Площадки самоклеючіПлощадка самоклеюча 19х19 мм під хомут

Площадка самоклеюча 19х19 мм під хомут

Площадка самоклеюча 19х19 мм під хомут - забезпечує швидкий і зручний монтаж без застосування спеціальних інструментів і порушення цілісності поверхні. Клейова основа забезпечує надій..

1.30 грн.

Площадка самоклеюча 25х25 мм під хомут

Площадка самоклеюча 25х25 мм під хомут

Площадка самоклеюча 25х25 мм під хомут - забезпечує швидкий і зручний монтаж без застосування спеціальних інструментів і порушення цілісності поверхні. Клейова основа забезпечує надій..

1.70 грн.

Площадка самоклеюча 40х40 мм під хомут

Площадка самоклеюча 40х40 мм під хомут

Площадка самоклеюча 40х40 мм під хомут - забезпечує швидкий і зручний монтаж без застосування спеціальних інструментів і порушення цілісності поверхні. Клейова основа забезпечує надій..

1.90 грн.

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Площадки самоклеючі - ці вироби призначені для кріплення кабелів і проводів на рівних поверхнях за допомогою пластикових хомутів. Завдяки спеціальній клеючій стрічці забезпечується надійне кріплення на гладких поверхнях. Для рельєфних вертикальних і горизонтальних поверхонь на самоклеючих майданчиках є отвори під гвинти або шурупи. Кріпляться такі вироби завдяки наявності клейового шару після зняття з нього захисної плівки.

Виготовляється площадки самоклеючі з високоміцного, зносостійкого і вогнетривкого АВС - пластика, який витримує високі температури, вологе середовище і вплив ультрафіолетових випромінювань. За умов експлуатації є досить довговічним і дуже надійним виробом.