Підставки під паяльник Губки для очищення жалАктиватор мідного жала 30г

Активатор мідного жала 30г

Активатор мідного жала 30г - застосовується для очищення від нагару та забруднення паяльних жал. Продовжує термін експлуатації жала, допомагає в лудінні. Застосування: розігрійте..

23.00 грн.

Губка для очищення паяльних жал 50х35мм
ХІТ

Губка для очищення паяльних жал 50х35мм

Губка для очищення паяльних жал 50х35мм - добре видаляє залишки флюсу, припою та нагар з наконечника паяльного жала. Такий спосіб очищення ідеальний для довговічних паяльних..

5.70 грн.

Губка для очищення паяльних жал 50х35х2мм

Губка для очищення паяльних жал 50х35х2мм

Губка для очищення паяльних жал 50х35х2мм - добре видаляє залишки флюсу, припою та нагар з наконечника паяльного жала. Такий спосіб очищення ідеальний для довговічних паяльн..

6.60 грн.

Очищувач MCN-8S для хромованих паяльних жал
ХІТ

Очищувач MCN-8S для хромованих паяльних жал

Очищувач MCN-8S для хромованих паяльних жал - застосовується для очищення від нагару та забруднення паяльних жал. Продовжує термін експлуатації жала. Застосування Mechanic MCN-8S: роз..

110.00 грн.

Губка для очищення паяльних жал 60х60мм

Губка для очищення паяльних жал 60х60мм

Губка для очищення паяльних жал 60х60мм - добре видаляє залишки флюсу, припою та нагар з наконечника паяльного жала. Такий спосіб очищення ідеальний для довговічних паяльних..

6.80 грн.

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Підставки під паяльник Губки для очищення жал

Підставка для паяльника потрібна для розміщення паяльного інструменту під час робочого процесу пайки. Завдяки своїй зручній конструкції та компактному зовнішньому вигляді підставка це надійний тримач, який при цьому займає скромне місце на робочому столі.

Якщо ви купите такий тримач як підставку для паяльника, то про необхідність використання різних додаткових допоміжних пристосувань для пайки можна забути назавжди. Досвідчені майстри своєї справи розробили типи чудових підставок, враховуючи всілякі переваги при роботі по електроніці.

Яким вимогам повинна відповідати підставка для паяльника?

1. Стійкість при розміщенні на столі. Чим важче підставка для паяльника, тим менше ймовірності, що зміститься центр ваги й вся конструкція впаде. 

А такий ризик завжди присутній з наступних причин:

  • виробник заощадив на кількості металу, зробив тонкі стінки або використав при виготовленні легкий сплав. Ціна в такому випадку на підставку для паяльника буде менша, але ми не рекомендуємо купляти такий тримач, оскільки як тільки паяльний інструмент поставили під час перерви на тримач, важча ручка з мережевим кабелем живлення 220В потягне назад, балансування може порушиться і головне потрібно берегтися, щоб жало не обпекло руки та не пошкодило поверхню меблів;
     
  • для USB паяльників або на батарейках, тримач не потрібен. Імпульсні паяльники за своєю формою ніяк не вмістяться в підставку - трансформатор завадить, і також потужні паяльники на 120 - 500 Вт, які застосовують для ремонту посуду і пайки радіаторів, тому більш правильний варіант - це купити підставку для електричних паяльників середньої потужності 25-100 Вт.

2. Захист від високої температури. Наполегливо радимо спочатку прочитати опис, вивчить відгуки для гарантії, перш ніж замовляти підставку, потрібно проконсультуватися з менеджером, чи тримач виготовлений з термостійкого матеріалу, звичайно всі хочуть купити підставку під паяльник з металу і при цьому, коли чують ціну, вважають, що це дорого.

Але скільки роликів в інтернеті та фото, як дешевий тримач запросто розплавляється під теплом ніхромового або керамічного нагрівача і залишається тільки його викинути та сто разів подумати, перш ніж вибрати гідну, якісну підставку для гарячого паяльника, в інтернет-магазинах України для радіоаматорів вибір великий.

З пружиною - тримачем

Цей тип складається із залізної основи, на яку під кутом кріпиться спіраль зі сплаву. Електропаяльник зручно вставляється і надійно тримається, не даючи ні найменшого шансу обпалити поверхню столу. Для виготовлення використовується тільки якісний матеріал і міцні кріплення, які роблять пристосування довговічним.

