Кабелі USB Com eSATA SATAКабель 2E USB (2E-W-3168) 2м золотистий
ХІТ

Кабель 2E USB (2E-W-3168) 2м золотистий

Кабель 2E USB (2E-W-3168) 2м золотистий - дозволяє подовжити існуючий кабель і розташувати пристрій до ваших потреб. Ідеальний для використання з короткими кабелями, якими комплектується біль..

107.00 грн.

Кабель Aszune 2E USB (2E-W-3168) 1м чорний
ХІТ

Кабель Aszune 2E USB (2E-W-3168) 1м чорний

Кабель Aszune 2E USB (2E-W-3168) 1м чорний - дозволяє подовжити існуючий кабель і розташувати пристрій до ваших потреб. Ідеальний для використання з короткими кабелями, якими комплектується б..

66.00 грн.

Кабель RS-232 9pin DB9 / DB9 вилка-вилка
ХІТ

Кабель RS-232 9pin DB9 / DB9 вилка-вилка

Кабель RS-232 9pin DB9 / DB9 вилка-вилка - для з'єднання комп'ютерів і інших пристроїв без використання модемів. Також за допомогою модемного кабелю можна прошивати супутникові р..

58.00 грн.

Кабель RS-232 9pin Straight Serial Cable DB9/DB9
ХІТ

Кабель RS-232 9pin Straight Serial Cable DB9/DB9

Кабель RS-232 9pin Straight Serial Cable DB9/DB9 - для з'єднання комп'ютерів і інших пристроїв без використання модемів. Також за допомогою модемного кабелю можна прошивати супут..

58.00 грн.

Кабель USB-microUSB для Power Bank 80 см білий

Кабель USB-microUSB для Power Bank 80 см білий

Кабель USB-microUSB для Power Bank 80 см білий - призначений для зарядки смартфонів, планшетів, фотоапаратів та інших пристроїв від USB виходу комп'ютера, або від зарядного пристрою ..

13.70 грн.

Кабель до принтера USB чорний 1.5м
ХІТ

Кабель до принтера USB чорний 1.5м

Кабель до принтера USB чорний 1.5м - застосовують для підключення комп'ютера до принтера або інших пристроїв. Характеристики Довжина кабелю 1,5 м Колір чорний О..

28.80 грн.

Мережевий кабель (патч-корд) RJ45 CAT 5E 3 метри

Мережевий кабель (патч-корд) RJ45 CAT 5E 3 метри

Мережевий кабель (патч-корд) RJ45 CAT 5E 3 метри - патч-корд (мережевий кабель) застосовують для підключення до комп'ютера ADSL-модемів, роутерів і Wi-Fi маршрутизаторів, об'єднання к..

36.50 грн.

Кабель HDMI-HDMI 0.2м інтерфейсний чорний

Кабель HDMI-HDMI 0.2м інтерфейсний чорний

Кабель HDMI-HDMI 0.2м інтерфейсний чорний - це незамінна складова при побудові величезної кількості систем різного типу. Дана модель є універсальною і підходить для підключення пристроїв..

25.80 грн.

Кабель Samzhe 2E USB (2E-W-3168) 2м чорний
ХІТ

Кабель Samzhe 2E USB (2E-W-3168) 2м чорний

Кабель Samzhe 2E USB (2E-W-3168) 2м чорний - дозволяє подовжити існуючий кабель і розташувати пристрій до ваших потреб. Ідеальний для використання з короткими кабелями, якими комплектується б..

117.00 грн.

Кабель USB Type-C зарядка та передача даних 1.5 м білий
ХІТ

Кабель USB Type-C зарядка та передача даних 1.5 м білий...

Кабель USB Type-C зарядка та передача даних 1.5 м білий - це новий реверсивний (двосторонній) 24-контактний тип роз'єму. Він дозволяє підключати кабель до вашого пристрою в будь-якому нап..

27.80 грн.

Кабель USB-microUSB для Power Bank 15 см білий

Кабель USB-microUSB для Power Bank 15 см білий

Кабель USB-microUSB для Power Bank 15 см білий - призначений для зарядки смартфонів, планшетів, фотоапаратів та інших пристроїв від USB виходу комп'ютера, або від зарядного пристрою ..

8.50 грн.

Кабель USB2.0 miniUSB 1.1м чорний
ХІТ

Кабель USB2.0 miniUSB 1.1м чорний

Кабель USB2.0 miniUSB 1.1м чорний - це кабель для зарядки та синхронізації пристроїв з miniUSB роз'ємом. Передає інформацію, під'єднавши до ПК через USB порт дозволяє заряджати п..

