Паяльники Паяльні станціїПаяльна станція KADA 852D+ двоканальна з компресором

Паяльна станція KADA 852D+ двоканальна з компресором

Паяльна станція KADA 852D+ - це двоканальна компресорна паяльна станція. Стандартно підтримує незалежне регулювання температури для паяльника і термофена. Після завершення роботи з паяльни..

2900.00 грн.

Паяльна станція YCD-8582D двоканальна з індикацією
ХІТ

Паяльна станція YCD-8582D двоканальна з індикацією

Паяльна станція YCD-8582D двоканальна з індикацією - за своїм функціоналом дана турбоповітряна паяльна станція стане відмінним помічником при установці або демонтажі таких елементів, як ..

2130.00 грн.

Паяльник E50 AC220V 50W змінні жала
ХІТ

Паяльник E50 AC220V 50W змінні жала

Паяльник E50 AC220V 50W змінні жала - призначений для здійснення операцій лудіння поверхонь та спаювання деталей шляхом локального паяння. Конструкція рукоятки поєднує сучасний дизайн з ..

225.00 грн.

Паяльник BL-512 AC220V 40W з індикатором
ХІТ

Паяльник BL-512 AC220V 40W з індикатором

Паяльник BL-512 AC220V 40W з індикатором - призначений для здійснення операцій лудіння поверхонь та спаювання деталей шляхом локального паяння. Конструкція рукоятки поєднує сучасний диза..

185.00 грн.

Паяльник запасний Hakko-907 з термодатчиком
ХІТ

Паяльник запасний Hakko-907 з термодатчиком

Паяльник запасний Hakko-907 з термодатчиком застосовують для демонтажу та монтажу радіодеталей. Характеристики для паяльних станцій 907, 936 та інших характеристики енерго..

245.00 грн.

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Паяльники Паяльні станції

Паяльне встаткування необхідне для того, щоб набір радіодеталей і комутаційних елементів перетворився в працюючу електронну схему на друкованій платі, при застосуванні навісного монтажу або сучасного припаювання SMD компонентів на друкованих платах потрібні спеціальні інструменти. Вони допоможуть з'єднати або демонтовувати радіодеталі та модулі в різних саморобках та пристроях.

Паяльне встаткування

Ця, начебто, просте завдання на практиці обертається вельми складним, трудомістким процесом. І без паяльного інструментарію реалізувати таку місію практично неможливо.

Зі зворотного боку, чим краща якість використовуваних паяльних інструментів, тим легше і простіше робити роботу по діагностиці та ремонту самого різного електронного обладнання.

Для кожного любителя або професіонала знайдеться все необхідне з ретельного підібраного асортименту паяльного обладнання від інтернет-магазину Black Chip.

Паяльники

Найвідоміші, звичні й абсолютно необхідні інструменти як для початківців, так і запеклих професіоналів - електричні паяльники, що представляють в роботі розігрітий до температури 250-350 ° С нагрівач, який передає температуру жала, здатний запаяти в середовищі флюсу і припою або демонтувати який-небудь електронний компонент. За допомогою такого паяльного обладнання можна виконати практично будь-який нескладний ремонт, а майстри з легкістю беруться навіть за пайку мікросхем. Головне, щоб зір дозволяло, був досвід та бажання.

Потужні паяльники, від 100 Вт і більше, зазвичай використовують для запаювання різного посуду, елементів корпусів, труб та інших металевих об'єктів. А з паяльником потужністю в 500 Вт можна закрити отвори й місця протікання в радіаторах.

В асортименті представлені інструменти для пайки - понад двадцять різних моделей, під будь-які завдання: звичайні, імпульсні, дворежимні, прямі й в формі пістолета, ніхромові та керамічні.

