Вимірювальні приладиUSB навантажувальний модуль 1A/2A тестер
ХІТ

USB навантажувальний модуль 1A/2A тестер

USB навантажувальний модуль 1A/2A тестер - призначений для емуляції навантаження, підключається до пристроїв по USB. Має перемикач струму 1А-2А і двоколірний світлодіод. Підключаючи моду..

43.80 грн.

Вольтметр та амперметр DSN-VC288 панельний цифровий
ХІТ

Вольтметр та амперметр DSN-VC288 панельний цифровий

Цифровий вольтметр-амперметр DSN-VC288 панельний - даний пристрій дозволяє одночасно вимірювати напругу і силу струму в ланцюзі. Цифровий вольтметр-амперметр добре підійде для лабораторного б..

125.00 грн.

Вольтметр цифровий 5-120VDC панельний зелений
ХІТ

Вольтметр цифровий 5-120VDC панельний зелений

Вольтметр цифровий 5-120VDC панельний зелений - використовують в блоках живлення, стабілізаторах та іншій техніці. Технічні характеристики Напруга вимірювання 5 - 120VDC Мінімальна..

82.00 грн.

Вольтметр цифровий DSN-DVM-568 панельний DC 0-30V
ХІТ

Вольтметр цифровий DSN-DVM-568 панельний DC 0-30V

Вольтметр цифровий DSN-DVM-568 панельний DC 0-30V - він призначений для вимірювання напруги постійного струму електричного кола. Цей пристрій можна використовувати в блоках живлення, на транс..

106.00 грн.

Вольтметр цифровий LXD5130 панельний 1V для інверторів
ХІТ

Вольтметр цифровий LXD5130 панельний 1V для інверторів

Вольтметр цифровий LXD5130 панельний 1V для інверторів - застосовують в інверторах, зварювальних апаратах та інших вимірювальних пристроях. Також вольтметр підійде для приладу&nb..

67.50 грн.

Вольтметр цифровий LXD5135 1V / 999 для інверторів
ХІТ

Вольтметр цифровий LXD5135 1V / 999 для інверторів

Вольтметр цифровий LXD5135 1V / 999 для інверторів - застосовують в інверторах, зварювальних апаратах та інших вимірювальних пристроях для вимірювання струму. Також вольтметр під..

97.00 грн.

Вольтметр цифровий V18D модуль DC 3-30V зелений

Вольтметр цифровий V18D модуль DC 3-30V зелений

Вольтметр цифровий V18D модуль DC 3-30V зелений - діапазон вимірюваної напруги дозволяє встановлювати його на легкові автомобілі, мотоцикли, вантажівки та т. д. Модуль має підклю..

40.50 грн.

Вольтметр цифровий V18D модуль DC 3-30V синій

Вольтметр цифровий V18D модуль DC 3-30V синій

Вольтметр цифровий V18D модуль DC 3-30V синій - діапазон вимірюваної напруги дозволяє встановлювати його на легкові автомобілі, мотоцикли, вантажівки та т. д. Модуль має підключе..

40.50 грн.

Затискач Крокодил 55 мм для мультиметра пара

Затискач Крокодил 55 мм для мультиметра пара

Затискач Крокодил 55 мм для мультиметра пара - використовуються під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Хар..

12.70 грн.

Затискач Крокодил 27 мм червоний
ХІТ

Затискач Крокодил 27 мм червоний

Затискач Крокодил 27 мм червоний - використовуються під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Характерис..

2.30 грн.

Затискач Крокодил 27 мм чорний

Затискач Крокодил 27 мм чорний

Затискач Крокодил 27 мм чорний - використовуються під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Характеристи..

2.30 грн.

Затискач Крокодил 35 мм червоний

Затискач Крокодил 35 мм червоний

Затискач Крокодил 35 мм червоний - використовуються під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Характерис..

2.50 грн.

Затискач Крокодил 35 мм чорний

Затискач Крокодил 35 мм чорний

Затискач Крокодил 35 мм чорний - використовуються під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Характеристи..

2.50 грн.

Затискач Крокодил 45 мм червоний
ХІТ

Затискач Крокодил 45 мм червоний

Затискач Крокодил 45 мм червоний - використовуються під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Характерис..

2.90 грн.

