Ніжки для корпусівНіжка гумова 11х9х6 мм чорна з шайбою
ХІТ

Ніжка гумова 11х9х6 мм чорна з шайбою

Ніжка гумова 11х9х6 мм чорна з шайбою - широко використовують для побутових і промислових електронних приладів. Наприклад: компресори, підставки, амперметри, вольтметри, зарядні пристрої..

1.70 грн.

Ніжка гумова 12х8х9 мм чорна з шайбою
ХІТ

Ніжка гумова 12х8х9 мм чорна з шайбою

Ніжка гумова 12х8х9 мм чорна з шайбою - широко використовують для побутових і промислових електронних приладів. Наприклад: компресори, підставки, амперметри, вольтметри, зарядні пристрої..

2.00 грн.

Ніжка гумова 14х11х9 мм чорна з шайбою
ХІТ

Ніжка гумова 14х11х9 мм чорна з шайбою

Ніжка гумова 14х11х9 мм чорна з шайбою - широко використовують для побутових і промислових електронних приладів. Наприклад: компресори, підставки, амперметри, вольтметри, зарядні пристро..

2.20 грн.

Ніжка гумова 16х13х10 мм чорна з шайбою

Ніжка гумова 16х13х10 мм чорна з шайбою

Ніжка гумова 16х13х10 мм чорна з шайбою - широко використовують для побутових і промислових електронних приладів. Наприклад: компресори, підставки, амперметри, вольтметри, зарядні пристр..

2.40 грн.

Ніжка гумова 17х13х14 мм чорна з шайбою
ХІТ

Ніжка гумова 17х13х14 мм чорна з шайбою

Ніжка гумова 17х13х14 мм чорна з шайбою - широко використовують для побутових і промислових електронних приладів. Наприклад: компресори, підставки, амперметри, вольтметри, зарядні пристр..

2.50 грн.

Ніжка гумова 18х14х10 мм чорна з шайбою
ХІТ

Ніжка гумова 18х14х10 мм чорна з шайбою

Ніжка гумова 18х14х10 мм чорна з шайбою - широко використовують для побутових і промислових електронних приладів. Наприклад: компресори, підставки, амперметри, вольтметри, зарядні пристр..

2.50 грн.

Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Ніжки для корпусів

Ніжки для корпусів - будь-який корпус для апаратури має незакінчений вигляд без різних аксесуарів. Найчастіше зупиняються на найнеобхідніших і функціональних. Це ніжки для корпусів та ручки до них.

Класикою залишаються гумові ніжки для корпусів «під болт». Гума чудово гасить вібрації. Різьбове з'єднання забезпечує надійне кріплення ніжки. Найчастіше вони мають форму усіченого конуса, що забезпечує ідеальний розподіл навантажень. Зустрічаються циліндричні, квадратні які мають іншу форму виробу. Але усічений конус переважає.

Можна зустріти металеві прогумовані ніжки, а також сталеві вироби зі сталевими накладками. Але вони набагато дорожчі.
Антивібраційні властивості пластиків гірше, ніж у гуми, через це ніжки для корпуса комп'ютера з таких матеріалів зустрічаються рідше. Але поява нових матеріалів дозволяє створювати антивібраційні ніжки для корпусу і з полімерів.

Якщо на корпусі не передбачені отвори або вони не мають нарізного сполучення, можна підібрати ніжки, що кріпляться без болта. Це можуть бути самоклеючі гумові ніжки для апаратури. Якщо на нижній панелі є безрізьбові отвори, можна підібрати ніжки зі спеціальним «грибком», що вставляються в корпус. Правда, такі вироби стали рідкістю. Також сьогодні пропонуються ніжки зі всілякими пристосуваннями для швидкого кріплення і т. д.

Розгорнути