Затискачі Кліпси (крокодили)Затискач Крокодил 55 мм для мультиметра пара

Затискач Крокодил 55 мм для мультиметра пара

Затискач Крокодил 55 мм для мультиметра пара - використовуються під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Хар..

12.50 грн.

Затискач Крокодил 27 мм червоний

Затискач Крокодил 27 мм червоний

Затискач Крокодил 27 мм червоний - використовуються під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Характерис..

2.30 грн.

Затискач Крокодил 27 мм чорний

Затискач Крокодил 27 мм чорний

Затискач Крокодил 27 мм чорний - використовуються під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Характеристи..

2.30 грн.

Затискач Крокодил 35 мм червоний

Затискач Крокодил 35 мм червоний

Затискач Крокодил 35 мм червоний - використовуються під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Характерис..

2.50 грн.

Затискач Крокодил 35 мм чорний

Затискач Крокодил 35 мм чорний

Затискач Крокодил 35 мм чорний - використовуються під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Характеристи..

2.50 грн.

Затискач Крокодил 45 мм червоний

Затискач Крокодил 45 мм червоний

Затискач Крокодил 45 мм червоний - використовуються під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Характерис..

2.90 грн.

Затискач Крокодил 45 мм чорний

Затискач Крокодил 45 мм чорний

Затискач Крокодил 45 мм чорний - використовуються під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Характеристи..

2.90 грн.

Кліпс вимірювальний  42мм червоний

Кліпс вимірювальний 42мм червоний

Кліпс вимірювальний  42мм червоний - використовуються під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Характер..

5.80 грн.

Кліпс вимірювальний  42мм чорний

Кліпс вимірювальний 42мм чорний

Кліпс вимірювальний  42мм чорний - використовуються під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Характерис..

5.80 грн.

Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)

Затискачі Кліпси (крокодили) - це прості металеві та пластикові механічні пристрої, які призначені для фіксації або тимчасового з'єднання електричних ланцюгів. Затискачі та кліпси випускаються різних типорозмірів та з червоним або чорним кольором ізоляції. Різні розміри розраховані на різний максимальний струм, який може становити від 3A до 15A. Використовується при підключенні мультиметра, тестера, вимірювальних приладів, з'єднанні проводів або як радіатор під час пайки.