КріпленняБолт метричний М6х16мм шестигранний

Болт метричний М6х16мм шестигранний

Болт метричний М6х16мм шестигранний — застосовуються для з'єднання та кріплення деталей і конструкцій в будівництві та машинобудуванні. Характеристики різьба М6 довжина 1..

0.50 грн.

Гайка шестигранна М3 оцинкована
ХІТ

Гайка шестигранна М3 оцинкована

Гайка шестигранна М3 оцинкована — застосовується в болтових і шпилькових з'єднаннях, часто у поєднанні з шайбою плоскою та шайбою пружинною (гравером). Основні хар..

0.20 грн.

Гайка шестигранна М4 оцинкована
ХІТ

Гайка шестигранна М4 оцинкована

Гайка шестигранна М4 оцинкована — застосовується в болтових і шпилькових з'єднаннях, часто у поєднанні з шайбою плоскою та шайбою пружинною (гравером). Основні хар..

0.23 грн.

Гайка шестигранна М5 оцинкована
ХІТ

Гайка шестигранна М5 оцинкована

Гайка шестигранна М5 оцинкована — застосовується в болтових і шпилькових з'єднаннях, часто у поєднанні з шайбою плоскою та шайбою пружинною (гравером). Основні хар..

0.25 грн.

Клема ножова 4.8×0.8мм на провід вилка
ХІТ

Клема ножова 4.8×0.8мм на провід вилка

Клема ножова 4.8×0.8мм на провід вилка - наконечник попереджує відділення провідників багатожильного кабелю і запобігає їх пошкодженню та обриву. Характеристики Након..

0.85 грн.

Клема ножова 6.3×0.8мм на провід вилка
ХІТ

Клема ножова 6.3×0.8мм на провід вилка

Клема ножова 6.3×0.8мм на провід вилка - наконечник попереджує відділення провідників багатожильного кабелю і запобігає їх пошкодженню та обриву. Характеристики Након..

1.10 грн.

Клемна колодка TB-1508 8P 600V 15A
ХІТ

Клемна колодка TB-1508 8P 600V 15A

Клемна колодка TB-1508 8P 600В 15A - основним призначенням є з'єднання проводів для передачі енергії по ланцюгу. Клемні колодки відрізняються за способом монтажу і влаштуванню. На відміну..

24.00 грн.

Клемна колодка TYP 310 12x4mm 32A

Клемна колодка TYP 310 12x4mm 32A

Клемна колодка TYP 310 12x4mm 32A - призначений для з'єднання проводів. Клемники являють собою кілька металевих контактів в діелектричному корпусі, обладнаних вузлами кріплення до них про..

20.80 грн.

Клемна колодка WAGO 224 400В 20А затискач

Клемна колодка WAGO 224 400В 20А затискач

Клемна колодка Wago 224 - це з'єднувач для освітлювального обладнання стандартного типу, що витримує тривалу роботу при температурі до 105 ° C. Оснащений спеціальним плоско-пружинним ..

14.50 грн.

Клемник HT396V 3.96mm 2pin прямий зелений

Клемник HT396V 3.96mm 2pin прямий зелений

Клемник HT396V 3.96mm 2pin прямий зелений - це роз'ємний тип клемника, який забезпечує надійне та швидке з'єднання провідників на платі. Використовують в різних пристроях де макс..

3.80 грн.

Клемник HT396V 3.96mm 3pin прямий зелений

Клемник HT396V 3.96mm 3pin прямий зелений

Клемник HT396V 3.96mm 3pin прямий зелений - це роз'ємний тип клемника, який забезпечує надійне та швидке з'єднання провідників на платі. Використовують в різних пристроях де макс..

4.20 грн.

Клемник HT396V 3.96mm 4pin прямий зелений

Клемник HT396V 3.96mm 4pin прямий зелений

Клемник HT396V 3.96mm 4pin прямий зелений - це роз'ємний тип клемника, який забезпечує надійне та швидке з'єднання провідників на платі. Використовують в різних пристроях де макс..

4.70 грн.

Клемник HT396V 3.96mm 5pin прямий зелений

Клемник HT396V 3.96mm 5pin прямий зелений

Клемник HT396V 3.96mm 5pin прямий зелений - це роз'ємний тип клемника, який забезпечує надійне та швидке з'єднання провідників на платі. Використовують в різних пристроях де макс..

5.40 грн.

Клемник KF2EDGV 3.81mm 4pin прямий зелений
ХІТ

Клемник KF2EDGV 3.81mm 4pin прямий зелений

Клемник KF2EDGV 3.81mm 4pin прямий зелений - це роз'ємний тип клемника, який забезпечує надійне та швидке з'єднання провідників на платі. Використовують в різних пристроях де мак..

5.00 грн.

