Гайки Шайби ГровериГайка шестигранна М3 оцинкована
ХІТ

Гайка шестигранна М3 оцинкована

Гайка шестигранна М3 оцинкована — застосовується в болтових і шпилькових з'єднаннях, часто у поєднанні з шайбою плоскою та шайбою пружинною (гравером). Основні хар..

0.20 грн.

Гайка шестигранна М4 оцинкована
ХІТ

Гайка шестигранна М4 оцинкована

Гайка шестигранна М4 оцинкована — застосовується в болтових і шпилькових з'єднаннях, часто у поєднанні з шайбою плоскою та шайбою пружинною (гравером). Основні хар..

0.23 грн.

Гайка шестигранна М5 оцинкована
ХІТ

Гайка шестигранна М5 оцинкована

Гайка шестигранна М5 оцинкована — застосовується в болтових і шпилькових з'єднаннях, часто у поєднанні з шайбою плоскою та шайбою пружинною (гравером). Основні хар..

0.25 грн.

Шайба М2 ізолююча 5.0х2.1х0.5мм фіброкартон
ХІТ

Шайба М2 ізолююча 5.0х2.1х0.5мм фіброкартон

Шайба М2 ізолююча 5.0х2.1х0.5мм фіброкартон - підходить для гвинтів М2. Застосовують для ізоляції місць з'єднань при монтажних роботах. Характеристики товщина 0,5 ..

0.12 грн.

Шайба М5 ізолююча 10.0х5.1х0.5мм фіброкартон
ХІТ

Шайба М5 ізолююча 10.0х5.1х0.5мм фіброкартон

Шайба М5 ізолююча 10.0х5.1х0.5мм фіброкартон - підходить для гвинтів М5. Застосовують для ізоляції місць з'єднань при монтажних роботах. Характеристики Товщина 0,5 ..

0.20 грн.

Шайба пружинна М4 чорна (шайба Гровера)
ХІТ

Шайба пружинна М4 чорна (шайба Гровера)

Шайба пружинна М4 чорна - одновиткова оцинкована (шайба Гровера) з прямокутним перетином. Використовується в машинобудівній і приладобудівній галузях, як стопорний елемент з'єдн..

0.05 грн.

Шайба пружинна М6 оцинкована (шайба Гровера)

Шайба пружинна М6 оцинкована (шайба Гровера)

Шайба пружинна М6 - одновиткова оцинкована (шайба Гровера) з прямокутним перетином. Використовується в машинобудівній і приладобудівній галузях, як стопорний елемент з'єднань. Так..

0.08 грн.

Шайба пружинна М8 оцинкована (шайба Гровера)

Шайба пружинна М8 оцинкована (шайба Гровера)

Шайба пружинна М8 - одновиткова оцинкована (шайба Гровера) з прямокутним перетином. Використовується в машинобудівній і приладобудівній галузях, як стопорний елемент з'єднань. Так..

0.10 грн.

Гайка шестигранна М2.5 оцинкована DIN 934
ХІТ

Гайка шестигранна М2.5 оцинкована DIN 934

Гайка шестигранна М2.5 оцинкована DIN 934 — застосовується в болтових і шпилькових з'єднаннях, часто у поєднанні з шайбою плоскою та шайбою пружинною (гравером). О..

0.20 грн.

Гайка шестигранна М6 оцинкована
ХІТ

Гайка шестигранна М6 оцинкована

Гайка шестигранна М6 оцинкована — застосовується в болтових і шпилькових з'єднаннях, часто у поєднанні з шайбою плоскою та шайбою пружинною (гравером). Основні хар..

0.30 грн.

Гайка шестигранна М8 оцинкована
ХІТ

Гайка шестигранна М8 оцинкована

Гайка шестигранна М8 оцинкована — застосовується в болтових і шпилькових з'єднаннях, часто у поєднанні з шайбою плоскою та шайбою пружинною (гравером). Основні хар..

0.40 грн.

Гайка шестигранна пластикова М3 біла

Гайка шестигранна пластикова М3 біла

Гайка шестигранна пластикова М3 біла - це пластикова гайка для фіксації стійок на друкованих платах. Значною перевагою на відміну від металевих гайок є відсутність корозії через атм..

