Болти ГвинтиБолт метричний М6х16мм шестигранний

Болт метричний М6х16мм шестигранний

Болт метричний М6х16мм шестигранний — застосовуються для з'єднання та кріплення деталей і конструкцій в будівництві та машинобудуванні. Характеристики різьба М6 довжина 1..

0.50 грн.

Болт метричний М8х16мм шестигранний
ХІТ

Болт метричний М8х16мм шестигранний

Болт метричний М8х16мм шестигранний — застосовуються для з'єднання та кріплення деталей і конструкцій в будівництві та машинобудуванні. Характеристики різьба М8 довжина 1..

0.70 грн.

Гвинт метричний М3х5мм хромований
ХІТ

Гвинт метричний М3х5мм хромований

Гвинт метричний М3х5мм хромований - застосовуються для з'єднання та кріплення деталей і конструкцій в будівництві та машинобудуванні. Характеристики Загальна довжина бе..

0.20 грн.

Гвинт метричний М3х6мм хромований
ХІТ

Гвинт метричний М3х6мм хромований

Гвинт метричний М3х6мм хромований - застосовуються для з'єднання та кріплення деталей і конструкцій в будівництві та машинобудуванні. Характеристики Загальна довжина бе..

0.20 грн.

Гвинт метричний М4х65мм без покриття
ХІТ

Гвинт метричний М4х65мм без покриття

Гвинт метричний М4х65мм без покриття - застосовуються для з'єднання та кріплення деталей і конструкцій в будівництві та машинобудуванні. Продається в комплекті з (гвинт ..

1.00 грн.

Гвинт метричний М4х65мм з покриттям
ХІТ

Гвинт метричний М4х65мм з покриттям

Гвинт метричний М4х65мм з покриттям - застосовуються для з'єднання та кріплення деталей і конструкцій в будівництві та машинобудуванні. Продається в комплекті з (гвинт +..

1.10 грн.

Гвинт пластиковий метричний М3х7 мм білий
ХІТ

Гвинт пластиковий метричний М3х7 мм білий

Гвинт пластиковий метричний М3х7 мм білий - використовується для кріплення друкованих плат та інших виробів. Особливості гвинта: хороша ізоляція, відсутність іржі, відсутність корозії. Хар..

0.40 грн.

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Болти Гвинти

Сучасне виробництво конструкцій, виготовлення приладів, механізмів і установок неможливо уявити без з'єднань з використанням болтів, гвинтів і стержнів. Сполучні вироби застосовуються у всіх сферах, коли потрібно отримати роз'ємне з'єднання, при збереженні високої міцності.

Для виконання роз'ємних з'єднань, як правило, використовуються гвинти, болти та металеві стержні. Всі гвинтові вироби мають стандартизовані розміри, які включають діаметр гвинта, розмір головки, тип різьби й довжина. Розміри гвинтів підбираються виходячи з розрахунку необхідної міцності з'єднання, завдяки чому проводиться підбір необхідних розмірів гвинтів, а також їх кількість в конкретному з'єднанні.

Виготовляють болти та гвинти різних розмірів і конструкцій з таких матеріалів: сталі, латуні, пластика.

Якщо вам необхідна допомога в пошуку гвинтів, наша компанія готова надати всю необхідну допомогу і консультацію. Наші фахівці підберуть необхідні для вас гвинти та болти, а також нададуть всі консультаційні послуги й дадуть відповідь на всі ці запитання. У нашому каталозі ви можете зустріти всі необхідні матеріали для гвинтових з'єднань, а в разі їх відсутності, фахівці підберуть якісні аналоги.