Антистатика й захистБраслет антистатичний TA-001 металевий з проводом
ХІТ

Браслет антистатичний TA-001 металевий з проводом

Браслет антистатичний TA-001 металевий з проводом - це антистатичний пристрій, що використовується для безпечного заземлення людини, яка працює на дуже чутливому електронному обладнанні. ..

82.00 грн.

Радіомонтувальний антистатичний браслет на руку

Радіомонтувальний антистатичний браслет на руку

Радіомонтувальний антистатичний браслет на руку - цей антистатичний пристрій застосовують для безпечного заземлення людини, яка працює на дуже чутливому електронному обладнанні. Ант..

57.50 грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Антистатика й захист

Інтернет-магазин комплектуючих і устаткування Black Chip дає можливість своїм клієнтам придбати такі важливі предмети для робочого гардеробу як браслети антистатичні, рукавички, окуляри та інші захисні аксесуари. Ці товари потрібні працівникам для захисту радіокомпонентів від статики й запобігання можливості ударів струму при роботі з проводами, де є напруга.

В асортименті засобів захисту й антистатики виділяються також:

 • Захисні каски;
 • Респіратори;
 • Антистатичні браслети;
 • Окуляри для зварювальника;
 • Рукавички для різних завдань.

Всі вони представлені моделями від провідних світових виробників, серед яких, зокрема:

 • POSH,
 • ENGINEER,
 • FORTE,
 • INTERTOOL,
 • KADA,
 • Makita,
 • Pro'sKit.

Наприклад, такий захисний елемент одягу та екіпіровки для роботи як каска захисна купити варто з метою виконання умов техніки безпеки працівника, який виконує службові обов'язки з ризиком падіння предметів будівництва або монтажу, сипучих матеріалів, інструменту. Така маска виконана зі спеціального ударостійкого пластику, що робить її легкою для носія, але водночас досить надійною.

Маска для захисту очей під час проведення зварювальних робіт називається «Хамелеоном», оскільки трансформує яскраві спалахи від зварювального апарату в безпечні для людських очей та обличчя. Без такої маски виконувати зварювальні роботи неможливо: ви отримаєте опіки обличчя та рогівки. Якщо маска з яких-небудь причин вам не підходить, то можна виключно для захисту очей під час проведення зварювальних робіт, наприклад, окуляри зварника купити. Вони максимально схожі на звичайні сонцезахисні, проте їх скло розташоване набагато далі від очей, щоб встигнути заломлювати світло. Є також моделі, в яких скло не розділено для двох очей, а виглядають як одне для двох очей одночасно.

Сьогодні купити респіратор потрібно не тільки для захисту від впливу пилу від штукатурки, шпаклівки, бетонування, аерозольних фарб, альдегідів і т. п. Такий захисний пристрій актуальний і в якості відмінного запобіжника від вірусів і мікробів, оскільки щільно прилягає до носа і губ, затримуючи багато дрібні частинки різних з'єднань з повітря.

Щоб захистити й себе від накопиченої статики, і убезпечити електронні компоненти при поверхневому монтажі на плату або, навпаки, демонтажі, слід такий предмет як антистатичний браслет купити для носіння на зап'ясті під час проведення подібних робіт. Він забере всю зайву статику на себе.

Замшеві рукавички купити необхідно для проведення будівельних і монтажних робіт.
А ось антистатичні рукавички купити варто як електрикам, так і тим, хто працює з електронними схемами при проведенні випробувань з осцилографом. Вони виконані найчастіше з нейлону і походять для проведення ремонтних робіт з електрообладнанням.

Такий товар як рукавички гумові технічні купити варто тим, у кого сфера діяльності так чи інакше пов'язана з хімічними чи сантехнічними роботами при нанесенні липких матеріалів на будівництві.

Рукавички в'язані купити можна в інтернет-магазині Black Chip кожному, хто працює з садовими інструментами, ручним інструментарієм як сокира, пила, молоток для захисту рук від мозолів. А ось щоб купити рукавички для роботи зі склом, варто знати, що вони являють собою в'язані рукавички з прогумованої основою з області долонь - ними зручно брати, наприклад, банку або лампочку без страху ковзання.

Розгорнути