Хоча в більшості радіоаматорам вистачить простих паяльників, у більшості з них є вагомий мінус - температура занадто велика для якісної роботи. Це загрожує:

  • швидкому перегріву і ймовірним виходом з ладу через тепловий пробій напівпровідникових мікросхем і транзисторів;
  • неможливістю випоювання найдрібніших радіокомпонентів;
  • окислення і вигоряння жала;
  • поганому утриманню витратних матеріалів для пайки

При цьому, відсутність температурного регулятора не дозволяє прибрати попередні недоліки. Тим же, хто не пошкодує грошей і збирається системно паяти на високому рівні, потрібно просунуте паяльне обладнання, яке розширює можливості - від ремонту радіоелектронної апаратури до збірки розроблених саморобок.

Паяльні станції

У вас не було відчуття, що, користуючись звичайним паяльним інструментом, ви відчували брак чогось? Або, займаючись ремонтом мобільних телефонів - і наче впираєтеся в стіну? Просунуті інструменти для пайки допоможуть випаяти мікропроцесор з великою кількістю виводів або демонтувати та замінити мініатюрну детальку на текстолітовій платі.

Вирішити ці та інші складні завдання допоможе паяльна станція, яку можна купити в інтернет-магазині Black Chip.

Ми дбаємо про те, щоб ви вибрали саме ту модель, яка потрібна вам для ваших завдань. У нас ви можете вибрати термоповітряні, контактні, інфрачервоні паяльні станції від провідних брендів: YCD, YIHUA, BAKU, LUKEY, Accta, Pro'sKit, ZD, KADA, AOYUE. Наші фахівці вислухають і допоможуть визначитися з найякіснішою та підходящою саме вам продукцією.

В наявності модифікації на будь-який смак:

  • Великі та маленькі.
  • В металевому і пластиковому корпусі.
  • Турбінні й компресорні.
  • Цифрові та аналогові.
  • Обладнані інфрачервоними попередніми нагрівачами друкованих плат.

Відмінний варіант для професіоналів, на додаток і цифровому генератору, оскільки вимірювальні прилади та паяльне обладнання як близнюки брати, інструменти, невіддільні один від одного.

І кожен пристрій перевіряють і тестують наші фахівці, тому можете бути впевненими в тому, що отримаєте замовлення в повністю робочому стані.

Ультразвукові ванни

Наступний цікавий вид паяльного обладнання, не такий поширений, але однозначно корисний, це ультразвукові ванни, необхідні для того, щоб очищати предмети складних форм від всіляких забруднень. УЗ мийки виконують свою роботу швидко, якісно і в автоматичному режимі. Використовують високочастотні коливання, щоб видалити бруд з будь-яких поверхонь. Можна використовувати як для очищення плат, так і для дорогоцінних виробів, монет і багатьох інших речей.

Газові паяльники

До портативних і незалежних від електрики інструментам, які може і грубіші, але в деяких сферах володіють великим функціоналом газові пальники, здатні виконати роль як різака для дрібних робіт, так і звичайного паяльного інструменту, оскільки багато хто з представників цього обладнання мають спеціальні змінні насадки для паяння, а запасу газу може вистачати до години безперервної експлуатації.

Аксесуари для пайки

Якщо жало паяльне не очищати хоча б періодично, після десятків пайок, на ньому з'являється нагар і скупчуються пригорілі залишки матеріалів для пайки, включаючи флюс, що значно погіршує теплопередачу. Олов'яно-свинцевий припій перестає липнути, а причина проста - температура і близько не відповідає точці активації. Скористайтеся ефективними очисними паяльними інструментами - латунна стружка, губка, очищувач MCN-8S.

Купити паяльне обладнання вам завжди допоможуть фахівці компанії Black Chip, з доставкою по Івано-Франківську та Україні. Ми готові допомогти вибрати також запчастини, витратні матеріали та аксесуари: насадки до фенів, компресори, нагрівальні елементи, надавши професійну консультацію. Широкий асортимент інструментів, а також найкраща ціна на паяльне обладнання, не залишать вас байдужими. На всю продукцію поширюється гарантія і післягарантійний сервіс. За вашою заявкою порекомендуємо аналоги, порадимо заміну.

Розгорнути