Паяльне встаткуванняЄмність для спирту з дозатором 120ml антистатична
ХІТ

Ємність для спирту з дозатором 120ml антистатична

Ємність для спирту з дозатором 120ml антистатична - це пластикова напівпрозора пляшечка ємністю 120 мл (на боковій стінці шкала) для технічного спирту або інших аналогічних рідин. Металева на..

51.00 грн.

Активатор мідного жала 30г

Активатор мідного жала 30г

Активатор мідного жала 30г - застосовується для очищення від нагару та забруднення паяльних жал. Продовжує термін експлуатації жала, допомагає в лудінні. Застосування: розігрійте..

23.00 грн.

Браслет антистатичний TA-001 металевий з проводом
ХІТ

Браслет антистатичний TA-001 металевий з проводом

Браслет антистатичний TA-001 металевий з проводом - це антистатичний пристрій, що використовується для безпечного заземлення людини, яка працює на дуже чутливому електронному обладнанні. ..

82.00 грн.

Губка для очищення паяльних жал 50х35мм
ХІТ

Губка для очищення паяльних жал 50х35мм

Губка для очищення паяльних жал 50х35мм - добре видаляє залишки флюсу, припою та нагар з наконечника паяльного жала. Такий спосіб очищення ідеальний для довговічних паяльних..

5.70 грн.

Губка для очищення паяльних жал 50х35х2мм

Губка для очищення паяльних жал 50х35х2мм

Губка для очищення паяльних жал 50х35х2мм - добре видаляє залишки флюсу, припою та нагар з наконечника паяльного жала. Такий спосіб очищення ідеальний для довговічних паяльн..

6.60 грн.

Жало паяльне HK-900M-T-1.6D клин 1.6 мм
ХІТ

Жало паяльне HK-900M-T-1.6D клин 1.6 мм

Жало паяльне HK-900M-T-1.6D клин 1.6 мм - застосовується на всіх типах паяльниках типу 907 різних виробників, ці паяльники зазвичай входять до складу паяльних станцій. Також є па..

25.50 грн.

Жало паяльне HK-900M-T-3.2D клин 3.2 мм
ХІТ

Жало паяльне HK-900M-T-3.2D клин 3.2 мм

Жало паяльне HK-900M-T-3.2D клин 3.2 мм - застосовується на всіх типах паяльниках типу 907 різних виробників, ці паяльники зазвичай входять до складу паяльних станцій. Також є па..

25.50 грн.

Жало паяльне HK-900M-T-К клин 5 мм
ХІТ

Жало паяльне HK-900M-T-К клин 5 мм

Жало паяльне HK-900M-T-К клин 5 мм - застосовується на всіх типах паяльниках типу 907 різних виробників, ці паяльники зазвичай входять до складу паяльних станцій. Також є паяльни..

29.00 грн.

Каніфоль соснова для радіомонтажу 10 г в коробці

Каніфоль соснова для радіомонтажу 10 г в коробці

Каніфоль соснова для радіомонтажу 10 г в коробці - є хорошим паяльним флюсом. Попри велику кількість більш сучасних хімічних флюсів ній продовжують активно користуватися в радіотехніці та еле..

5.80 грн.

Каніфоль соснова натуральна 20 г в пакеті
ХІТ

Каніфоль соснова натуральна 20 г в пакеті

Каніфоль соснова натуральна 20 г в пакеті - є хорошим паяльним флюсом. Попри велику кількість більш сучасних хімічних флюсів ній продовжують активно користуватися в радіотехніці та електроніц..

11.70 грн.

Каніфоль соснова 20 г для радіомонтажу в баночці
ХІТ

Каніфоль соснова 20 г для радіомонтажу в баночці

Каніфоль соснова 20 г для радіомонтажу в баночці - застосовується для паяння як флюс, прекрасно очищає і готує поверхню під пайку. Також каніфоль використовується для натирання стру..

13.50 грн.

Набір голок для картриджів з флюс - гелем 20шт
ХІТ

Набір голок для картриджів з флюс - гелем 20шт

Набір голок для картриджів з флюс - гелем 20шт - це дозуючі голки для стандартних шприців - картриджів з флюс - гелем, клеєм та інших в'язких речовин. Можливе застосування голок для де..

