СаморізиСаморіз 3.5х12мм оцинкований
ХІТ

Саморіз 3.5х12мм оцинкований

Саморіз 3.5х12мм оцинкований - застосовується для монтажних робіт, з'єднання елементів з дерева, або пластмаси. Характеристики Діаметр 3,5 мм Довжина 12..

0.12 грн.

Саморіз з прес шайбою зі свердлом 4.2х14мм
ХІТ

Саморіз з прес шайбою зі свердлом 4.2х14мм

Саморіз з прес шайбою зі свердлом 4,2х14мм оцинкований - застосовується для монтажних робіт, з'єднання елементів листового металу, тонколистової сталі. Має різьблення із дрібним крок..

0.12 грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Саморізи

Саморізи - це кріпильні елементи для фіксації корпусів, електронних плат, гнізд та інших виробів. Виготовляють саморізи різних типів та розмірів. При виборі товару звертайте увагу на розміри, які вказані в характеристиці.

У цій статті ми спробували зібрати основні види та типи саморізів з коротким описом.
Жоден ремонт не обходиться без застосування кріпильного матеріалу. Найпоширеніший вид кріплення - саморізи.
Без них неможливо повісити полку, ні зібрати меблі, ні побудувати будинок. Залежно від призначення саморізів вони діляться на види.

Видів саморізів дуже багато, тому ми розглянемо найпопулярніші
1. Самонарізи по дереву - призначені для кріплення дерев'яних поверхонь. Мають широкий крок різьблення. Можуть бути використані в меблевій промисловості.

2. Самонарізи універсальні - використовуються для різних типів поверхонь в побуті та в будівництві, ремонтних роботах та меблевому виробництві. За допомогою їх можна кріпити міцні матеріали, що мають значну товщину.

3. Самонарізи по металу - це найбільша група засобів для кріплення, яка підходять тільки для роботи з металом різної товщини. Саморізи мають дрібний крок різьблення.

4. Покрівельні саморізи - безпосередньо застосовують для виконання покрівельних робіт, а саме для кріплення покрівельного заліза, металочерепиці до дерев'яного або металевої підкладки. Оснащені обов'язково шайбою з ущільнювачем.

5. Самонарізи для сендвіч-панелей - являє собою сталевий оцинкований шуруп з шестигранною головою і свердлом наконечником з шайбою з ущільнювачами та гумовою прокладкою. Саморізи для сендвіч-панелей відрізняються від звичайних тим, що стержень має два різьблення різного діаметру і частоти: одна більш рідкісна, а інша більш часта. Рідкісне різьблення знаходиться під головкою саморіза і сприяє закріпленню безпосередньо самого облицювального матеріалу.

6. Саморізи для бетону - призначені для монтажу в бетон, в цемент, у цегляну або стінну панель. Використовуються для основних легких кріплень: кронштейни, полиці або кріплення світильників. Встановлюються шляхом вгвинчування в підготовлений отвір, але для дерева і гіпсокартону попереднє свердління не потрібно.

7. Саморізи конструкційні BULLIT - застосовується в рубано-каркасному будівництві будинків.

  • Не потрібно попереднього свердління.
  • Економія вартості монтажу 30-50% в порівнянні з перфорованим кріпленням.
  • Швидкий і легкий монтаж.
  • Швидкість монтажу у 2 рази швидше в порівнянні з перфорованим кріпленням.
  • Прихований монтаж.
  • Кріплення непомітне при відкритій будівельній системі.
Розгорнути