0.45 грн.

Шайба ізолююча М3 білий пластик
ХІТ

Шайба ізолююча М3 білий пластик

Шайба ізолююча М3 білий пластик - підходить для гвинтів М3 та служить діелектриком на електронних платах пристроїв. Характеристики товщина 1 мм внутрішній діаметр ша..

0.25 грн.

Шайба ізолююча М4 білий пластик
ХІТ

Шайба ізолююча М4 білий пластик

Шайба ізолююча М4 білий пластик - підходить для гвинтів М4 та служить діелектриком на електронних платах пристроїв. Характеристики товщина 1 мм внутрішній діаметр ша..

0.30 грн.

Шайба М3 ізолююча 6.0х3.1х0.8мм фіброкартон
ХІТ

Шайба М3 ізолююча 6.0х3.1х0.8мм фіброкартон

Шайба М3 ізолююча 6.0х3.1х0.8мм фіброкартон - підходить для гвинтів М3. Застосовують для ізоляції місць з'єднань при монтажних роботах. Характеристики товщина 0,8 ..

0.15 грн.

Шайба М4 ізолююча 8.0х4.1х1мм фіброкартон
ХІТ

Шайба М4 ізолююча 8.0х4.1х1мм фіброкартон

Шайба М4 ізолююча 8.0х4.1х1мм фіброкартон - підходить для гвинтів М4. Застосовують для ізоляції місць з'єднань при монтажних роботах. Характеристики товщина 1 мм ..

0.17 грн.

Показано від 1 до 16 з 18 (всього сторінок: 2)

Асортимент категорії Гайки Шайби Гровери

Гайки шайби гровери - це розповсюджені монтажні елементи, які застосовують для фіксування плат, модулів, корпусів, гнізд, вимикачів, роз'ємів та інших конструкцій. Кріплення елементів проводять в комплекті зі шпильками, стійками, гвинтами та болтами. Виготовляють ці комплектуючі з таких матеріалів: сталі, латуні, пластику, картону.

Що таке гайка?
Гайка належить до групи метричних кріпильних метизів. Завдяки спеціальному отвору з різьбленням, вона накручується на болт або гвинт, поєднуючи деталі. Стандартна форма цього металевого виробу - шестигранник. Це універсальна форма, яка дозволяє легко захопити гайку гайковим ключем. Крім цього, в продажу можна знайти й інші форми: квадратні, круглі, з виїмками під пальці - «баранчики».

Інтернет-магазин Black Chip пропонує купити гайки різних конфігурацій:

  • шестигранні;
  • «Баранчики»;
  • самостопорні;
  • з'єднувальні.

Шайби - це деталі (кріпильні вироби) для утворення з'єднання різних частин конструкції, використовується разом з болтами, гайками, гвинтами, шурупами, саморізами та іншими кріпленнями. Шайбу можна використовуватися як спільно з іншим металовиробами (підкладати під головку гайки, болти, шплінт і т. д.), так і в якості самостійного кріплення (шайба наполеглива швидкознімна, шайба стопорна, кільця пружинні наполегливі плоскі, зовнішні ексцентричні). Використовують такі кріпильні вироби, щоб збільшити площу притиску, зменшити тиск на опорну поверхню, ущільнити контакт між матеріалами.

Попри те, що шайба не є самостійним кріпильним елементом, вона виконує відповідальну функцію, забезпечуючи щільність і силу затяжки.

Купити шайби на сайті магазина дуже просто. У каталозі вказані види, маркування і ціна шайби. Виберіть необхідну деталь і заповніть форму заявки. 

Гровери використовуються в автомобільній промисловості, приладобудуванні та машинобудуванні, будівництві, а так само інших галузях. Вони є деталлю різних механізмів і машин. Пружинна шайба гарантує надійність конструкцій, що фіксуються різьбовими з'єднаннями. Завдяки їм немає потреби побоюватися, що найважливіший гвинтик зуміє відкрутитися в будь-який час, хоча такі сюрпризи завжди недоречно.

Не можна застосовувати гровери в конструкціях з використанням м'яких металів, так він їх протикає. Там використовуються інші способи для забезпечення надійності кріплення.

Розгорнути