65.50 грн.

Набір жал паяльних HK-900M-T 10шт
ХІТ

Набір жал паяльних HK-900M-T 10шт

Набір жал паяльних HK-900M-T 10шт - виготовлені з металу і покриті сплавом нікелю і хрому. Сумісні жала з наступними типами станцій: ATTEN AT100D, AT201D, AT204D, AT60D, AT80D, AT937B, A..

160.00 грн.

Нашатир активний флюс 30г (порошок)
ХІТ

Нашатир активний флюс 30г (порошок)

Нашатир активний флюс 30г (порошок) - це активний флюс, який застосовується для пайки латуні, бронзи, нержавіючих сталей, а так само для гальваніки та лудіння. Флюс активно взаємодіє з метала..

21.80 грн.

Ортофосфорна кислота 30мл для паяння металів
ХІТ

Ортофосфорна кислота 30мл для паяння металів

Ортофосфорна кислота 30мл для паяння металів - застосовують при пайці як флюс (по окисах міді, по чорному металу, по нержавіючій сталі). Застосовується також для очищення від іржі метале..

15.70 грн.

Очищувач MCN-8S для хромованих паяльних жал
ХІТ

Очищувач MCN-8S для хромованих паяльних жал

Очищувач MCN-8S для хромованих паяльних жал - застосовується для очищення від нагару та забруднення паяльних жал. Продовжує термін експлуатації жала. Застосування Mechanic MCN-8S: роз..

110.00 грн.

Показано від 1 до 16 з 51 (всього сторінок: 4)

Асортимент категорії Паяльне встаткування

Щоб поліпшити роботу паяльного обладнання і якість пайки майстри використовують додаткове паяльне встаткування. За допомогою додаткових елементів значно розширюються функціональні можливості ремонтного обладнання.

Паяльне встаткування

До аксесуарів і комплектуючих для пайки можна віднести:

Жала для ручних паяльних інструментів - головний елемент будь-якого паяльника. Існує безліч типів і різновидів наконечників різної товщини та форми. Якщо грамотно підібрати цю запчастину, то можна застосовувати її не тільки для паяння радіодеталей, а також можна перекваліфікувати базовий паяльник у випалювач по дереву.

Нагрівальний елемент - це змінний тен, який виконує ключову функцію - нагріває жало паяльника.

Насадки для фена паяльної станції - запчастина, яка дозволяє виконувати пайку як великих, так і дуже маленьких компонентів.

Обплетення для очищення і видалення залишків припою, виконана в більшості випадків з безкисневої міді з флюсовим покриттям. Це унікальний витратний матеріал, який не потрібно чистити.

Губка для жала - ефективний метод, що зможе допомогти зняти нагар і інші забруднення з жала паяльника. Цей абразивний аксесуар для пайки допоможе очистити інструмент від оксидів і інших хімічних накипів в різних важкодоступних місцях. Губка найбільш ефективна при проведенні очищення коли змочена водою.

Відсмоктувач припою - це вакуумний шприц зворотної дії, який якісно видаляє припій при демонтажі компонентів з друкованої плати.

Голки для демонтажу - допомагають полегшити процес демонтажу різних компонентів з односторонньої та двосторонньої друкованої плати.

Тримач плат (третя рука) - аксесуар для утримання і фіксації електронних плат. Незамінний інструмент при проведенні монтажних або ремонтних робіт електронних пристроїв.

Під час пайки не обходиться без допоміжних матеріалів жоден фахівець. Спеціальна паста для паяння, яка допоможе надійно очистити, підготувати площадки та компоненти для припаювання, також знадобляться радіоаматорам та майстрам.

Інтернет-магазин Black Chip в Івано-Франківську допоможе підібрати весь необхідний арсенал аксесуарів і розхідних матеріалів для пайки, без яких не обходиться жоден власник паяльного обладнання. Black Chip пропонує оптимальне співвідношення високої якості та доступної ціни. Ви можете купити аксесуари для пайки через сайт або зателефонувавши за телефоном з доставкою в усі регіони України.

Розгорнути