Клемник KF2EDGV 3.81mm 5pin прямий зелений

Клемник KF2EDGV 3.81mm 5pin прямий зелений

Клемник KF2EDGV 3.81mm 5pin прямий зелений - це роз'ємний тип клемника, який забезпечує надійне та швидке з'єднання провідників на платі. Використовують в різних пристроях де мак..

7.30 грн.

Клемник KF2EDGV-Y 3.81mm 2pin прямий зелений

Клемник KF2EDGV-Y 3.81mm 2pin прямий зелений

Клемник KF2EDGV-Y 3.81mm 2pin прямий зелений - це роз'ємний тип клемника, який забезпечує надійне та швидке з'єднання провідників на платі. Використовують в різних пристроях де м..

3.90 грн.

Показано від 1 до 16 з 123 (всього сторінок: 8)

Асортимент категорії Кріплення

Кріплення - в цьому розділі представлені різноманітні кріпильні елементи для монтажу проводів, плат, корпусів, модулів та інших виробів. Велике різноманіття, різних типів кріпильних елементів, дозволяє спеціалістам та радіоаматорам якісно та швидко змонтувати та поремонтувати різноманітні пристрої для промисловості та побуту.

Перелік кріпильних елементів:

  • Підшипники
  • Болти, гвинти, саморізи
  • Клемники на плату
  • Колодки сполучні
  • Наконечники на провід
  • Хомути, стяжки
  • Площадки самоклеючі
  • Скотч двосторонній
  • Стійки латунні та пластикові

Підшипники
Підшипник фіксує положення деталей та конструкцій в просторі, забезпечує обертання, кочення або лінійне переміщення (для лінійних підшипників) з найменшим, враховуючи фізичні властивості процесу переміщення, опором на подолання сил тертя. Виготовляють підшипники різних розмірів та для різноманітних сфер.

Болти, гвинти, саморізи
Ці кріпильні елементи застосовують в сучасному виробництві конструкцій для виготовлення приладів, механізмів і установок. Сполучні вироби застосовуються у всіх сферах, коли потрібно отримати роз'ємне з'єднання, при збереженні високої міцності.

Клемники на плату
Різноманітні клемники (гвинтові, затискні, бар'єрні, нажимні) це мініатюрні вироби для фіксації проводів на друковану плату. Ці вироби полегшують процес підключення і скорочують час монтажу. Різні типи клем використовується для підключення інтерфейсів, модулів, контролерів, датчиків, елементів управління і для підведення живлення до пристрою. Вони встановлюються на найбільш цінне і дороге за вартістю обладнання.

Колодки сполучні
Кріплення проводів за допомогою колодок сполучних також забезпечує хорошу ізоляцію сполучних точок. Це один з найбільш зручних способів з'єднання кабелів. Майстри вважають його необхідним елементом для виконання при монтажі електропроводки.

Наконечники на провід
Наконечники на провід виготовляють наступних типів: кільцеві, ножові, трубчасті. Ці захисні кріпильні елементи широко використовують для фіксації різноманітних проводів та кабелів в різному устаткуванні. Важлива перевага наконечників це полегшення та прискорення процесу підключення проводів. Вони дозволяють замінити лудіння багатопровідних жил та пропускають більш потужні струми.

Хомути, стяжки
Стяжки досить часто застосовують при роботі з кабелем для того, щоб забезпечувати його надійне кріплення з іншими проводами та кабелями. Особливо популярне використання, при монтажі проводу та кабелю в кабельних каналах, а також всередині корпусних виробів.
Металеві хомути допоможуть монтажникам зафіксувати шланги на штуцерах в системах водяного поливу, при монтажі підживлення системи опалювання, також усунути витік води з проржавілих труб.

Площадки самоклеючі
Ці вироби широко застосовують для кріплення кабелів і проводів на рівних поверхнях за допомогою пластикових хомутів. Завдяки спеціальній клеючій основі забезпечується надійне кріплення на гладких поверхнях. Самоклеючі площадки дозволяють створити естетичний вигляд монтажних проводів, що також створює певні зручності для майстрів при обслуговування та налаштуванні побутового та промислового обладнання.

Скотч двосторонній
Ця міцна липка стрічка різної ширини, довжини та призначення дозволяє зафіксувати різноманітні вироби та елементи в побуті та в різних галузях виробництва. Головне достоїнство, завдяки якому рекомендується застосовувати двосторонній скотч - швидке і легке з'єднання паперових, металевих і пластикових деталей.

Стійки латунні та пластикові
Ці елементи кріплення часто застосовують при монтажі друкованих плат в корпусах різних виробів. Кріпильні стійки виготовляють з пластмаси, латуні, або сталі вони можуть мати спеціальне покриття, наприклад, нікель, або не мати покриття взагалі. Виробники виготовляють стійки різної довжини для більш зручного монтажу виробів. Також слід звертати увагу при купівлі цих елементів, що стійки можуть мати як метричну, так і дюймову різьбу.

Розгорнути