Хомути СтяжкиХомут затяжний нержавійка 8-12 мм

Хомут затяжний нержавійка 8-12 мм

Хомут затяжний нержавійка 8-12 мм - для будівництва, для інженерних комунікацій, для авторемонту. Виріб виготовлений з нержавіючої сталі, гвинт - з оцинкованої сталі. Надійна герметизація з&#..

3.50 грн.

Хомут монтажний CHS 120x3mm стяжка
ХІТ

Хомут монтажний CHS 120x3mm стяжка

Хомут монтажний CHS 120x3mm стяжка - це кріпильний виріб, що використовується для обхвату (обв'язки) декількох електричних кабелів і проводів в одну єдину зв'язку, що істотно пол..

18.00 грн.

Хомут монтажний CHS 150x3mm стяжка
ХІТ

Хомут монтажний CHS 150x3mm стяжка

Хомут монтажний CHS 150x3mm стяжка - це кріпильний виріб, що використовується для обхвату (обв'язки) декількох електричних кабелів і проводів в одну єдину зв'язку, що істотно пол..

24.20 грн.

Хомут затяжний нержавійка 12-22 мм

Хомут затяжний нержавійка 12-22 мм

Хомут затяжний нержавійка 12-22 мм - для будівництва, для інженерних комунікацій, для авторемонту. Виріб виготовлений з нержавіючої сталі, гвинт - з оцинкованої сталі. Надійна герметизація з&..

4.00 грн.

Хомут затяжний нержавійка 18-25 мм

Хомут затяжний нержавійка 18-25 мм

Хомут затяжний нержавійка 18-25 мм - для будівництва, для інженерних комунікацій, для авторемонту. Виріб виготовлений з нержавіючої сталі, гвинт - з оцинкованої сталі. Надійна герметизація з&..

4.30 грн.

Хомут затяжний нержавійка 19-26 мм
ХІТ

Хомут затяжний нержавійка 19-26 мм

Хомут затяжний нержавійка 19-26 мм - для будівництва, для інженерних комунікацій, для авторемонту. Виріб виготовлений з нержавіючої сталі, гвинт - з оцинкованої сталі. Надійна герметизація з&..

4.50 грн.

Хомут затяжний нержавійка 20-32 мм

Хомут затяжний нержавійка 20-32 мм

Хомут затяжний нержавійка 20-32 мм - для будівництва, для інженерних комунікацій, для авторемонту. Виріб виготовлений з нержавіючої сталі, гвинт - з оцинкованої сталі. Надійна герметизація з&..

4.80 грн.

Хомут затяжний нержавійка 32-44 мм

Хомут затяжний нержавійка 32-44 мм

Хомут затяжний нержавійка 32-44 мм - для будівництва, для інженерних комунікацій, для авторемонту. Виріб виготовлений з нержавіючої сталі, гвинт - з оцинкованої сталі. Надійна герметизація з&..

5.50 грн.

Хомут затяжний нержавійка 35-50 мм
ХІТ

Хомут затяжний нержавійка 35-50 мм

Хомут затяжний нержавійка 35-50 мм - для будівництва, для інженерних комунікацій, для авторемонту. Виріб виготовлений з нержавіючої сталі, гвинт - з оцинкованої сталі. Надійна герметизація з&..

5.80 грн.

Хомут затяжний нержавійка 40-60 мм

Хомут затяжний нержавійка 40-60 мм

Хомут затяжний нержавійка 40-60 мм - для будівництва, для інженерних комунікацій, для авторемонту. Виріб виготовлений з нержавіючої сталі, гвинт - з оцинкованої сталі. Надійна герметизація з&..

9.50 грн.

Хомут затяжний нержавійка 51-70 мм
ХІТ

Хомут затяжний нержавійка 51-70 мм

Хомут затяжний нержавійка 51-70 мм - для будівництва, для інженерних комунікацій, для авторемонту. Виріб виготовлений з нержавіючої сталі, гвинт - з оцинкованої сталі. Надійна герметизація з&..

12.50 грн.

Хомут затяжний нержавійка 8-10 мм
ХІТ

Хомут затяжний нержавійка 8-10 мм

Хомут затяжний нержавійка 8-10 мм - для будівництва, для інженерних комунікацій, для авторемонту. Виріб виготовлений з нержавіючої сталі, гвинт - з оцинкованої сталі. Надійна герметизація з&#..

2.50 грн.

Хомут монтажний CHS 150x2.5mm стяжка

Хомут монтажний CHS 150x2.5mm стяжка

Хомут монтажний CHS 150x2.5mm стяжка - це кріпильний виріб, що використовується для обхвату (обв'язки) декількох електричних кабелів і проводів в одну єдину зв'язку, що істотно п..

23.50 грн.

Показано від 1 до 13 з 13 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Хомути Стяжки

Хомути й Стяжки - це спеціальні розхідні матеріали кільцевої форми, призначені для створення з'єднання або герметизації, шляхом стягування елементів конструкції. Вони дозволяють створити досить надійне кріплення і незамінні в монтажі електромереж, комп'ютерних та телефонних системах при ремонтних і будівельних роботах.

Стяжки найчастіше виготовляються з нейлону, але це можуть бути й інші пластичні матеріали синтетичного походження. Стяжки досить широко використовуються при роботі з кабелем для того, щоб забезпечувати його кріплення з іншими проводами та кабелями. Особливо популярне використання, при монтажі проводу та кабелю в кабельних каналах, а також всередині корпусних конструкцій.

Металеві хомути найчастіше виготовлені з оцинкованої або нержавіючої сталі. Вони допоможуть зафіксувати шланги на штуцерах в автомобільній галузі, при монтажі систем поливу, також усунути витік води з проржавілих труб. Вони популярні через свою надійності, малу вартість та доступності для придбання.

Хомути й Стяжки можуть мати довжину від 60 мм до 1219 мм і ширину від декількох міліметрів, до одного сантиметра, цим полегшується робота з  проводами та кабелями, які мають різний діаметр. Таким чином, хомути й стяжки діляться на види, які розрізняються по тому, яке максимальне навантаження вони можуть витримувати. Хомути й стяжки взаємозамінні, і використання того чи іншого виду, залежить лише від технічних умов, в яких проводяться роботи.

Ви завжди можете купити хомути й стяжки потрібної довжини, ширини в інтернет-магазині Black Chip та використовувати їх для різних видів кріплень або тимчасових кріплень, під час монтажу. Крім того, вас приємно здивують наші ціни та надання гарантії про повернення товару.

Розгорнути