Кабель USB Type-C зарядка та передача даних 1.5 м білий

ХІТ
  • Наявність:  Немає в наявності
  • Артикул: 02806

27.80 грн.
/шт


Кабель USB Type-C зарядка та передача даних 1.5 м білий - це новий реверсивний (двосторонній) 24-контактний тип роз'єму. Він дозволяє підключати кабель до вашого пристрою в будь-якому напрямку, на відміну від його попередників. Даний роз'єм використовується не тільки для передачі даних, але і для зарядки різних пристроїв. USB Type-C підтримується вже багатьма виробниками пристроїв, тому роз'єм даного типу можна зустріти на ноутбуках, комп'ютерах, телефонах, планшетах, жорстких дисках і моніторах. Швидкість передачі даних USB Type-C може досягати до 10 Гбіт / с (залежить від типу пристрою і використовуваних протоколів).

USB Type-C не є USB 3.1. USB Type-C - це специфікація роз'єму і кабелю, яка може використовувати протоколи USB 2.0, USB 3.0 або USB 3.1 для передачі даних або живлення.

USB Type-C не є джерелом живлення USB. USB Power Delivery - це протокол / апаратне рішення, яке збільшує потужність USB до 130 Вт на підтримуваних платформах. Якщо у продукту є USB Type-C, він не обов'язково повинен підтримувати USB Power Delivery або USB 3.1

Характеристики

  • Тип штекерів USB Type-C
  • Довжина кабелю 1,5 м
  • Колір білий

Відгуків про цей товар ще не було.

Написати відгук Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.