Затискач Крокодил 45 мм чорний

Затискач Крокодил 45 мм чорний

Затискач Крокодил 45 мм чорний - використовуються під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Характеристи..

2.90 грн.

Корпус для LCR-T4 тестера акриловий прозорий
ХІТ

Корпус для LCR-T4 тестера акриловий прозорий

Корпус для LCR-T4 тестера акриловий прозорий - застосовують для монтажу універсального тестера радіодеталей марки LCR-T4. Дозволяє перетворити вашу плату популярного модуля в з..

78.50 грн.

Показано від 1 до 16 з 41 (всього сторінок: 3)

Асортимент категорії Вимірювальні прилади

Вимірювальні прилади використовуються практично в кожній галузі діяльності людини. Їх широке розповсюдження пов'язане з тим, що вимірювати що-небудь доводиться кожній людині, починаючи від бажання точно зважити інгредієнти при готуванні смачної страви, до професійної роботи в енергоаудиті квартир, будинків та систем водяного та повітряного опалення.

В інтернет-магазині Black Chip можна знайти та замовити аналогові, електронні цифрові вимірювальні прилади широкого спектру призначень від різних торгових марок.

Вимірювальні прилади - види:
Перш за все потрібно відзначити, що існують аналогові та цифрові контрольно-вимірювальні прилади. Другі займають набагато більшу нішу і значно популярніші ніж перші, тому що мають велику точність, більш компактні та прості у використанні. Крім цього, існує величезна кількість різних видів пристроїв, призначених для відповідних їм задач.

В інтернет-магазині Black Chip представлені наступні вимірювальні прилади:

 • Мультиметри
 • Омметри та RLC
 • Струмові кліщі
 • Осцилографи
 • Ваги
 • Тестери напруги, детектори
 • Кабельні тестери

А також багато більш спеціалізованих приладів:

 • Тахометри
 • Пірометри
 • Термометри
 • Люксметри, вимірювачі випромінювання
 • Вимірювачі звуку (шумоміри)
 • Манометри
 • Далекоміри
 • Анемометри
 • Товщиноміри
 • Інші спеціальні вимірювання

Далі розглянемо трохи докладніше деякі з категорій.

Цифрові тестери - найпоширеніша і популярна категорія універсальних цифрових контрольно-вимірювальних приладів. Це кращі електронні помічники домашнього майстра, радіоаматора і професіонала, нарівні з паяльником або паяльною станцією. Вони вимірюють постійний та змінний струм, напругу, частоту, ємність, опір, деякі температуру і навіть індуктивність, можуть перевіряти діоди, транзистори та вимірювати коефіцієнт підсилення. Такий прилад для вимірювання напруги допоможе, наприклад, при ремонті - визначити, чи поступає з блока живлення напруга, перевірити, чи підключена розетка, що не обірваний якийсь провід, робочий чи електрочайник або праска - з цифровим тестером це буде зробити досить простого.

Основне призначення омметра - вимірювати опір в дуже широких межах, це потрібно, наприклад коли потрібно перевірити ізоляцію проводки, обмоток трансформаторів, дроселів і так далі. Дозволяють виміряти опір ізоляції кабелю до 20 ГОм і більше, а значить забезпечать вашу безпеку. Мегаомметр купити варто перш за все електрикам і організаціям, пов'язаним з будівництвом і обслуговуванням електромереж, в тому числі високовольтних.

Багатофункціональний цифровий вимірювальний прилад RLC-метр вимірює:

 • Опір (R - Resistance, вимірюється в Омах)
 • Індуктивність (L, вимірюється в Генрі)
 • Ємність (C - Capacity, вимірюється в Фарадах)

Дуже важливі ці вимірювання при побудові електронних схем, таких як підсилювачі або конвертори, для правильного підбору конденсаторів і котушок (дроселів), перевірки індуктивності обмотки трансформаторів.

Струмові кліщі - це окремий спеціалізований тип цифрових вимірювальних приладів, дозволяє виміряти значні струми в сотні ампер, просто обхопивши провідник, по якому протікає струм. При цьому не пошкоджується ні провід, ні ізоляція, а саме замірювання триває лічені секунди. Більшість пристроїв вимірюють також напругу, опір та інші параметри.

