Демонтажне обладнання для паянняВідсмоктувач припою GS-134B механічний синій
ХІТ

Відсмоктувач припою GS-134B механічний синій

Відсмоктувач припою GS-134B механічний синій - використовують для видалення припою при випоюванні компонентів з друкованих плат. Точка пайки прогрівається жалом паяльника до оплавлення п..

44.80 грн.

Голки для демонтажу компонентів 8шт
ХІТ

Голки для демонтажу компонентів 8шт

Голки для демонтажу компонентів 8шт - застосовують для демонтажу компонентів з плат. В наборі присутні голки різних діаметрів. З цим інструментом буде легко демонтувати комп..

48.60 грн.

Набір голок для картриджів з флюс - гелем 20шт
ХІТ

Набір голок для картриджів з флюс - гелем 20шт

Набір голок для картриджів з флюс - гелем 20шт - це дозуючі голки для стандартних шприців - картриджів з флюс - гелем, клеєм та інших в'язких речовин. Можливе застосування голок для де..

65.50 грн.

Тримач з лупою ZD-10D (третя рука) універсальний
ХІТ

Тримач з лупою ZD-10D (третя рука) універсальний

Тримач з лупою ZD-10D (третя рука) універсальний - механічний затискач для фіксації дрібних предметів, в тому числі друкованих плат при пайці. Предмет фіксується двома затискачами - крок..

138.70 грн.

Тримач плат M001 BEST (третя рука) універсальний
ХІТ

Тримач плат M001 BEST (третя рука) універсальний

Тримач плат M001 BEST (третя рука) універсальний - механічний затискач для фіксації дрібних предметів, в тому числі друкованих плат при пайці. Плата фіксується трьома затискачами за допо..

97.00 грн.

Обплетення мідне CP-2015 2.0 мм довжина 1.5 м
ХІТ

Обплетення мідне CP-2015 2.0 мм довжина 1.5 м

Обплетення мідне CP-2015 2.0 мм довжина 1.5 м - використовують в електроніці для знімання припою на платах та радіодеталях. Плетення з тонкого мідного дроту. Плоска, у вигляді коси. Х..

28.90 грн.

Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Демонтажне обладнання для паяння

Це категорія спеціального інструменту та аксесуарів, які значно полегшують ремонт та монтаж електронних пристроїв. Як професійні майстри, так і любителі використовують допоміжне обладнання в роботі з паяльними інструментами. Ці інструменти можуть допомогти при демонтажі мікросхем, реле, транзисторів, діодів, симисторів. Розглянемо інструменти які найчастіше використовуються для пайки.

Відсмоктувачі припою використовують для очищення друкованих плат від залишків припою. Інструменти поділяють на пневматичні і базові. олововідсоси працюють за принципом зворотного шприца для відкачування олова. Щоб надійно очистити плату від припою потрібно як слід розтопити припій на площадці.

Голки для демонтажу використовують для відпаювання таких електронних компонентів як: мікросхеми, реле, транзистори, симистори, трансформатори та інші радіодеталі та модулі. В більшості випадків, голки для демонтажу продаються наборами в яких присутні інструменти з різними діаметрами, що досить зручно при виконанні радіолюбителем ремонтних робіт.

Димовсмоктувачі очищають повітря від отруйних димів, шкідливих парів які виділяються під час пайки плат. Устаткування має очисний фільтр і вентилятор.

Димовсмоктувача мають ряд переваг:

  • Вони якісно та за короткий час очищають повітря від шкідливих для здоров'я викидів.
  • Пристрої абсолютно безшумні.
  • Прості у використанні й служать майстрам довгі роки. При виборі віддайте перевагу перевіреним брендам (AOYUE, BAKU, ZD).
  • Димовсмоктувачі мають фільтри, які може самостійно замінити навіть недосвідчений користувач.

Тримачі плат (третя рука) застосовують для безпечної фіксації плат під час ремонту або монтажу електронних компонентів. Це обладнання допомагає уникнути опіків, травм і порізів під час роботи. Тримач плат може бути відрегульований для максимального комфорту. Деякі моделі тримачів оснащені збільшувальною лінзою для пайки радіодеталей.

В Україні досить непросто знайти справді якісний утримувач для плат через вузькі галузі застосування. Але в інтернет-магазині Black Chip в Івано-Франківську ви можете замовити якісні тримачі за доступною ціною. Сумніваєтеся яку третю руку вибрати? Телефонуйте, наші професійні менеджери проконсультують і допоможуть вам купити надійний інструмент.

Розгорнути