Припої Флюси КислотиКаніфоль соснова для радіомонтажу 10 г в коробці

Каніфоль соснова для радіомонтажу 10 г в коробці

Каніфоль соснова для радіомонтажу 10 г в коробці - є хорошим паяльним флюсом. Попри велику кількість більш сучасних хімічних флюсів ній продовжують активно користуватися в радіотехніці та еле..

5.80 грн.

Каніфоль соснова натуральна 20 г в пакеті
ХІТ

Каніфоль соснова натуральна 20 г в пакеті

Каніфоль соснова натуральна 20 г в пакеті - є хорошим паяльним флюсом. Попри велику кількість більш сучасних хімічних флюсів ній продовжують активно користуватися в радіотехніці та електроніц..

11.70 грн.

Каніфоль соснова 20 г для радіомонтажу в баночці
ХІТ

Каніфоль соснова 20 г для радіомонтажу в баночці

Каніфоль соснова 20 г для радіомонтажу в баночці - застосовується для паяння як флюс, прекрасно очищає і готує поверхню під пайку. Також каніфоль використовується для натирання стру..

13.50 грн.

Нашатир активний флюс 30г (порошок)
ХІТ

Нашатир активний флюс 30г (порошок)

Нашатир активний флюс 30г (порошок) - це активний флюс, який застосовується для пайки латуні, бронзи, нержавіючих сталей, а так само для гальваніки та лудіння. Флюс активно взаємодіє з метала..

21.80 грн.

Ортофосфорна кислота 30мл для паяння металів
ХІТ

Ортофосфорна кислота 30мл для паяння металів

Ортофосфорна кислота 30мл для паяння металів - застосовують при пайці як флюс (по окисах міді, по чорному металу, по нержавіючій сталі). Застосовується також для очищення від іржі метале..

15.70 грн.

Припій Sn63Pb37 0.8мм 100 г з флюсом 1.8-2.2

Припій Sn63Pb37 0.8мм 100 г з флюсом 1.8-2.2

Припій Sn63Pb37 0.8мм 100 г з флюсом 1.8-2.2 - цей низькотемпературний припій використовують для монтажу радіокомпонентів. Форма поставки - котушка, дуже зручна як для разових завдань, так..

117.00 грн.

Флюс F3 в ємності пластиковій 30ml з дозатором
ХІТ

Флюс F3 в ємності пластиковій 30ml з дозатором

Флюс F3 в ємності пластиковій 30ml з дозатором - зручно використовувати при монтажі та демонтажі радіоелементів. Таким чином досягається економія по витраті флюсу та зменшується робота по йог..

13.80 грн.

Флюс паста ZJ-18 для паяння 150г
ХІТ

Флюс паста ZJ-18 для паяння 150г

Флюс паста ZJ-18 для паяння 150г - це нейтральний флюс не вимагає змивання, не токсичний застосовують для демонтажних робіт. Можна використовувати для роботи з SMD і BGA. Не засихає. ..

75.50 грн.

Флюс паяльний СКФ неактивний 20мл
ХІТ

Флюс паяльний СКФ неактивний 20мл

Флюс паяльний СКФ неактивний 20мл в ємності пластиковій - застосовується для лудіння та пайки друкованих плат, проводів та компонентів. Температура активації становить від 210 ° C до 3..

11.70 грн.

Флюс-гель NC-559-ASM-UV QSI BGA 10мл
ХІТ

Флюс-гель NC-559-ASM-UV QSI BGA 10мл

Флюс-гель NC-559-ASM-UV QSI BGA шприц-картридж 10мл - його застосовують для монтажу мікросхем в корпусах BGA, PGA, PLCC, QFP, CSP. Характеризуються дуже хорошим зволоженням робочої поверхні. ..

88.00 грн.

Флюс-гель RMA-223 шприц-картридж 10мл
ХІТ

Флюс-гель RMA-223 шприц-картридж 10мл

Флюс-гель RMA-223 шприц-картридж 10мл - флюси типу RMA на каніфольній основі, застосовуються для демонтажу мікросхем в корпусах BGA, PGA, PLCC, QFP, CSP. Характеризуються дуже хорошим зволоже..

26.50 грн.

Ємність для спирту з дозатором 120ml антистатична
ХІТ

Ємність для спирту з дозатором 120ml антистатична

Ємність для спирту з дозатором 120ml антистатична - це пластикова напівпрозора пляшечка ємністю 120 мл (на боковій стінці шкала) для технічного спирту або інших аналогічних рідин. Металева на..

51.00 грн.

Ємність пластикова 50ml для флюсу та масла
ХІТ

Ємність пластикова 50ml для флюсу та масла

Ємність пластикова 50ml для флюсу та масла - зручно використовувати при монтажі та демонтажі радіоелементів. Таким чином досягається економія по витраті флюсу та зменшується робота по його ви..

8.20 грн.

Бура - тетраборат натрію (порошок)
ХІТ

Бура - тетраборат натрію (порошок)

Бура - тетраборат натрію (порошок) - використовується як флюс при лудінні та пайці латуні, бронзи, міді й заліза. Бура зачищається з місця пайки в разі необхідності, добре виводить оксиди із ..

