Скотч двостороннійСкотч двосторонній Deli ширина 18 мм 8 м
ХІТ

Скотч двосторонній Deli ширина 18 мм 8 м

Скотч двосторонній Deli ширина 18 мм 8 м - являє собою особливу категорію клейких стрічок, особливістю яких є нанесення клейкої речовини на обидві сторони тканинної, поліпропіленово..

35.00 грн.

Скотч двосторонній Deli ширина 9 мм 20 м
ХІТ

Скотч двосторонній Deli ширина 9 мм 20 м

Скотч двосторонній Deli ширина 9 мм 20 м - являє собою особливу категорію клейких стрічок, особливістю яких є нанесення клейкої речовини на обидві сторони тканинної, поліпропіленово..

13.50 грн.

Скотч двосторонній Deli ширина 46 мм 4 м
ХІТ

Скотч двосторонній Deli ширина 46 мм 4 м

Скотч двосторонній Deli ширина 46 мм 4 м - являє собою особливу категорію клейких стрічок, особливістю яких є нанесення клейкої речовини на обидві сторони тканинної, поліпропіленово..

36.50 грн.

Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Скотч двосторонній

Скотч двосторонній - це міцна липка стрічка різної ширини, довжини та призначення. Неможливо уявити людину, яка не користувалася цією диво стрічкою хоч один раз. Його застосовують всюди починаючи від домашніх потреб до виробництва, будівництва та інших галузей.

Головне достоїнство, завдяки якому рекомендується придбати двосторонній скотч - швидке і легке з'єднання паперових, металевих і пластикових деталей. З його допомогою можна надійно зафіксувати пошкоджений елемент на обладнанні.

Скотч з двома клейовими сторонами відрізняється наступними характеристиками:

  • зменшує вага виробу або загальної конструкції;
  • виключає деформацію поверхонь, корозію;
  • компенсує температурне розширення;
  • підвищує стійкість до вібраційного навантаження.

Галузь застосування
Для створення рекламних плакатів та вивісок, конструкцій для інтер'єру, кріплення букв для назв, цінників, металевих, пластикових і скляних полиць, при монтажі стендів для виставок і рекламних прилавків скотч двосторонній завжди актуальний.

Без нього не обійшлася й автомобільна промисловість. Різні деталі в салоні машини, також написи та значки, обшивка з алюмінію на каркасі під час збирання - все це утримує скотч довгий час.

В меблевій індустрії скотч застосовується для склеювання дзеркал.

У скляної промисловості вікна триплекс не обходяться без цього скотчу.

В авіабудуванні він потрібен для приклеювання спеціальних нашивок проти зношування закрилків літака. Тут витримується температурне навантаження від -55 º C до +70 º C.

Будівельна індустрія. Даний скотч створює невидиме з'єднання при установці стельових панелей.

Розгорнути