Наконечники кільцеві та вилочніНаконечник RV 2-6 АскоУкрем М6 1.5-2.5 кв. мм
ХІТ

Наконечник RV 2-6 АскоУкрем М6 1.5-2.5 кв. мм

Наконечник RV 2-6 АскоУкрем М6 1.5-2.5 кв. мм - наконечник попереджує відділення провідників багатожильного кабелю і запобігає їх пошкодженню та обриву. Ізольований під спресовування...

1.30 грн.

Наконечник кільцевий RV 5.5-6 М6
ХІТ

Наконечник кільцевий RV 5.5-6 М6

Наконечник кільцевий RV 5.5-6 М6 2.5 - 4 кв. мм - наконечник попереджує відділення провідників багатожильного кабелю і запобігає їх пошкодженню та обриву. Ізольований під спресовуванн..

1.40 грн.

Пелюстка під пайку ST-6LT для гвинта М6
ХІТ

Пелюстка під пайку ST-6LT для гвинта М6

Пелюстка під пайку ST-6LT для гвинта М6 - застосовують для під'єднання проводів до болтових, гвинтових клем та великогабаритних радіодеталей. Характеристики Для проводу 1.5 - 6 к..

0.40 грн.

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Наконечники кільцеві та вилочні

Наконечники кільцеві та вилочні - клеми відрізняються від інших видів тим, що вони як правильно монтуються на жорстко закріплених гвинтах і болтах. Суттєва перевага цих наконечників над іншими типами - велика площа контакту (по всій площі самого кільця), а значить, вони можуть пропускати більш потужні струми.

Наконечники кільцеві та вилочні призначені для передачі значних величин постійного і змінного струму низької частоти. Цим вони відрізняються зокрема від мікрофонних, високочастотних, телевізійних та інших видів комутаційних компонентів, які мають строгі конструктивні особливості, клеми, на відміну від них прості, обумовлені наявністю екранування, і спеціальними вимогами до певних параметрів індуктивного і ємнісного опору.