22.80 грн.

Каніфоль соснова для радіомонтажу 15 г в коробці
ХІТ

Каніфоль соснова для радіомонтажу 15 г в коробці

Каніфоль соснова для радіомонтажу 15 г в коробці - є хорошим паяльним флюсом. Попри велику кількість більш сучасних хімічних флюсів ній продовжують активно користуватися в радіотехніці та еле..

7.70 грн.

Кислота для паяння різних металів 25ml
ХІТ

Кислота для паяння різних металів 25ml

Кислота для паяння різних металів 25ml - це високоактивний флюс на основі кислот. Ідеально підійде для пайки та лудіння сталі, нержавійки, чавуну, латуні, заліза, бронзи, міді, нікелю, с..

29.80 грн.

Показано від 1 до 16 з 27 (всього сторінок: 2)

Асортимент категорії Припої Флюси Кислоти

Припій для міцної, надійної пайки купити просто і легко в інтернет-магазині Black Chip, отримавши кваліфіковану консультацію, і оперативно підібравши товар за ціною, марці та фасуванню під конкретні вимоги вашої пайки. Припій - найважливіший, ключовий елемент для з'єднання в розплавленому вигляді радіодеталей. Давно минули часи, коли радіолюбителі припаювали компоненти, використовуючи шматок олова, куплений з нагоди на радіоринку. Припої від інтернет-магазину Black Chip відрізняються широким асортиментом, і вам не буде складно купити припій та й інші матеріали для пайки, незалежно від вашої моделі паяльника. В більшості випадків, до складу припою входять в певних пропорціях олово і свинець. Проводячи роботи з пайки радіодеталей, враховуйте те, що свинець токсичний, не нахиляйтеся і не вдихайте шкідливі пари.

Як розшифрувати маркування припою?
Розберемо на прикладі. Візьмемо ПОС-61 Ø 2мм (1kg). Таку велику кількість зазвичай купують професіонали, майстри по ремонту радіотехніки, або радіоаматори на майбутнє, так би мовити "з запасом". У хімічному складі ПОС-61 - 39% свинцю і 61% олова, тобто цифра в назві - пропорція, в якій включено олово в (61%). Залежно від питомої ваги цих компонентів? може значно змінюватися температура плавлення окремих видів. Відповідно, в марці припою ПОС-60 183 ° C Ø 0.7mm (100g), зміст олова складе 60%.

Якщо вже ми заговорили про температуру плавлення, а значить про температуру пайки, яку повинен буде забезпечити нагрівальний елемент, то відсутність регулювання температури жала створює певні незручності, адже воно гріється до фіксованої (а по суті максимальної температури), а різні припої переходять в рідкий стан при різній температурі.

І в цих випадках неоціненну допомогу, перш за все через широкий діапазон регулювань температури, вам нададуть паяльні станції. Крім регулювань, термоповітряні оснащені й феном, струмінь гарячого повітря також з успіхом розплавить будь-який припій не перегріваючи ні друковану плату, ні радіодеталі та мікросхеми, адже температура потоку повітря може змінюватися від 100 до 470 градусів.

Як правильно вибрати та купити припій?

  • в залежності від виду металів, які підлягають пайці;
  • виходячи з вимог до надійності пайки (наприклад, чи буде вона піддаватися механічним впливам);
  • за питомою вагою хімічних складових (про що ми говорили вище). Крім олова і свинцю, в складі припоїв в невеликих кількостях можуть перебувати кадмій, сурма і вісмут;
  • по температурі плавлення;
  • по діаметру дроту;
  • з фасування (ваги);
  • за наявністю всередині припою флюсу.

Чому вигідно купувати в інтернет-магазині Black Chip? Припій для рідкісних пайок.
Якщо ваші потреби в пайці невеликі, і ви паяєте кілька разів на рік або потрібно провести пайку дуже терміново, але в не великому обсязі (наприклад терміново припаяти дріт, що обірвався в блоці живлення), можна купити недорогий припій 0.8mm (50g) в невеликій котушці або в тубусі LC60-1.00 / F 190 ° С 1mm. Завдання виконане і грошей витрачено зовсім небагато. А якщо обсяги паяльних робіт досить великі то потрібно подумати про припій в більшій розфасовці.

Які ще витратні матеріали, зокрема хімія ще потрібні крім припою, щоб провести успішну пайку? Для нейтралізації окислених поверхонь, а також щоб жири та масляна плівка не зіпсували результати пайки, в обов'язковому порядку потрібно купити флюс для пайки. Асортимент якісних флюсів від інтернет-магазину Black Chip задовольнить вас, навіть якщо ви розраховували на невелику суму, адже ціни на нього досить доступні, і ви не зможете загубитися в розмаїтті, при замовленні флюсу, просто зателефонувавши менеджеру для консультації. Замовляйте паяльні витратні матеріали для радіоаматорів в Івано-Франківську, так і по всій Україні.

Розгорнути