Індикатори - прості та надійні тестери наявності змінної та постійної напруги. Швидко і наочно допоможуть визначити, чи підключена розетка до мережі, чи є напруга на якому-небудь оголеному дроті, допоможе знайти фазу. Не допоможуть визначити значення напруги, зате точно покажуть її наявність.

Електронні ваги з точністю вимірювання аж до 0,01 г можна придбати у нашому інтернет-магазині інструментів і автоматики можна купити кухонні, побутові ваги, ваги кантери, а також кишенькові ваги. 

Цифровий вимірювальний прилад ваги має наступні переваги:

 • 5 одиниць виміру;
 • калібрування;
 • підсвічування;
 • автовідключення;
 • режим зважування однакових предметів (показ їх кількості).

Далекоміри - ці вимірювальні прилади допоможуть виміряти за допомогою лазерного або ультразвукового випромінювання відстань в десятки метрів з точністю до 1 мм. Неймовірно корисна річ для всіх професій, пов'язаних з будівництвом і проєктуванням квартир, будинків і приватних ділянок.

ІЧ термометри - вимірювальні оптичні прилади, які на відстані визначають температуру предмета. Вкрай зручна річ як в побуті, так і на виробництві. Вони визначають інфрачервоне випромінювання, що виходить від об'єкта, і таким чином дуже швидко і досить точно визначають температуру нагріву. За допомогою таких пристроїв можна вимірювати температури аж до декількох тисяч градусів. Це робить їх надзвичайно корисними при роботі з розпеченими предметами, небезпечними і їдкими речовинами - всім тим, до чого небажано близько наближатися і що складно виміряти контактним методом.

Вимірювання рівня освітленості - основне завдання люксметрів. Інструмент, необхідний в основному інстанціям, що стежать за умовами праці та проживання робітників, для фіксування освітленості робочих місць. Потрібний також для перевірки ефективності джерел світла або при створенні умов для росту рослин в теплицях. Усюди, де важливо знати кількість освітлення, люксметр впорається з цим завданням.

Анемометри - здатні вимірювати швидкість вітру і температуру. Це потрібно, наприклад, для метеостанцій, для визначення погодних умов "на ходу", або для проєктування, діагностики та ремонту вентиляційних каналів.

Шумоміри (вимірювачі рівня звуку) - можуть з точністю до десятих децибел зафіксувати рівень звукового тиску (шуму), що надходить від різного устаткування. Корисний як для контролю умов роботи на підприємствах і інших виробничих установах з гучним устаткованням, так і для фіксування показників в різних побутових ситуаціях: замірювання рівня шуму в дитячій, звукового тиску акустичних систем.

Тахометри - допоможуть вам виміряти швидкість обертання будь-яких тіл до десятків тисяч обертів на хвилину. Дані вимірювальні прилади застосовують практично в будь-якій галузі, від контролю оборотів двигуна до визначення швидкості обертання пропелерів вертольотів і літаків.

ІЧ камери - це прилади професійного рівня, призначені для наочного уявлення про розподіл температури в будь-якому місці. Оснащені спеціальним інфрачервоним датчиком і екраном, на який за допомогою датчика оброблений сигнал виводиться у вигляді картинки теплового випромінювання. Легко можна побачити, який об'єкт гарячий, а який холодний. За допомогою температурного вимірювального приладу можна шукати теплові витоки в житлових будинках та інших приміщеннях, проводити діагностику систем опалення, теплих підлог та іншого обладнання.

Серед цих та ще багатьох інших видів вимірювальних пристроїв, які є в наявності у нас в інтернет-магазині, легко можна вибрати необхідний прилад для будь-яких цілей.

Фахівці магазину Black Chip завжди нададуть професійну консультацію, щоб допомогти вибрати та купити вимірювальні прилади, цифрові інструменти того класу і з тими можливостями, які необхідні саме вам. Широкий асортимент товарів нашого інтернет-магазину, а також доступна ціна на електронні аналогові та цифрові прилади не залишать вас байдужими. Якщо ви житель івано-Франківська - наші кур'єри можуть передати товар в день замовлення. Для жителів інших міст ми пропонуємо швидку доставку по Україні поштовими перевізниками. На всю продукцію поширюється гарантія.

Розгорнути