З місцем для неабразивної латунної стружки

Також цікавий тип підставки з металевою стружкою. Остання складається з латунного сплаву, який ефективно знімає окисли та нагар з паяльного жала, при цьому не ушкоджуючи його оболонку. Прогумована підставка не ковзає, що забезпечує надійну фіксацію на поверхні. Скоба повертається під кутом до 180 градусів.

З відкидним тримачем

Якщо вам доводиться часто працювати на виїзді, то підставки з відкидним тримачем будуть ідеальним вибором. Їх гідно оцінили фахівці за легкість, компактність і зручність при транспортуванні.

Міні підставка R'Deer ZD-11C виготовлена з блискучого матеріалу і термостійкого пластмасової підставки, на яку можна розмістити невелику кількість матеріалів для пайки.

У складі інших пристроїв

Третя рука в 50% випадків забезпечена підставкою. Це зручно, щоб зменшити кількість пристосувань на робочому місці радіоаматора і щоб все "було під рукою". Пропаяв паяльником - поставив його в тримач. Знадобився знову інструмент, вийняв і робота продовжується.

Паяльна станція має вбудований в корпус тримач, або окрему підставку, яка продається в комплекті, що дозволяє трохи заощадити кошти.

 

Губки та стружка для очищення жал

У яких випадках потрібно видаляти надлишки припою? 
Досвід в будь-якій справі приходить лише з часом. Також як і у водія зі стажем завжди менше витрата бензину і менше знос гуми, так і у радіоаматора, а тим більше професіонала, припою і флюсу може бути використано в рази менше, ніж у того, хто тільки вступає на шлях радіоелектроніки.

Ті, хто хоча б трохи пов'язані з радіотехнікою, напевно бачили приклади невдалих пайок - з розпливами по платі оловом і залишками флюсу. Така картина говорить про те, що пайка навряд чи буде якісна!

Особливо актуальним є питання видалення зайвого припою, якщо на платі доріжки розташовані дуже близько одна від одної.

У цьому випадку навіть маленька зайва крапелька припою, якщо ви будете неохайні та не уважні, може послужити причиною короткого замикання і дорогі радіодеталі через таку дрібницю, можуть вийти з ладу. Прикро, коли при ремонті, ви знайдете причину і заміните неробочий електронний компонент, і тут же внесете нову несправність замкнувши сусідні контакти.

"Секрет" успішної пайки полягає в тому, щоб при мінімальній кількості олова, флюсу та іншої хімії зробити якісне і міцне з'єднання. У цьому випадку виправдана покупка вбираючої стрічки, яка ваші з'єднання зробить "гарними" і надійними.

Як користуватися?

Покроковий алгоритм застосування обплетення:

  • прикладіть стрічку до місця пайки;
  • прогрійте її паяльником або феном, що входять в комплект паяльної станції до плавлення припою;
  • після цього обплетення разом оловом можна віддалити від місця пайки, і відрізати використаний шматок.

Перевагою цієї вбираючої стрічки є використання в її складі спеціального флюсу, що значно спростить вашу роботу, адже без цього хімічного компонента, випаяти деталі часто дуже складно.

Стрічка складається з переплетених між собою мідних проводів, це дозволяє стати фактично єдиним цілим. Обплетення змотане в невелику бухту і знаходиться в пластиковій оболонці, від якої дуже просто відмотати невеликий відрізок. При зіткненні з розплавленим припоєм, останній прилипає до  стрічки, розтікаючись по ній.

Інші способи для видалення припою

При використанні паяльного обладнання, особливо коли майстер проводить ремонтні роботи та випоює мікросхеми з великим числом виводів, проблема видалення зайвого припою стоїть дуже гостро.

Крім мідної плетеної стрічки відмінним варіантом буде використання відсмоктувача припою, який можна купити в інтернет-магазині Black Chip.

Принцип їх дії заснований на пневматиці (використання повітря), ці пристрої працюють на створення швидкого вакууму, що і дозволяє швидко втягнути припій разом із залишками флюсу.

Вбирати мідне обплетення, відсмоктувачі припою та інші товари для пайки, можна купити в Івано-Франківську, в інтернет-магазині Black Chip. Доставка проводиться по всій Україні.

Розгорнути