Корпуси та ВідсікиБатарейний відсік CB-18650-PC2 для Li-ion акумулятора
ХІТ

Батарейний відсік CB-18650-PC2 для Li-ion акумулятора

Батарейний відсік CB-18650-PC2 для Li-ion акумулятора  - використовують в радіолюбительських різноманітних пристроях. Характеристики для одного елемента 18650 на 3,7 В розмір ..

13.50 грн.

Гніздо живлення для крони 9V дроти з боку
ХІТ

Гніздо живлення для крони 9V дроти з боку

Роз'єм живлення для крони 9V дроти з боку - використовується для створення автономних проєктів (таких, як радіокеровані роботи, машинки, вимірювальні пристрої та ін.). Рекомендована ..

3.40 грн.

Кабельний ввід GM10-B чорний
ХІТ

Кабельний ввід GM10-B чорний

Кабельний ввід GM10-B чорний - еластичні кабельні вводи служать для захисту кабелів і зв'язок проводів при проходженні їх через отвори в тонкостінних корпусах. Характеристики ..

1.20 грн.

Корпус BMD 60002-A2 BAHAR чорний
ХІТ

Корпус BMD 60002-A2 BAHAR чорний

Корпус BMD 60002-A2 BAHAR чорний - застосовують для радіоелектронної апаратури в промисловій, вимірювальній або ж побутовій електронній техніці. Технічні характеристики Виробник..

35.70 грн.

Корпус BMD60001-A2 чорний ABS пластик
ХІТ

Корпус BMD60001-A2 чорний ABS пластик

Корпус BMD60001-A2 чорний ABS пластик - застосовують для виготовлення радіоелектронної апаратури в промисловості або побуті. Технічні характеристики Виробник BAHA..

26.10 грн.

Корпус BMD60006-A2 BAHAR ABS чорний
ХІТ

Корпус BMD60006-A2 BAHAR ABS чорний

Корпус BMD60006-A2 BAHAR ABS чорний - застосовують для радіоелектронної апаратури в промисловій, вимірювальній або ж побутовій електронній техніці. Технічні характеристики Вироб..

72.50 грн.

Корпус BMD60015-A2 чорний ABS пластик
ХІТ

Корпус BMD60015-A2 чорний ABS пластик

Корпус BMD60015-A2 чорний ABS пластик - застосовують для виготовлення радіоелектронної апаратури в промисловості або побуті. Технічні характеристики Виробник BAHA..

23.90 грн.

Корпус BMD60021-A2 чорний ABS пластик

Корпус BMD60021-A2 чорний ABS пластик

Корпус BMD60021-A2 чорний ABS пластик - застосовують для виготовлення радіоелектронної апаратури в промисловості або побуті. Технічні характеристики Виробник BAHA..

48.80 грн.

Корпус BMW50032 чорний ABS пластик
ХІТ

Корпус BMW50032 чорний ABS пластик

Корпус BMW50032 чорний ABS пластик - застосовують для виготовлення радіоелектронної апаратури в промисловості або побуті. Технічні характеристики Виробник BAHAR ..

18.30 грн.

Корпус пластмасовий чорний для пристроїв
ХІТ

Корпус пластмасовий чорний для пристроїв

Корпус пластмасовий чорний для пристроїв без передньої кришки - застосовують для радіоелектронної апаратури в промисловій, вимірювальній або ж побутовій електронній техніці. Підійде напр..

15.80 грн.

Ніжка гумова 11х9х6 мм чорна з шайбою
ХІТ

Ніжка гумова 11х9х6 мм чорна з шайбою

Ніжка гумова 11х9х6 мм чорна з шайбою - широко використовують для побутових і промислових електронних приладів. Наприклад: компресори, підставки, амперметри, вольтметри, зарядні пристрої..

1.70 грн.

Ніжка гумова 12х8х9 мм чорна з шайбою
ХІТ

Ніжка гумова 12х8х9 мм чорна з шайбою

Ніжка гумова 12х8х9 мм чорна з шайбою - широко використовують для побутових і промислових електронних приладів. Наприклад: компресори, підставки, амперметри, вольтметри, зарядні пристрої..

2.00 грн.

Ніжка гумова 14х11х9 мм чорна з шайбою
ХІТ

Ніжка гумова 14х11х9 мм чорна з шайбою

Ніжка гумова 14х11х9 мм чорна з шайбою - широко використовують для побутових і промислових електронних приладів. Наприклад: компресори, підставки, амперметри, вольтметри, зарядні пристро..

