Затискачі Кліпси КрокодилиЗатискач Крокодил 27 мм червоний
ХІТ

Затискач Крокодил 27 мм червоний

Затискач Крокодил 27 мм червоний - використовуються під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Характерис..

2.30 грн.

Затискач Крокодил 27 мм чорний
ХІТ

Затискач Крокодил 27 мм чорний

Затискач Крокодил 27 мм чорний - використовують під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Характери..

2.30 грн.

Затискач Крокодил 35 мм червоний

Затискач Крокодил 35 мм червоний

Затискач Крокодил 35 мм червоний - використовують під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Характе..

2.50 грн.

Затискач Крокодил 35 мм чорний
ХІТ

Затискач Крокодил 35 мм чорний

Затискач Крокодил 35 мм чорний - використовують під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Характери..

2.50 грн.

Затискач Крокодил 45 мм червоний
ХІТ

Затискач Крокодил 45 мм червоний

Затискач Крокодил 45 мм червоний - використовують під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Характе..

2.90 грн.

Затискач Крокодил 45 мм чорний
ХІТ

Затискач Крокодил 45 мм чорний

Затискач Крокодил 45 мм чорний - використовують під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Характери..

2.90 грн.

Кліпс вимірювальний 42мм червоний
ХІТ

Кліпс вимірювальний 42мм червоний

Кліпс вимірювальний  42мм червоний - використовуються під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Характер..

5.80 грн.

Кліпс вимірювальний 42мм чорний
ХІТ

Кліпс вимірювальний 42мм чорний

Кліпс вимірювальний  42мм чорний - використовуються під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Характерис..

5.80 грн.

Затискач Крокодил 55 мм для мультиметра пара
ХІТ

Затискач Крокодил 55 мм для мультиметра пара

Затискач Крокодил 55 мм для мультиметра пара - використовуються під час проведення демонстраційних та лабораторних дослідів з електрики для під’єднання електричних приладів. Хар..

12.70 грн.

Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)

Асортимент категорії Затискачі Кліпси Крокодили

Застосовують для тимчасового під'єднання до контрольних точок на друкованій платі при вимірюванні або подачі живлення, для з'єднання проводів і інших комутаційних робіт. Вони зручні інструменти для створення швидкого роз'ємного електричного з'єднання.

Крокодили для проводів призначені для передачі як постійного, так і змінного струму від декількох міліампер до 500 А (для акумуляторних затискачів) і можуть бути маленькі, середні та великі.

Затискач крокодил

Конструкція
Електричні затискачі складаються з двох зубчастих частин (звідси й назва "крокодил"), що повертаються на осі під обмеженим кутом, з поверненням під дією пружини. 
Якщо остання виходить з ладу, доведеться нові затискачі крокодили купити в Івано-Франківську, або з доставкою по Україні.

Особливості та вимоги до "крокодилів":

 1. В більшості випадків продаються по парах. Робиться це для того, щоб одночасно підключатися до "+" і "-" джерела постійної напруги або фазному і нульовому проводу - змінного. Наприклад затискач типу крокодил червоний і чорний. По-друге, щоб були однакові типорозміри.
 2. Затискачі повинні мати мінімальний опір. Це забезпечується внаслідок якісного металу з високою провідністю, так і наявністю безлічі точок контактів, яке забезпечують зубчики крокодилів.
 3. Для безпеки життя людини, особливо якщо мова йде про високу напругу, затискачі крокодили завжди поставляються в ізоляції різного кольору - полімерної або силіконовій оболонці, гнучкою і м'якою (для малопотужних крокодилів), і жорсткої незнімної (в акумуляторних затискачах для автомобільного зарядного пристрою).

Як проводиться під'єднання до проводів?
Найнадійніший спосіб - це пайка паяльником з попередньою зачисткою і залуженням припоєм. Оскільки матеріал, з якого виготовлені крокодили - нержавіюча сталь, латунь, нікелеве покриття, мідь (часто застосовується для акумуляторних затискачів), може відрізнятися від проводів, необхідно вибирати відповідний паяльний флюс.

Другий метод - обтиск за допомогою спеціального інструменту.

Крокодили для акумулятора
За принципом дії аналогічні, але є деякі відмінності.

Перш за все це вузька автомобільна тематика тому акумуляторні затискачі застосовуються тільки для авто, наприклад як і спеціалізований цифровий мультиметр.

По конструкції можуть бути присутні зубці, тільки на порядок більші й грубші або без них, тоді до клем підключаються крокодили методом обхвату, оскільки зубці затискачів після декількох циклів, можуть залишити сліди на клемах і ускладнити підключення акумуляторної батареї.

Це потужні роз'єми до яких доведеться докласти чималу фізичну силу і розраховані акумуляторні крокодили на величезні струми на 50, 100, 150, 200, 500 ампер, що вимагає великої площі контакту, що зменшує нагрів і полегшує струмовий режим.

Практично завжди вони знаходяться в жорсткій ізолюючої оболонці, щоб не було короткого замикання. Для вимірювання струму через затискачі, будуть потрібні струмові кліщі на основі датчика Холла.

Затискачі крокодил прослужать довше якщо:

 1. Не перевищувати максимальний струм, що викличе іскріння і підгорання
 2. Не докладати надмірних зусиль стиснення, щоб не зігнути зубці затискачів, особливо для крокодилів малих розмірів
 3. Також не можна розкривати захоплювач більше ніж передбачено. Якщо не вистачає розміру, необхідні купити затискачі крокодили з великим захопленням.
 4. Не підключати, якщо схема не знеструмлена.

Додаткове застосування

 • Затискачі крокодил входять до складу вимірювальних щупів лабораторних блоків живлення для подачі напруги на навантаження;
 • Це основний фіксуючий елемент в "третій руці" - допоміжному обладнанні при пайці для утримання друкованих плат та інших роботах в радіоаматорській практиці;
 • Як насадки для щупів при тестуванні якості ізоляції кабелю мегаомметром;
 • Це елемент ланцюга заземлення для паяльників з регулюванням температури, щоб зняти статичний заряд з жала і не "вбити" дорогі компоненти;
 • Як радіатор при пайці, і іноді затискачі крокодил зручніше, ніж радіотехнічний пінцет;
 • Фіксація двох і більше деталей, що склеюються, наприклад за допомогою клейового пістолета.

За вашою заявкою, ви можете затискачі крокодили купити з відправкою по Україні в інтернет-магазині радіоелектроніки Black Chip.

Розгорнути