29.80 грн.

Показано від 1 до 12 з 12 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Кабелі USB Com eSATA

Багато людей думає, що кабель для планшета і телефону в принципі однаковий і відмінність між ними виключно візуальна. Але це не так. Подібних аксесуарів існує величезна кількість з різними характеристиками та призначенням, а купити дата кабель можна практично в будь-якому магазині.

Розглянемо основні типи:

  • кабель для зарядки планшета і мобільного телефону (USB-кабель);
  • кабель для підключення до пристрою накопичувачів (OTG-кабель);
  • кабель для підключення до телевізора та інших аудіопристроїв (HDMI);
  • кабель для підключення миші, модему супутникових ресиверів та іншого обладнання. (Com);

Кабель USB як зрозуміло з назви використовується для зарядки пристроїв через спеціальний блок живлення.

Зазвичай для таких цілей використовують кабель microUSB, адже саме такий тип штекера використовується в більшості сучасних пристроїв. Також є перехідний кабель usb на mini usb, що дуже зручно, адже дозволяє обійтися без додаткових шнурів. Такий usb шнур можна купити в будь-якому спеціалізованому магазині або сервісному центрі.

Варто не використовувати дешеві китайські usb-кабелі, адже виконані вони з неякісних матеріалів, і можуть привести до перегріву пристрою і зарядного блоку, зіпсувати акумулятор і привести до його деформації. Також вони можуть через тонкий провід не мати змоги забезпечити необхідний струм і пошкодити мікросхему контролера заряду.

Чим ще зручний шнур usb?
Кабель USB можна використовувати з різними блоками живлення, використовувати як кабель з'єднання з ПК та іншими пристроями та при його поломці його просто замінити.

Наступний тип це - OTG-кабель. Абревіатура перекладається як USB On-The-Go, використовується для підключення до планшета інших пристроїв вимагають роз'єм USB 2.0. Можна підключити комп'ютерні карти пам'яті, пристрої введення і виведення (миша, клавіатура), інші пристрої (телефони та планшети, тим самим створюючи локальну мережу), зовнішні акумулятори.

Єдине, що необхідно знати при купівлі даного типу кабелю, це те, що без спеціальних програм, які дозволяють операційній системі розпізнати підключений пристрій, кабель otg може не працювати, (є деякі типи планшетів на яких вбудоване програмне забезпечення), і купити його буде не кращим рішенням. Otg кабель виробляють величезну кількість фірм різного масштабу, і до його вибору треба поставитися дуже серйозно, купити можна в будь-якому місті України (наприклад: Івано-Франківськ).

І третій тип це - micro HDMI adapter. Бувають вони різних видів: для підключення телефону або планшета до телевізора, перехідник з micro hdmi to hdmi, використовується коли немає можливості використовувати необхідний hdmi-кабель.

Потрібний він для виведення зображення з пристрою на екран телевізора, використовується ця функція для розваги або роботи, коли під рукою немає персонального комп'ютера, і тоді смартфон виконує його роль. У більшості сучасних телефонів використовуються роз'єм hdmi micro, що цілком зручно, конструктивно вони виконані дуже добре і стійко переносять неакуратне поводження.

Кабель Com
Застосовують для прошивки тюнерів за схемою: ресивер-ресивер, комп'ютер-ресивер. Якщо в комп'ютері немає com-порта, можна скористатися перехідником USB-COM. Нуль-модемне з'єднання - з'єднання двох комп'ютерних пристроїв по протоколу RS-232 без модема. Спочатку стандарт RS-232 призначався для з'єднання телетайпа з телефонним модемом - і вже опосередковано, через модеми, телетайпи спілкувалися один з одним. Тому з'єднання по RS-232 асиметрично: передбачається, що з одного боку модем, а з іншого - джерело / споживач даних. В нуль-модемному з'єднанні лінії передачі та прийому з'єднані хрест-навхрест. Нуль-модемне з'єднання не стандартизовано, тому існують кілька розводок. Нуль-модемне з'єднання не містить гальванічної розв'язки, як, наприклад, Fast Ethernet. З'єднання комп'ютерів, між якими є напруга, загрожує вигоранням порту або всієї материнської плати (актуально було в СРСР у 80-ті - 90-е, коли розетки із заземленням були рідкістю).

Розгорнути