2.20 грн.

Тримач батарейки CR2025 CR2032 горизонтальний
ХІТ

Тримач батарейки CR2025 CR2032 горизонтальний

  Тримач батарейки CR2025 CR2032 горизонтальний - це тримач для циліндричних джерел постійного струму таблеткового типу. Характеристики Розташування горизонтальне Мате..

3.50 грн.

Тримач батарейок 2xAA комутація послідовно
ХІТ

Тримач батарейок 2xAA комутація послідовно

Тримач батарейок 2xAA комутація послідовно - використовують для двох елементів типу AA. Відсік призначений для підключення живлення 3 або 2.4 В до різних радіоелектронних&..

5.70 грн.

Тримач батарейок UM-4 1xAAA з проводами

Тримач батарейок UM-4 1xAAA з проводами

Тримач батарейок UM-4 1xAAA з проводами - використовують в радіолюбительських різноманітних конструкціях. Характеристики для елементу ААА 1шт 1,5 В розмір 50 x 13&nb..

5.00 грн.

Показано від 1 до 16 з 34 (всього сторінок: 3)

Асортимент категорії Корпуси та Відсіки

У сучасному світі постійно розвиваються технології та техніка, все частіше потрібно різних аксесуарів і деталей для повноцінної роботи електроніки. Сьогодні часто до нас звертаються радіоаматори та інженери із запитом на покупку пластикових корпусів для різноманітного обладнання.

Тому інтернет-магазин Black Chip підійшов до розв'язання цього питання серйозно. Ми підібрали для своїх клієнтів кращі та надійні рішення в цій сфері.

Багатозадачність, функціональність, дизайн
Корпуси та відсіки покликані вирішувати величезний спектр завдань: це можуть бути настінні або ручні корпусу, пультові, приладові, під модем, корпусу на DIN рейку та інші. Як вже зрозуміло з назви, їх застосовують для розміщення в них різних компонентів, модулів радіоелектронного обладнання, елементів живлення. Як правило, дані корпусу мають направляючі виступи та стійки для установки друкованих плат, та мають розмітку для висвердлювання монтажних елементів. Вони можуть бути виконані в різному кольорі, розмірі та дизайні. Можуть бути блискучими, червоними, чорними, білими та прозорими. З чіткими лініями та плавними гранями. Виготовляються корпуси та відсіки з полікарбонату, пластика, алюмінію та металу. Всі вироби покликані служити одній меті - надійної та безпечної роботи електронного обладнання. Корпусні вироби захищають обладнання від пошкоджень і надають йому естетику, яка стає своєрідною його упаковкою. А в деяких випадках прикрасою і доповненням інтер'єру.

Існують різні типорозміри корпусів, починаючи від найпростіших прямокутних, до корпусів складної конфігурації, що мають вбудовані батарейні відсіки, поглиблення для клавіатури та вікна для пристроїв відображення інформації.

Також для повного завершення конструкції пристрою часто застосовують гумові ніжки, вводи та амортизатори. Їх ви також можете придбати в даному розділі нашого інтернет-магазину.

Як зробити правильний вибір?
Перш ніж купити пластиковий корпус необхідно перевірити його на наступні параметри:

  • необхідний функціонал,
  • міцність корпусу,
  • стійкість до вологи та перепадів температур,
  • ергономічність і практичність,
  • багатофункціональність.

Що відрізняє наші пластикові корпусу?

  1. Практичність: корпус легко розбирається і дає швидкий доступ до устаткування, в разі його поломки, перевірки або заміни,
  2. акуратний і привабливий зовнішній вигляд, після якого пластикові корпусу купити хочеться відразу,
  3. легкий, але при цьому міцний матеріал виготовлення,
  4. повну відповідність всім вимогам безпеки,
  5. великий асортимент товарів.

Для тих, хто цінує естетику, плюсом стане оригінальний зовнішній вигляд. Тому, якщо вам потрібно купити пластикові корпусу, то сміливо можете звертатися в наш магазин Black Chip. Ми зібрали найкращі та перевірені рішення. У нас пластикові корпуси та відсіки купити можна за найвигіднішою і приємною ціною. А також отримати професійну консультацію, швидкий і кваліфікований сервіс.

Розгорнути