермоводи

Кабельні амортизатори та гермоводи - це кабельні вводи, які використовуються для введення проводів і кабелів в електрощитове обладнання. Основне їх призначення запобігання проникненню в відсік пилу і вологи в місцях введення кабелю, крім цього, кабельні вводи служать для захисту кабелю від механічних пошкоджень. Конструкція кабельних вводів дозволяє пропускати кабель в відсік без демонтажу самого введення. Кабельні вводи можуть бути виготовлені з металу, пластмаси, гуми.

Однак слід пам'ятати, що вибір матеріалу кабельного вводу визначається в першу чергу умовами експлуатації. Кабельні вводи виготовляються під різні перетини використовуваних кабелів.